Чоловік-фріндж на 90-ті роки - популярність тренду, ось як це зробити

Anonim

Двадцять п'ятнадцять - це все, що стосується чоловіка. Протягом декількох місяців тому бігаючи на безодні на подіумах, чоловічі окантовки, удари або штори для обличчя - це тенденція до "тієї" волосся, яка входить до вашого словесного запам'ятовування.

Багряниця сплюсне. Тонкі волосся? Вирізати шарувату бахрому для появи повноти. Повноцінний? Бахрома додасть вам необхідну покривку для вашої кружки та вирівняти щось випрямлення щоки. Жодна інша стрижка так само не впливає на ваш загальний вигляд (крім того, щоб повністю голити голову), так що сила удару повинна бути вивчена і покращена кожною людиною.

Розбити Людина-Фрінг вниз

За останні роки людина, що мешкає, отримала величезну кількість. Також теж має більш традиційний нарізний вигляд, який бачить більшість чоловіків, що роздягають волосся на бік або піднімаються до неба.

Слід пам'ятати, що облямівки величезні, і ніколи не однакові між кожним хлопцем. Треба розглянути три речі: довжина (довга або коротка); об'єм (високий або плоский до чола); і форма (округлі або гостріші). І, залежно від власної структури волосся, щільності та природного падіння ваша бахрома буде сидіти відповідно.

Залишаючи прості речі, йдіть на околицю, щоб фронти зрізали ззаду. Ви можете змінити такі речі, як "вицвітання" волосся (як коротко скоротити на нижній частині голови, перш ніж поступово довше рухатись догори).

Чим нижче вицвітання, тим краще для смуг. А потім зіставте його з короткою короною, яка шарувата для збільшення довжини бахромою. Важкість створюється з додатковою довжиною на обличчі, але різну довжину потрібно тонко обробляти в бахрому, щоб надати йому форму і тіло. І це покриває будь-які натяки відступаючої лінії волосся, без жахів розігріву.

Як стиль "Людина-фрінг"

Візьміть сушарку та висуйте волосся сухими. Використання кисті дасть вам більш крутий, гладкий фініш або широкий зубний гребінець добре, працюючи з природним станом ваших волосся, як він висихає. Що б ви не вибрали, вам залишиться приємний блиск і якийсь необхідний об'єм для тих, хто на тоншій стороні.

Потім використовуйте воск. Вона створює структуру та визначення, усуваючи відтінок, зберігаючи речі разом - довго після того, як ви залишили безпеку вашої дзеркала ванної кімнати. Для волосся, варіанти глянцеві або матові. І вибір - твій. Але, користуючись помірним способом, менше, більше, пан Грейзбол.

Стилі окремі нитки бахромою першого і, якщо потрібно більше, застосовуйте більше до решти бахрому, зосереджуючись на поради. Оскільки волосся, природно, глянцево, роблячи вашу бахромою матовий відмінний спосіб визначити її з решти волосся.

Для кучерявих волосся, висуньте сухий, а потім працюйте в текстуруючий мус. Це створить рух, обсяг і трохи відмов.

1/30

2/30

3/30

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)