Переривчастий пост може бути таємницею, що розпадається перед Різдвом

Anonim

Переривчастий пост, як це було трохи заглушене слово в цьому році, і, хоча існує кілька способів зробити це, одним із найпопулярніших способів є лише 8 годин дня і швидке 16 років.

Наприклад, у вас, можливо, була ваша остання страва в 6 вечора, а перша трапеза - 10 ранку. У мене було багато клієнтів, що робили це, і вони мали неймовірні переваги від втрати ваги, для кращого сну і для підвищення їхнього настрою.

Дослідження показують, що переривча білка допомагає збалансувати гормони та заохочує організм працювати на жир для отримання енергії замість того, щоб спиратися на вуглеводи та оброблений цукор, але зауважте, що мова йде не про "дієті" чи депривації. Ви все ще можете з'їсти всю їжу, яку ви мали б за день, але це стосується термінів. Крім того, якщо ви їсте впродовж 8-годинного вікна, ви також можете виключити погані звички для закусок, оскільки у вас менше шансів бути таким же голодним у години їжі.

Існують подальші дослідження, які показують, що їжа занадто часто, може бути шкідливою через збільшення вмісту печінки та живота внаслідок дієт із високим вмістом калорій, про який живе багато хто з нас. Вирішуючи, чи краще їсти менше їжі, частіше при трикутній їжі на день, або навіть використовувати переривчасте голодування, найкраще отримати пораду від фахівця з харчування, як дієтолог.

Тим часом, тут відбувається переривчастий піст Do's та Don'ts.

Зробіть

  • Зосередьтеся на жирах з горіхів та горіхових масел, яєць, гей, авокадо, оливкової олії. Це допоможе стабілізувати рівень цукру в крові та тримати вас у повній мірі
  • Почати повільно. Ви не повинні робити це кожен день, просто спробуйте кілька днів на тиждень, щоб ваше тіло вгадав
  • Отримати допомогу професіонала. Коли ви змінюєте свій раціон, я завжди раджу звертатися за допомогою до професіонала, а не лише до того, щоб це було безпечно, але щоб ви могли отримати всі поради, щоб отримати найкращі результати.

Не треба

  • Не збивайте дієту чи дієту надмірно. Вам ще потрібно добре харчуватися, щоб отримати результати
  • Не пересувайтеся, тому що немає сенсу вигоряння. Якщо ви закінчите тренування HIIT протягом тижня, переривчасте голодування може бути непотрібним у ті дні
  • Не робіть щось подібне без професійного нагляду, якщо ви вагітні або хворієте. Переконайтеся, що ваш практик або лікар знає про це
  • Їжте звичайні порції, просто тому, що ви не їли вранці, це не означає, що вам потрібно більше насолоджуватися вечерею, щоб задовольнити це
  • Якщо ти голодний, їж. Вам не потрібно бути героєм. Слухайте своє тіло і робіть те, що саме для вас

Ще трохи допомоги

Як правильно харчуватися, коли ти займаєшся АФ
Колишній плеєр NRL розкриває правду про збільшення ваги, кардіо та HIIT
6 порад щодо здорового харчування, коли ви знаходитесь на бюджеті

Бен Лукас, колишній професійний гравець NRL, є власником і співзасновником компанії Flow Athletic, студії йоги та фітнесу, що базується в Паддінгтоні, штат Нью-Йорк, Австралія.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)