Кінгсман просто кинув найвидатнішу куртку смокінг. І ми цього хочемо

Anonim

Запам'ятай Кінгсман? Диявольська краса команда, яка врятувала світ, не раз, а двічі в епічних фільмах. Ну, їх ексклюзивна чоловіча лінія моди вже давно була відома тим, що виробляла прекрасні приклади чоловічого одягу, крім того, щоб робити шматки з фільмів, доступних споживачеві. Маркетинговий геній.

Цього тижня Кінгсман випустив один з найгарячіших куртки смокінг, який ми побачили цього року. Ніколи не майте на увазі білі, вони покращилися. Це все про крем, біло-білий, навіть бежевий. Бежевий ніколи не виглядав так добре.

Модельований після пошиття персонажа пана Коліна Ферта, що носить у кінофільмах "Кінгсман", смокінгова куртка "Гаррі" виготовлена ​​з бавовняної тканини з невеликою кількістю розтяжок, тому вона не буде відчувати обмеження.

Гаррі з кремом з атласною стрічкою з бавовняним смокінгом

Одягнений шерстяний пиджак із атласним вишивкою не тільки є частиною викладу у вашому чорному арсеналі, а інвестиція, яка триватиме багато років. У парі з смокінгованими штанями та взуттям з лакованої шкіри, це мода, яка важливо, що вам буде щасливо під час наступної весілля. Якщо це ваш власний.

Куртка з натуральної напівфабрикату з натуральної шкіри Kingsman Harry з начинкою з натуральної шкіри доступна зараз у Mr.Porter за лінивою вартістю 2200 доларів.

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації