MJ Bale представляє звуки Нового Орлеана до своєї найбільш інноваційної колекції

Anonim

MJ Bale ще раз підштовхує кордони австралійського пошиття з їхньою останньою колекцією технічних шерстяних одягу з мериноса до дебюту нового сезону.

Гладкі і джазові звуки Нового Орлеана стануть основною частиною показу цього сезону, що дає поштовх класикам, таким як джазова легенда Майлз Девіс та його легкий стиль. Це поняття, якщо йти далі в парі з власним поштовхом М. Дж. Бейла, щоб задовольнити баланс класицизму та постійну переосмислення в чоловічому одязі.

Таким чином, MJ Bale успішно вийшла заміж за концепцію застарілих старих світових шкіряних виробів з новими деконструментами, повсякденними штучками та легкими удосконаленнями інновацій одягу, які сьогодні вимагають чоловіки.

Колекція, яка вважається "Відродження прохолодного", має практичні зручні досягнення, вбудовані в кожну одяг, в залежності від потреб власника. Любителі стильних людей можуть вибирати по трьох різних тканинах.

Acqua виготовляється з тропічної ваги надзвичайно тонкої тканини з вовни мериноса, яка була сплетена в Італії ткачкою з золота вовна. Отримана тканина водовідштовхувальна, стійка до складу, легка та дихаюча, що робить його ідеальним для міжнародних мандрівників та чоловіків, які завжди пересуваються.

Сухий 'n' Fly "є символом, присвяченим 100% бавовняним сорочкам MJ Bale, які були сплетені та закінчені спеціальною структурою, яка забезпечує легкі в обслуговуванні властивості. Як легко? Вимийте одяг, висушіть на вішалку, а потім "вилізьте" двері. Жодного прасування не потрібно, а сорочка повинна тримати форму протягом дня.

Нарешті ми підійшли до конструкції тканини під назвою Mooving. Костюми MJ Bale створені з спеціальної тканини з мериносової вовни, сплетеної старовинним італійським ткачером Лоро Піна. Результат - це напівперіодна тканина, яка стійка до складу, і була зроблена трохи слабкою, щоб забезпечити гнучкість, коли тіло постійно рухається. Цей додатковий подарунок ідеально підходить для тих, хто не сидить за столом протягом усього дня на денну роботу.

А коли справа доходить до візерунків, чоловіки будуть зіпсовані для вибору з усього, від м'якого сірого фланелю до принца Уельського до Глену, а також віконних чеків до тонких мелових смуг та багатих кораблів з флотом, які виготовляють свій знак у новій колекції.

"Ця колекція створена для людини, що досліджує світ, а також розвиває свій власний персонаж", - говорить Метт Дженсен, засновник етикетки.

Колекція 'Відродження Cool' доступна в магазинах та онлайн з сьогоднішнього дня через MJ Bale.

1/11

2/11

3/11

Цікаві Статті

Кайє Вест зробив немислимий з костюмом Louis Vuitton

50 прохолодних способів рок-афро

20 найкращих основних футболок для чоловіків

Алессандра Амброзіо наклав гору на журнал Lui