Руки Джастіна Теруза стають надто великими для його старовинних годинників Rolex

Anonim

Називайте це першими світовими проблемами. Називайте це гонкою озброєнь. Називайте це незаконним шоу зброї. Справа в тому, що Джастін Теруз добре здобуває здобич, а його годинник Rolex з золота не може більше справлятися.

Нещодавно американський актор і одноразовий чоловік Дженніфер Еністон звикли кататися по Нью-Йорку на своєму підписовому золотому мотоциклі. Цей час був різний хоч. Троус качав кілька серйозних рукавичок під час повсякденного літа, який складався з футболки з рукавом Ньюпорт, з білими джинсовими черевиками, замшевими чоботями і шапкою для вантажних автомобілів Ву-Танга.

Хоча зірка шоу полягала в тому, що його 18-тисячний золото Rolex Oyster 1971 року, яке постійно використовується для підводних човнів, беручи до уваги кожен удар і шок, відправив ці нещодавно відшліфовані колоди дерев. Сам годинник не є нічим астрономічним у світі Rolex - він продається в районі $ 30, 000 - $ 40, 000 - але це добре, якщо хтось носить Rolex, як це має намір носити.

Зображення: Нік Салліван / Esquire

Єдиний опір Theroux буде спрямований вниз по трасі, чи буде його м'язи привертати більше уваги, ніж його зап'ясті цукерки. Ми дозволимо вам вирішити цю проблему.

Наразі ми можемо запропонувати вам можливість повторювати виставу Theroux з гарматою завдяки хорошим людям з американських чоловіків .

Згідно з публікацією фітнесу, яка взяла інтерв'ю з персональним тренером Theroux ще в червні цього року, немає секретів - просто класичні вправи для ваги.

"Ми дотримуємося основних принципів", - сказав його тренер Роб Пілья. Але почекайте, що ще більше. Виявилося, що Theroux працює п'ять днів на тиждень, коли більшість сеансів починаються з 40 хвилин тренувань з боксу, а потім закінчуються 20 хвилин у ваговій кімнаті, де він працює на його абс, робить ланцюги або смертельну катушку.

Ось повна програма тренінгу Джастіна Теру " Чоловіче здоров'я" .

Абс Бластер

Зробіть 3 набори кожної вправи, відкладаючи 30-45 секунд між наборами.

1) Вішаючий підніжок під ноги: витягніть з підтягувального стрижня з закріпленим рукояткою. Тримаючи свої ноги прямими, підніміть їх якомога вище, а потім знижте їх. Це 1 репутація; робити від 20 до 40.

2) Відхилення сидіпа: лежи на лавці падіння, міцно закріплені ногами, тримаючи тарілку на грудях. (Theroux використовує 25- і 45-фунтові тарілки, але ви повинні почати з 10 фунтів.) Затягніть ABS і підніміть тулуб; як це робите, підніміть тарілку над головою. Повільно опустіть себе в початкове положення. Це 1 репутація; робити від 20 до 40.

3) Кабельний хрус: підключити мотузку до високої кабельній машині, завантаженій із середньою вагою, і на колінах поруч із нею. Схопіть мотузку і опустіть її так, щоб її ручки знаходилися поруч із вухами. Це початок. Не рухаючи стегна, підпишіть свій абс; спробуйте торкнутися ваших ліктів на колінах. Повернутися до початку. Це 1 репутація; робити від 20 до 40.

4) Велосипедний хрус: Почніть лежати на спині, руки за головою, ноги від землі, а коліна і стегна зігнуті на 90 градусів. Натисніть нижню частину спини на землю. Принесіть ліво коліно до сундуку; торкніться правим ліктем до коліна. Повернутися до початку; повторіть з іншого боку. Це 1 репутація; робити від 20 до 40.

Силова схема

Зробіть від 8 до 12 повторень кожного переміщення; бій через 2-3 раунди. Відпочинок, як потрібно, між рухами, але спробуйте тримати це коротким.

Присідання> Припинення> Підтягування> Прискорення> Поперечне підняття плеча> Гантель біцепс локоть> Притискання кабелю Triceps

1/2

2/2

3/2

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон