Кайє Вест зробив немислимий з костюмом Louis Vuitton

Anonim

Називайте це блюзнірським. Називайте це входженням модного новатора. Не викликає сумнівів у тому, що Kanye West тільки створив власне правило для носіння костюма з босоніжками - цілком збиває сорочку вбрання.

Повідомлення, що надається UpscaleHype (@upscalehype) 18 серпня 2018 року о 19:23 PDT

Незважаючи на те, що деякі з вас, можливо, важко замислюватися, наскільки в першу чергу вдались сандалі на пеклі, - це справедливо відзначити, що Джейсон Штатхем зробив це спочатку в 2018 році, коли він підстрибує до власної прем'єри червоної дошки Китай з босоніжкою та комбінезоном. Вигляд Statham викликав легкий та випадковий прохолодний, але останній погляд Кані на 2-х чейзінський весілля в Майамі взяв його на сходинку в ігровій грі.

Пан Кардашян одягнув перший костюм Вергілія Абло від сезону Louis Vuitton з однієї колекції. Морський зелений ансамбль має рисунок підписів LV, вибитий по всій костюмі, щоб зробити точний вигляд здалеку, але більш розкішний, близький. Самим сміливим кроком Кане було відсутність сукні сорочки з цього виду. Замість цього репер вибрав золотий ланцюжок і два тонкі золоті намисто.

Його взуття? Йизи сезону шість сандалів з шкарпетами, звичайно. Збережіть свої "WTFs" для пізніше в році, як ми прогнозуємо, там буде більше копіювальних котлів для приїзду.

Сторона примітка: Коли ви збираєтеся подивитися цей обурливий, переконайтеся, що ваша кнопка +1 носить плаття, яке відповідає вашому флоро G-Wagen. Тому що Кардашян-Захід.

Пост, що надається UpscaleHype (@upscalehype), 19 серпня 2018 року о 10:59 ранку PDT

1/4

Зображення: просто Джаред

2/4

Зображення: просто Джаред

3/4

Зображення: просто Джаред

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)