Кім Джонс "Louis Vuitton" замінює Кріса Ван Асше на "Dior Homme"

Anonim

Кім Джонс - офіційно новий художній керівник Dior Homme. Британський дизайнер, який відійшов від своєї бажаної ролі у Louis Vuitton раніше цього року, стане наступником Кріса Ван Асше, який раніше займав посаду одинадцять років.

Це дивує новина з огляду на те, що Ван Ашче не висловив намірів рухатися далі з етикетки в минулому. Можна вважати це основним перемішуванням роботи новопризначеного голови та головного виконавчого директора Dior П'єтро Беккарі. У минулому бізнесмен працював з Джонсом у Louis Vuitton, і він хоче відновити деякі з цих успіхів у Dior Homme.

Дякую П'єтро Беккарі та Бернар Арно для наступного розділу моєї кар'єри

Публікація, що належить користувачу (@ mrkimjones) 19 березня 2018 року о 4:33 ранку PDT

Беккарі випустив заяву про те, що він "дуже радий вітати Кіма Джонса в" Dior Homme ".

"Він отримає вигоду від підтримки команд і від" власної фабрики "Ateliers, щоб створити елегантний чоловічий гардероб як класичний, так і закріплений у сучасній культурі. Я впевнений, що він буде продовжувати розвивати Dior Homme у глобальному масштабі ".

"Я дякую Крісу Ван Асше для сприяння дивовижному зростанню Dior Homme, створюючи елегантний і сучасний силует для чоловіків. Він написав важливий розділ в історії Dior Homme і зіграв ключову роль у його розвитку ".

Джонс також висловив свою радість, кажучи, що він "глибоко чекав приєднатися до будинку Діор, символ найвищої елегантності".

"Я хотів би сердечно подякувати Бернар Арнау та П'єтро Беккарі за те, що вони довіряють цій неймовірній можливості. Я прагнути створити сучасний та інноваційний чоловічий силует, побудований на унікальній спадщині будинку ".

WWD повідомляє, що Ван Ашче залишатиметься в LVMH у ще не визначеній ролі в будинку класу люкс.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)