Джастін Бібер носив $ 300 000 Diamond Watch, щоб побачити його весільного пастора

Anonim

Два слова Охоплюючі шорти. І ще два слова. Patek Philippe.

Ви рідко побачите їх у тому ж реченні, але це епоха Insta-celebs і мільярдерів тисячоліть, час, коли найбільш сумнівний вибір стилю без проблем суміш з люксовими гонологіями. Справа в тому, що Джастін Бібер відмітив, відвідуючи свого пастуха весілля Хіллзона з нареченою Хайлі Болдуін в Нью-Йорку.

Незважаючи на те, що багато уваги було зосереджено на останніх заходах пари влади, ми не могли звести око з того, що носив Бібс. Мотив мультфільму білий трійник, смішні огидні шорти Adidas, підняті шкарпетки та фургони Напівкабінні кросівки в яскраво-червоному та синьому кольорах. І як ми можемо забути коштовний камінь. спеціальний алмаз Patek Nautilus вартий сумасшедства 174 494 фунтів стерлінгів або 309 706 австралійських доларів.

Зараз ми не можемо судити про те, як мегазірка витрачає свої гроші, але повний вигляд просто не здається хорошим. Схоже, його майданчик пожежа, і він просто вирішив закінчити носити все, що може знайти в околицях.

Але ми відступаємо. Якщо у вас є рівні Бієра грошей, хто бреше, що інші думають. Давайте просто сподіватися, що це не натяк на його весільні наряди.

1/5

2/5

3/5

Цікаві Статті

Бехаті Прінслоо За Секретною білизни Вікторії

Найкраще одягнуті чоловіки з тижня, який був подвійним. Джеймі Фокс, Райан Рейнольдс та Ідріс Ельба

Джон Легенд повертає Шен і робить це виглядає Чорт Красивий

Орландо Блум зрізує дуже тонкий малюнок під час качаючого потрійного джинсового кольору