Магазини костюмів Мельбурні, які гарантують, що ви виглядаєте різко на будь-якому бюджеті

Anonim

Союз між людиною та його костюмом є священним зв'язком. З кінця 18 століття костюми залишалися основним елементом у кожному арсеналі джентльменського гардеробу.

В даний час ви можете придбати костюм практично будь-де в Інтернеті, але, щоб заощадити ваш час, гроші та серцебиття, забиваючи зірку, ми зібрали кращі костюмні магазини в Мельбурні, щоб упевнитись, що ви дивитесь на все сезон.

Не з Мельбурна? Ознайомтесь із найкращими магазинами костюмів Сіднея.

Оскар Хант

Рівень обладнання 3/43

Оскар Хант на апаратній провулці розквітає на хвилину, коли ви ходите в магазин, від зручних шкіряних диванів до бездоганних полірованих бетонних підлог. Вони йдуть далі і далі, забезпечуючи незабутні враження від відвідування магазинів - думайте про приватні пристосовані номери з гіпнотизуючим видом на місто, майстерню з пошиття одягу на виставці та навіть зоні для відпочинку, щоб відпочити ці втомлені ноги після тривалого дня. Залежно від ваших потреб, спеціальні костюми починаються з доступного $ 845 і збільшуються до $ 3000. Якщо ви шукаєте досвід роботи в магазині, як ніхто інший, не виглядайте далі, ніж Оскар Хант.

Костюм типів: Made-to-measure

Т. М. Левін

356 вулиця Коллінз (різні місця)

Починаючи свої скромні початки в Лондоні, Т. М. Левін з тих пір зробив постійний будинок у місті з чотирма сезонами. Цей магазин для всіх не метушливих бізнесменів, які шукають прості чоловічі одяг без технічного жаргону. Колір їхнього костюму підходить для будь-якого стилю, від традиційного на замовлення до більш сучасних дизайнів, якщо ви хочете краще виглядати. Вони також запасують величезний асортимент трикотажу, одягу та аксесуарів, що робить його єдиним магазином для всіх видів чоловічого одягу.

Костюм типів: Made-to-measure

Пол Сміт

120 Collins Street

Британські типи не можуть пройти повз бутік Пола Сміта на вулиці Коллінз. Сер Пол ретельно робить поганий костюм, і бренд пропонує різні діапазони, щоб задовольнити покупців середнього та високого рівня. З підписом Paul Smith підкладки та інші прикраси, ви будете виглядати досить лихого при від'їзді.

Типи костюмів: вимкнути прив'язку

П. Джонсон

1 Crossley Street

Будь-який хлопець, який розповідає мені, що він одружується, перше, що я кажу йому, "чому, чорт ти хочеш це зробити?", Другий - "отримати судовий позов від П. Джонсона". Том і Патрік гарантують вам і вашим свічкам подивитися мільйон баксів лише на найкращі італійські тканини. Очікуйте заплатити приблизно 1800 доларів США і вище за костюм, який вийшов на заміну, хоча (він буде придатний як рукавичка). Якщо у вас є бюджет, то спробуйте їх дешевшу альтернативу магазину сестер, костюм магазин, який використовує ті ж якісні тканини, але змінює виробництво в Китай.

Костюм типів: Made-to-measure

Генрі Бакс

320 Collins Street

Чоловіча мережа магазинів, яка в даний час відроджується в пошитті одягу та сучасної чоловічої одягу, - Генрі Бакс. Готель Henry Bucks, розташований як у КБР, так і в Мельбурнському аеропорту, є вашим місцем для традиційних брендів, таких як Boglioli, Canali та Richard James. Це може коштувати вам декілька доларів, але ви будете виглядати як принц, коли ви вийдете з Генрі Бакса.

Типи костюмів: вимкнути прив'язку

Топман

Магазин 31/287 Лонсдейл-стріт

Деяким з вас може бути цікаво, чому Топман зробив цей список, але не всі ми купаємо в ковші нагрузки готівкою. Якщо у вас є обмежений бюджет, але вам все ще потрібен пристойний костюм, розгляньте Topman. Ви отримаєте найважливіші костюми з цього магазину, включаючи партійні костюми, твідові костюми та чорні чорні стрункі костюми, які працюють найчастіше. Найважливіші конструкції костюмів починаються з доступного 300 доларів. Єдиним недоліком є ​​довговічність.

Типи костюмів: вимкнути прив'язку

Американська портночка

68 Bourke Street

Американські Тарілки були засновані в 1950 році, коли все американське становище було сучасним, передчасним мисленням і сильним. Хоча це вже не так, тепер їхня ігрова програма залишається неймовірно сильною завдяки своїй репутації за якісну продукцію та знання майстерності, відомі у всьому світі. Малий розмір магазину робить для інтимного шопінгу досвід, матеріалами для їх замовлення костюмів, що походять від Європи.

Костюм типів: Made-to-measure

MJ Bale

1/500 Collins Street

MJ Bale є одним з найбільш інноваційних виробників костюмів Австралії з чітким упором на будівництво, універсальність та відчуття. Етикетка може похвалитися численними магазинами по всьому місту, тому, щоб знайти, не треба бути надто важким. Що більш важливо, однак, MJ Bale пропонує деякі з найкращих костюмів, доступних на ринку, завдяки використанню австралійської вовни мериносу, який відправляється в Італію для фрезерування та Японії для остаточного будівництва.

Типи костюмів: Вимкнути прив'язку / Made-to-measure

Костюм магазин

1A Crossley Street

Костюм Магазин - це сестра марки П. Джонсона. Ідея полягає в тому, щоб запропонувати такий же рівень деталізації і стилю костюмів без великої ціни на квитки. Таким чином, їх костюми зроблені в Китаї, але все інше, від вибору тканини до знань до служби, - це чистий П. Джонсон. Костюмний костюм, виготовлений для заходу, коштує менше 1000 доларів, і є безліч варіантів на вибір з лацканами, кишеньковими стилями та тканинами.

Костюм типів: Made-to-measure

Кальдер Сарторія

305/37 Swanston Street

Готель Steven Calder, розташований у історичному будівництві в Миллі, штат Мельбурн, збудував репутацію під назвою підписів в італійському стилі без страшного італійського цінового етикету. Костюмний чоловік пишається тим, що надає бездоганне обслуговування клієнтів, щоб перейти з якістю одягу. Більш детальні дані, такі як визначення правильного кольору шкіри для вибору найкращої ваги тканини для клімату, включені в досвід Calder Sartoria. Навіть тканини та конструкції обробляються сімейною компанією та керують бізнесом, щоб гарантувати, що ваш повноцінний костюм ідеально підходить для вас.

Костюм типів: Made-to-measure

Умовний куточок

Клуб єдиного ділового рівня 5, 95 Queen Street

Як випливає з їх назви, The Bespoke Corner дозволяє людям побудувати влаштований костюм з нуля. На чолі з Майлзом Вартоном та його діловим партнером, стильний дует пишається тим, що пропонує найповніше поширювальну послугу в Австралії, з тим щоб остаточний результат - більший виклад, ніж просто інший щоденний костюм. Кожна зустріч бронювання безкоштовна, і ваш призначений портний приймає достатньо часу, щоб сісти, спілкуватися і розуміти ваші потреби, перш ніж подавати на нього костюм з вашим ім'ям. Вони - одне з найновіших етикеток, щоб приєднатися до процвітаючої сцени Мельбурна.

Костюм типів: Made-to-measure

Адріано Карбоне

100 вулиці Єлизавети

Адріано Карбоне - це одне з тих імен, до яких ти йдеш, коли ти вимагаєш майстерності та досвіду в іграх. Кожна швейна цегла, створена компанією Carbone, складається з 40-річного досвіду, що поширюється на всі вироби, виготовлені спеціально та спеціально для ручної роботи.

Костюм типів: Made-to-measure

InStitchu

Мітчелл Будинок, 3/358 Лонсдейл-стріт

InStitchu почала життя як зроблений на захід послуги костюму для бюджету свідомого. Незважаючи на те, що це все-таки є ключовим елементом, їх послуга розширилася по всій країні, щоб запропонувати індивідуальний чоловічий одяг з обіцянкою ідеальної придатності.

Костюм типів: Made-to-measure

Масони

167 Flinders Lane

Масони - прем'єрний пункт призначення для великого найменшого розкішного чоловічого одягу зі всього світу. Набори костюмів, що пропонуються тут, використовують інноваційний підхід, щоб додати сучасний вплив на оригінальне пошиття одягу. Звичайно, основна увага приділяється якості та автентичності за допомогою престижних імен Corneliani, Brunello Cucinelli, ISAIA та інших продуктів.

Типи костюмів: Вимкнути прив'язку / Made-to-measure

Пітер Джексон

420 Бурк-стріт

Пітер Джексон - одне з найбільш міцних імен на австралійській сцені одягу. Спочатку відкривши свої двері в 1948 році в самому центрі Мельбурнського КБР, clothier побудував репутацію для побудови якісної чоловічої білизни з пристрастю до інноваційного дизайну. Завдяки спеціалізованим магазинам, що в даний час надходять в торговельні центри по всій країні, Пітер Джексон позиціонує себе в солодкому місці, щоб подолати розрив між модою, розкішшю та доступністю.

Типи костюмів: Вимкнути прив'язку / Made-to-measure

Джо Чорний

149 Little Collins Street

Джо Чорн пишається тим, що створює костюми для кожного чоловіка, незалежно від того, чи є ви професійним скандалом чи адвокатом. Костюми Джо Блек та костюми для одягу розроблені таким чином, щоб їхній костюм був наповнений тим самим, що їхній магазин, як і чоловіча печера, наповнена солодовим скотчем та холодним пивом під час консультації. Т спадкоємець найкраща особливість? Спеціальні костюми готові всього за чотири тижні після консультації - ідеально підходять для цих останніх хвилин подій.

Костюм типів: Made-to-measure

Сарти Тартер

355 Clarendon Street

Для тих, хто після чоловічого костюма, який є справді особливим, потрапляйте в Sarti Tailors. Покрівля тут пишаються найкращими одягами за стійкою, щоб забезпечити виписку, коли ви вийдете в одному з своїх костюмів. Щоб досягти цього рівня на замовлення і здійснити вимірювання ремесла, Сарті закликає більше 100 років колективного досвіду в справі ведення справ. І так, вони також роблять весільні костюми.

Костюм типів: Made-to-measure

Джек Лондон

345-347 Collins Street

Сучасний британський стильний стиль не потребує розриву банку. Австралійський ярлик Джек Лондон надає доступність для бездоганної сцені без суєти. Подумайте короткі костюмні куртки із вузькими лацканами та вузькими штанями, анорак-парками та коротким сорочкою сорочками, одягненими з тонкими стрічками для модного рокерського вібля 1960-х років. Хоча їх магазин знаходиться в Мельбурні, етикетка також виводить в магазини в Сіднеї, Аделаїді та Перті.

Типи костюмів: вимкнути прив'язку

Родес і Бекетт

345-347 Collins Street

Родес і Бекет - це провідне ім'я, яке стоїть перед премією, готовими носити шматки в Сіднеї та Мельбурні. Етикетка була запущена в Австралії в 2006 році і з того часу виросла до двох магазинів в обох містах. Ярлик пишається своєю колекцією з використанням чудових матеріалів, зібраних з усього світу.

Типи костюмів: вимкнути прив'язку

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон