Дієти з низьким вмістом карбіду великі для втрати ваги. Але є схоплення

Anonim

Звичайно, пончики є повні цукру та холестерину, але ваша улюблена дієта з низьким вмістом карбіду може зайняти багато років у вашому житті. Якщо ви є захисником Кето, воїном Палео або наркоманом Аткинса, то ви, ймовірно, пролили кілька кілограмів - і для цього ми вітаємо вас. Проте, нове дослідження, проведене з довгостроковими ефектами дієти з низьким вмістом карбіду, нагадує, що вам може знадобитися призупинити ваші #goodvibes.

Перш ніж перейти до висновків, це не було двотижневого опитування, проведеного біологами. Це дослідження, яке фінансується Національним інститутом охорони здоров'я, розглянуло дані, що йдуть у 1980-х роках, і служить словом попередження для тих, хто їсть стейк на сніданок, яйця на обід та бекон на вечерю.

У дослідженні, опублікованому в журналі Lancet Public Health, було встановлено, що чи ви здійснюєте священне вчинення заміни спагетті на "макарони цукіні", чи ви живете з незмінного студента дієти з хліба та крекерів, ви обертаєте в обох напрямках.

Як повідомляв Максим, "дослідники виявили, що як високий, так і низький відсоток вуглеводних дієт пов'язаний із збільшенням смертності, причому мінімальний ризик спостерігається при вживанні вуглеводів у 50-55%". Тому в основному: помірність є ключовим.

На жаль, людям, які заміщають більшість своїх вуглеводів з білком та жиром, отриманими з тварин (з джерел, таких як баранина, яловичина, свинина та курка), цей вид дієти корелює з коротшим терміном життя. Це було на відміну від тих, хто отримав більшу частину свого білка та жиру з "овочів, горіхів, арахісового масла та цільнозернових хліба", які, як було встановлено, живуть довше.

"Дієта з низьким вмістом карбіду може скоротити тривалість життя до чотирьох років" ( BBC ).

Дослідники дійшли висновку, що "джерело їжі помітно змінює зв'язок між споживанням вуглеводів та смертністю" ( Максим ). Тому в основному, якщо ви приймаєте дієту з низьким вмістом карбіду, не просто замінюйте все м'ясом. І якщо ви хочете поліпшити ваше здоров'я, перехід до "повного кето" не є єдиним варіантом - ви можете просто перекласти ваш тонкий нарізаний білий тост для деякої цільнозернистої доброти.

Наш виїзд? Все у помірності. Включаючи ребро-очей і потрійний шоколадний торт.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)