Кім Чен Ін - Мода Ікона. Світ потрібен прямо зараз

Anonim

Його обов'язки як верховного лідера Північної Кореї незламні (як і його схильність до знищення несправедливих братів і сестер), але коли справа доходить до чоловічого одягу, Кім Чен-Юн це буквально буквально бомба в своїй власній лізі.

Під час своєї останньої поїздки до Китаю, щоб обговорити глобальні поточні справи та відносини з президентом Сі Цзіньпін, 34-річний диктатор заворушив одну з найбільш привабливих костюмів, котрих ця публікація коли-небудь була свідком.

Сміливе ситцеве кофлене вишивка, п'ятиконтактна куртка з піжами та напівполірована жовта хробака, зроблені для чіткого вигляду чоловіка на місії. Таким чином, ми вирішили розбити зовнішній вигляд далі за допомогою стиліста стилістичного сиднейського стилю Джефа Лекка.

Штани

"Довге і мішечко повертається малюк! Це все про драпірування ", - каже Нек. "Штани насправді досить класні".

Незважаючи на те, що більшість чоловіків у світі в даний час нахиляються до більш суцільного і сучасного виду, популярного західними тенденціями, Кім був стійким у виборі свого гардероба, прирівнюючись до 90-х років естетики, яка зараз бачить велике відродження в чоловічому одязі. Ми не впевнені, що Кім задумав, щоб це було таким чином, або це було все, що він мав у своєму гардеробі, але тим не менше чоловік випереджає гру в 2018 році.

Гібридна костюмна куртка

Однак він не отримує повних балів. Куртка гібридного костюма Кім є дещо збентеженим таким чином, що люди не можуть сказати, що це класичний костюм Мао або щось із вола Уолл-стріт. Результат? Чому не обидва?

"Сумісний стиль піжами верхи болота K-собака. Краще підходити по талії і стегна було б більш приємним ", пояснює Недостатність.

Волосся

Це зникає. Ми приїжджаємо, що це повинно бути обов'язковим скороченням для корейських вищих керівників, але це абсолютно не від нас. Вершина знову роздумується, але з того часу це дуже багато "WTF трапилося з моїми багрянами і чому моя затухання виглядає як сторона жолоба?"

Це не від нас, але хто знає, вони також заявили, що пік куртки відрості не повернеться в одну точку.

ВІДПОВІДЬ: Внутрішня авіакомпанія "Північнокорейські диктатури", яка летить тільки на два пункти призначення

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон