Манчестер Юнайтед випустив свій спеціальний випуск TAG Heuer Watches

Anonim

Зрозуміло, що є певні пільги тим, що є офіційним хронометристом великої футбольної команди.

Останній приклад - "Манчестер Юнайтед", що випускає годинник Carrera Heuer 01 та TAG Heuer. Створений для ознайомлення з мандрівкою "Манчестер Юнайтед" в США, а також їх майбутній сезон англійської прем'єри, годинники будуть об'єднати авангардистський дизайн швейцарського годинника з кольорами підписів клубу.

Природно, червоні та антрацитні сірі годинники також будуть носити гравці в сезоні 2018 - 2019 років.

Так що в коробці?

Спеціальне видання TAG Heuer Carrera Heuer 01 постане як 43-мм частина з нержавіючої сталі, в якій розміщено перевірені автоматичні рухи Caliber Heuer 01. Цей рух забезпечує функцію годин, хвилин та секунд поруч із вікном дати на позначці 3 години. Також є три додаткових лічильника хронографу з родими в 12 годин, 6 годин і 9 годин, останній з яких носить логотип клубу.

Переверніть годинник навколо, і ви зможете заглянути в механізм завдяки сапфірному багажнику. Спортивна та чоловіча естетика відполірована гумовою стрічкою, яка задовольняє характерний характер підписів клубу. Він також забезпечує 100 метрів водонепроникності.

Другою моделлю для приєднання до складу є хронограф TAG Heuer Formula 1. Це більш доступно, ніж Heuer 01 завдяки повній конструкції корпусу корпусу 43 мм та кварцовим хронографом. Годинник додає години, хвилини та секунди, поряд із вікном дати, о 4 годині. Тим часом циферблат закінчується в опалітовому антрациті, який контрастує з червоними індексами і великим розміром "12" в арабській цифрі на пізній день.

Є також три лічильники хронографа на цій частині, що робить цю модель однією з найкращих годинників у діапазоні TAG Heuer. Годинники в парі з чорним гумовим ремінцем, щоб відбити справжню спортивну естетику.

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації