Джон Легенд повертає Шен і робить це виглядає Чорт Красивий

Anonim

Ще не так давно такий блискучий одяг хмурився в чоловічому гардеробі. З суперечливими коннотаціями до надвисокої модної сцени 70-х і початку 80-х років це виглядало зазвичай для рок-зірок, знаменитостей та їх суміжних груп.

Не більше Джон Легенд став частиною нового врожаю чоловіків, які тепер охоплюють блиск як основний колір у своїх шафах - і немає правил. Від куртів-бомбардирів до смокінгів, блискучий фініш зараз пробивається в найрізноманітніші шматки чоловічого одягу.

Більш конкретно, ці шматки можуть без зусиль взяти чоловіка з формальних заходів коктейлю до після роботи напої з друзями.

Не вірте нам? Вдарте в галерею, щоб побачити, як деякі з найкращих сучасних чоловіків, таких як Дональд Гловер, Девід Бекхем і Генрі Голдінг, чистяться в битві під блиском.

1/5

Джон Легенд

У легенді з'являється куртка з перламутровим блазним блиском у комплекті з квітковою вишивкою, яка дозволяє трохи переглянути деталі.

2/5

Генрі Голдінг

Він на даний момент є людиною на всіх губах, і він розраховував на прем'єру божевільних рис-азіатів. Генрі Голдінг вийшов у фіолетовий шик смокінгу, щоб додати цей додатковий трохи престижу до свого гардероба.

3/5

Дональд Гловер

Коли Дональд Гловер не смикає сорочки на сцені, він вимивається в яскравому номері, подібно до цього помаранчевого блискучого костюма. Захоплення увагою - це заниження.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон