Як одягти окуляри і танки, не дивлячись на білий смітник

Anonim

Синтети (топи та жилети для наших глобальних читачів) є частиною австралійського способу життя. Погода в літні місяці вимагає їх, а практична легкість їхнього одягу призвела до того, що це національна ікона, і, на жаль, форма боганів. Але ти коли-небудь замислювався, як носити синглет, не виглядаючи як біла сміття?

З точки зору стилю, смиренний синглет рухався в останні сезони, винаходячи себе від популярної частини білизни до прийнятного випадкового вбрання варіант. Але до того, як ці білі руки не виходять, застосовуються певні правила. Шлях до вузького жанру одягу вузький. Отже, ось стилі, випадки та бренди, до яких ви повинні дотримуватися.

Знайте свої синглетні та танкові стилі

Приталений

Придатний синглет, дійсно, є ризиком, коли носиться за межами будинку, що вимагає впевненості в не-зарозумілому / тренажерному залі. З візерунковою тенденцією Americana (думаю, Марлона Брандо), яка буде продовжуватись у 2015 році, поєднати хрусткий білий резервуар (думаю, простий і мінімальний, уникаючи принтів) з лляними бавовняними штанями. Ніпель-доказ зовнішній вигляд, якщо йти на більш важку тканину, яка додає більшу глибину і текстуру, таку як ребристі бавовна.

Синглет повинен бути легко прикріплений або сидять на висоті талії і може йти з шкіряним поясом або без нього залежно від настрою. Завершіть його пламсом, човновим черевиком або плоскими мокасинами, якщо в місті.

Тонкі цистерни є також чудовими шарами і забезпечують більшу кількість охолодження, ніж звичайна бавовняна трійка. Покладіть його під трикотаж, блейзер, піджак або навіть сорочку, що робить для глядачів важко диференціювати, чи ви насправді носите синглет.

Relaxed-Fit


Широка зручність цього різання робить його важливим (і менш суперечливим) порівняно з його тісними та довгими партнерами. Перейдіть на роздруківку або кольорову різноманітність на цей раз - будь то сміливий і хоробрий (думаю, краватка і геометрична форма) або більш тонка смуга Бретань.

Шаблони - це чудовий спосіб повернути деяких особистостей глядачам, а також надає вашому обладнанню координаційну точку з ілюстраціями та вражаючою деталізацією. З'єднайте танк із чудовими шортами (ідеально під коліном), і не проходь занадто короткий по довжині.

І, нарешті, чинити опір бажанню прийняти безформні дни, такі як довгострокові борги або вантажні штани, оскільки вони можуть запропонувати набагато додаткові обсяги. Завершіть зовнішній вигляд парою мінімальних тренерів, човнових взуття або навіть шкіряних сандалів для суперважких.

Ярусна лінія

Тільки для модно-хоробрих, ярусних силуетів передбачається, що вони простягаються дорогою через основні літні (і зимові) шматки цього року - навіть сингли. Подібно до жорсткого розміру, яру можна носити соло, але краще для розшаровування - добре прослизати під курткою бомбардувальника або кардиганом з сипучою вставкою.

Зменшення прив'язки ярусу до спортивної та спортивної привабливості, пару цистерни з брюками (манжета на щиколотці краще для збереження фігури), обрізаний розслаблений підійшов штани або худі джинси. Ця тенденція також дуже сильно залежить від монохромного кольору, тому тримайте її безбарвною лише з простими відтінками сірого, чорного та білого кольорів.

Спорт надихнув

З підйомом НБА та старої команди шкіл школи це не дивно, бренди були швидко, щоб стрибати на стиль перегон. Спортивний натхненний синглет ідеально підходить для гонці кросівки та гіпербоїв, які хочуть зробити висловлювання іншого виду. Парна спина з джинсами і кросівками це дуже випадково, але з правильним вибором синглету може бути переможцем.

Придатні одноразові випадки

Переконайтеся, що ви приділяєте пильну увагу, де ви носите свій синглет. Пляж, басейн, парк - це абсолютно добре для синглетів, незалежно від придатності та стилю. Тим часом, десь міський і сильно заселений (думаю, торговий центр, йде на вечерю, п'є у барі або десь однаково врівноважено) - синглет заборонений. Або, принаймні, патрон на над сорочці або розслаблений блейзер, щоб приховати той факт, що ви носите синглет.

Дос

  • Аксесуари - годинники, браслети, намиста.
  • Випрацюйте - м'язи роблять танк виглядають краще
  • Тримайте сплячих синглів для сну

Не допускай

  • Носіть особливі випадки - тобто. Весілля, ба-міцвах
  • Носіть погано підходящі синиці. Вони, швидше за все, швидко втрачають форму, тому кожен сезон обирають оновлення.

Бренди ми любимо

Олександр Ванг

Нью-Йорк, ван сингли класично розслаблені, придатні і відображають міські смаки. Його останні варіанти включають в себе м'язи з низькою шиї, зроблені з легкого райдужного трикотажу та шовку, а також м'яку бавовну із тканини Pima із заявою кишені.

Бассейк

Австралійський етикетка "Bassike" - це все, що стосується створення гардеробних кладок з довговічністю, а також поєднання основних стилів з преміальною якістю та стійкими тканинами. Органічний трикотаж, використовуваний у їхньому останньому виборі, ідеально підходить для бездоріжжя, тренажерний зал виглядає і добре підходить під лляним блейзером.

Джон Елліот

Джон Елліот виготовлений з найлегшого бавовни, асортимент чоловічих костюмів цілий рік. Хіт Джон Еліот тут спеціально для рівнини синглів, які добре зроблені і ідеально підходить.

Де купити чоловічі сингли і танковий топ

Для брендів з високим кінцем ми рекомендуємо SSENSE
Для доступної моди ми рекомендуємо ASOS або TOPMAN

Заключні слова

Коли справа доходить до вибору і спортивного синглу, все це зводиться до цього: бути впевненим, впевненим у собі та належним чином. Якщо ви сумніваєтеся, обирайте надто чисті кольори і розслабляйтеся, щоб підходити до танка безперечно.

Тематичні комбінації, такі як морський, богемний або спортивний, потребують додаткового планування (і невеликої сміливості), щоб зняти, але зроблено добре, вони змусять вашу літню сукню до іншого рівня.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон