Джозеф Гордон-Левітт зроблений найбільшою помилкою в одязі Smart Casual

Anonim

Він, можливо, є одним з найулюбленіших акторів цього покоління, але навіть професіонали схильні порушувати випадковий код у чоловічому порядку.

На нещодавній прем'єрі тов. Детектива Джозефа Гордона-Левітта, який, як правило, дуже добре скрає вас у костюмі, вирушив у костюм, не маючи маршруту. Це рухомий стиль стилю, який був випробуваний та випробуваний незліченними разів на великий ефект, але було лише одне питання. Він мав лише одну відкриту кнопку, а не ідеальну кількість двох, щоб зняти вигляд.

Петти? Деякі можуть стверджувати це, але оздоблений стиль, який ви закінчуєте, досить помітний між цими двома. Багато чого залежить від форми вашого тулуба, а також відстані між кнопками сорочки, але, зазначивши, загальне правило для розбивки будь-якої сорочки в одній з двох кнопок виходить.

За допомогою однієї кнопки зовнішній вигляд просто залишається приглушеним, плаваючим між регіонами "Я трохи бояться" і "Але це виглядало добре, коли я качав це в школі". Ніякого хорошого виправдання.

На більш прагматичному фронті, коли одна кнопка зроблена, як правило, залишається невелика кімната для дихання, що, по суті, є спокійним виглядом, не будучи дражничим. Більш детальний огляд JGL у другому зображенні покаже, як одна рукава, що застебнується, часто викликає непривабливі складки навколо області комір.

Тож ми зараз кличемо його. Або дві кнопки відкриті, кнопка все, що вони піднімають, або носити краватку. Ніяких огорожників немає. Візьміть сторінку з містера Гослінга в галереї, яка робить розумний випадковий вигляд справедливості за допомогою двох кнопок.

Потрібна додаткова довідка.

Розумний випадковий Dresscode визначено & Як носити його з стилем
Білі сукні сорочки, які ніколи не вийдуть із стилю

1/3

Ні

2/3

Досі ні

3/3

Ах, так

Цікаві Статті

12 найуспішніших чоловіків знаменитостей тижня [14.08.15]

30+ чоловічі довгі зачіски та ідеї для стрижки

Garogosi випускає цілу лінію ювелірних виробів з льодовика

Девід Бекхем, Райан Рейнольдс та Майкл Б. Джордан є найкращими чоловіками цього тижня