Хакі костюми - це найгарячіший квиток цього літа - натхненні, як носити погляд

Anonim

Важкий чорний вовняний костюм і літнє сонце просто не змішуються. Коли погода зігрівається, прийшов час для піщаної альтернативи темним кольорам, які ти всю річну зимову розгойдує. Хитрість полягає в тому, щоб навчитися носити хакі, не дивлячись на те, що ви керуєте сафарі (якщо ви не потрапляєте на сафарі, у такому випадку ви, мабуть, повинні принаймні обміняти свій костюм на щось трохи міцніше). Костюм хакі може бути формальним або розслабленим, готовим або навіть трохи огидним, якщо ви правильно носите його.

Що потрібно пам'ятати при покупці костюма

Пам'ятайте, костюми хакі найбільш поширені в літніх колекціях від дизайнерів. Ви знайдете їх у бавовняних та лляних тканинах, але іноді будуть також доступні шерстяні суміші. Я вважаю за краще дотримуватися приглушеним кольором, а не тим, що занадто яскраво, оскільки воно іноді виглядає жовтим. Якщо ви можете піти на неструктурований костюм, таким чином вона буде працювати і в випадкових випадках одягу. Не бійся відокремити костюм.

Що носити з костюмом хакі

Я вважаю за краще бігти білі або світло-блакитні сорочки з костюмом хакі. Він вдячний кольору хакі та підтримує свіжий відчуття літа. Іноді я навіть розтягнуся до бузкового гінгема, якщо в моїх аксесуарах я ношу інший пурпур.

Аксесуари, які працюють з хаками

Як ви побачите в галереї, блюзові зв'язки є найпопулярнішими, але не дозволяйте цим зупинятися на спробі зелених і фіолетових. Якщо ви зможете, перейдіть на коричневе взуття, і тональний сигнал відповідатиме хакі, інакше темні туфлі додадуть гарний поп кольору. Також підходять і пелюшки, і мереживні вікна. І так, поєднуйте пояс з взуттям.

МАГАЗИН ХАКІ КУЛЬТУРИ

1/50

2/50

3/50

Кредит: Бідні чоловічі мільйони

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон