Я просто мав свій найбільший "WTF" чай, який змінив все про те, як я його пив

Anonim

Як ти незграбно посміхаєшся на твоїй красивій бариста, точний штам кави, на якому ваша латте на землі, напевно, вам невідомі. Точно так само, коли ви натрапите на гру під час ранкової ванни, ви, напевно, думаєте більше про те, як сюди відноситься "Mmm.life-blood" або "This smells good", а не "Я підібрав правильні ароматичні профілі?" "

Котрий є справедливий досить. Кава зачаровує почуття, однак вона розкривається з машини (або наповнена вашою гіпснарісою). Тим не менш, його можна постійно вдосконалювати, як ми виявили в недавньому вечері "Master Origin" Nespresso.

Відкриваючи найновіші твори в асортименті Nespresso, ми відправилися в чуттєве подорож від Індонезії до Ефіопії. Ось що ми дізналися.

Отримання подвійного удару не є єдиним способом зробити вашу латети сильнішою

Це може зайняти рік, або це може зайняти лише місяць, але в якийсь момент ваш стандартний латте не збирається його скоротити. Те, що починалося як гарний меланж гіркоти та крему, тепер просто смакує молоко. Бленд, інсідід, коров'ячий свист. Немає взаємодії. Кава далекої пам'яті. Однак ваша італійська товариша "еспресо" все ще є кроком надто далеко.

Так, що ти робиш? Ви починаєте говорити своїй бариста: "Зробити це сильним", намагаючись не зіткнутися як страшний наркоман. Незважаючи на себе, ви стаєте все більше і більше підключені, і перш ніж знати, що ви отримуєте трясеться, якщо ви не засипте сироп принаймні двічі до 10 ранку.

На щастя, це не повинно бути таким. Як ми дізналися з кавових вчених у Nespresso, деякі види кави, залежно від того, де вони вирощені та як вони обробляються, краще через молоко краще, ніж інші. Отже, якщо ваш єдиний постріл з білим кольором більше не робить це для вас, не просто переходьте на подвійний експеримент з різними бобами та печерицями.

Майстер Nespresso Origin від Індонезії є ідеальним прикладом інтенсивної, "Дико ароматичної" кави з "Багатою бархатистою текстурою", яка прорізає молоко, як нож, через мікрохвильоване масло. Чому б не дати йому йти?

Не всі еспресо різкі та гіркі

Якщо вам подобається вважати себе знавцем кави, але це васа, коли справа доходить до еспресо та довгих чорношкірих, не хвилюйтеся: є рішення. Отримайте свої руки на майстерні Nespresso від Ефіопії, ніжну, дедаро-ароматичну, легку на язиці, що навіть латте джинси будуть користуватися соло. Бонус: багаті, теплі ноти фруктового варення та квітів помаранчевого кольору. Після дегустації це, напевно, не захочеш знову п'вати свою каву молоком.

Хороша кава змусить вас завивати

Зверніть увагу в бік (frooothin 'бюстгальтер), це 100% вірно, що якщо ви не використовуєте French Press або Moka Pot, будь-яка кава, варта вашого часу, має чудовий шар пінні зверху. Немає винятків. Рідкий оксамит або gtfo.

"Доказ хорошої кави все в пінні".

Хороший кавовий бінок створить ідеальну крему - піни з підсмаженою фарбою, що лежить на верху свіжоприготованого еспресо. Наявність цієї креми означає високоякісну, м'язову каву та кваліфіковану бариста. Це також допомагає зробити каву більш повним смаком та довшим післясмаком, ніж каву.

Якщо у вашої кави немає крему, є всі шанси, що боби не були збережені в герметичному контейнері, були не новими з самого початку або були вилучені занадто швидко.

Запах це робить це краще

Ми знаємо, що знаєте. Але наш недавній досвід дегустації кави надихнув нас ретельно вивернути пекло з нашого наступного еспресо. Ви будете здивовані тим, наскільки більше піднімається носовий смак під мікропінною махіато і твоєю крем-еспресо.

Кава йде добре з Болоньезе

Посипати трохи свіжо нарізаного кавового зерна на власну нонну чи паз у вистріленому дрібно смаженому еспресо. Коли ваш партнер / сім'я / друзі просять вас згодом взяти на себе приготування їжі, частіше не скажу, що ми не попереджали вас. Ознайомтеся з рецептом тут. О, і якщо не кава, пити значущі інші не любить шоколад, це може бути кращим способом, щоб підросли розвивати свої смакові рецептори, ніж Mochas.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)