Як подорожувати з друзями і не закінчуватися, вбиваючи кожен інший

Anonim

Артур - нервовий флаєр. Барні отримує машину хворим. Кальвін - привабливий їдець. Денні - контрольний фрик. Ед - це дешевийкартин. Фабіо не може тримати свого обличчя більше 5 хвилин, а Гус - МВС з моменту прибуття. Ви ледве днем ​​у свою поїздку, і вже вам потрібен відпустку від вашого відпочинку. Можливо, Contiki було б кращою ідеєю зрештою.

Як сказав Марк Твен: «Не існує надійного способу з'ясувати, чи любите ви людей, чи ненавидите їх, ніж подорожувати з ними». Відпустка з вашими партнерами може стати епічним досвідом, повним спогадів, що зберігаються один раз на все життя. - або дорогий смертний матч незграбності, ворожості та підміни тріпоті.

І все ж, незважаючи на очевидні ризики, вистачає пива, і це майже неминуче, що хтось запропонує знову згрупувати групу, щоб покласти край усім посередництвом. Перш ніж приступити до пригод з оточенням, ось що потрібно знати, щоб зберегти вашу розсудливість та дружбу незайманими.

Вибирайте Компаньйонів мудро

Тримайте неправильну компанію, і ваш груповий відпочинок закінчився, перш ніж він розпочнеться. Кожен кандидат повинен бути оцінений не тільки на тому, наскільки добре вони з вами, але і про те, наскільки добре вони будуть зчеплені з рештою членів екіпажу. Прагнути зібрати команду з подібними - або принаймні додатковими - інтересами, рівнями енергії, досвідом подорожей, бюджетами, звичками, стилями спілкування та соціальними навичками. Якщо ви любите пізній ранок і гуляєте біля басейну, ви можете не хотіти подорожувати зі своїм прибічником зі спини. Також будьте обережні: високий рівень підтримки Генрі, Пенні-скучає Піт, Sloppy П'яний Денніс, і соціально незграбний Іван.

Встановіть очевидні очікування

Коли ви зібрали Мстителів, переконайтеся, що всі на одній сторінці знають про основи. Просто тому, що всі ви хочете поїхати до Тайланду, не означає, що ви хочете одне і теж від цього. Існує конфлікт вперед, якщо одна людина думає про пляжі, інший знаходиться в храм, а третій - про Полне Місяць. Аналогічно, бої проводять, якщо одна людина очікує 5-зіркових зупинок, а інший має тільки бюджет гуртожитку. Перед тим, як бронювати що-небудь, всі повинні враховувати свої цілі, очікування та стилі подорожей, а також побудувати грубий маршрут, до якого кожна людина може погодитись до зльоту.

План шляху

Якщо ви не подорожуєте як частина ексклюзивного туру, сподівайтеся витрачати час на обговорення того, що робити. Ви втратите цінні хвилини, обговорюючи переваги метро та таксі та туристичних виділень, а також місцевих точок доступу. Мінімізуйте ці моменти, склавши план, який виключає необхідність прийняття будь-яких важливих рішень на льоту. Дайте кожному можливість внести свій внесок. Тоді організовуйте маршрут, включивши якомога більше запитів, об'єднуючи подібні або зручно розташовані види діяльності та намагаючись щось нове для всіх.

Легко організувати

Ви теоретично перебуваєте на тій же сторінці, тепер робите це буквально. Організуйте деталі своєї пригоди таким чином, щоб вона була доступною і зрозумілою для всіх учасників. Використовуйте Документи Google і електронні таблиці, щоб ділитися маршрутами, бюджетами, номерами телефонів, списками упаковки тощо. Створення спільного календаря для запланованих заходів. Використовуйте приватну групу чи подію в Facebook, щоб централізувати всі комунікації. Завантажте додаток, як TripIt, щоб поставити всі свої подорожні плани в одному місці.

Грошові переговори (мають їх)

Гроші роблять світ навколо, але коли ви йдете по всьому світу, це може бути серйозним джерелом суперечок. Обговоріть витрати на дорожній рух в майбутньому, оскільки це може бути справою для деяких людей, і найбільш чутливі предмети найкраще вирішити перед початком зльоту. Створення відрядного фонду до загальних витрат на грошові витрати добре працює для деяких груп, інші вважають за краще оплачувати всі витрати окремо. І це лише два з багатьох, багато перестановок життєздатного групового фінансового плану поїздки. Ваш пробіг може відрізнятися, але ці речі є впевненими: це не варто зафіксувати на кількох доларах тут і там, і єдиною відповіддю, що насправді не так: "Е, ми зрозуміємо це пізніше".

Довідка про: Якщо ваша команда достатньо велика, шукайте групові знижки на заходи та визначні пам'ятки. Служба планування подорожей може бути найкращим способом, щоб допомогти вам та вашим роуд-ордам скористатися вашим статусом групи.

Розділяй і володарюй

Грайте на свої сильні сторони. Призначте кожному учаснику групи роль, грунтуючись на їхніх інтересах та вміннях. Зробіть найкращою та вирішальною людиною лідера групи. Зробіть Bourdain wannabe кухаркою подорожі. Покладіть нав'язливого організатора, який відповідає за дослідження та планування. Інші учасники можуть бути резидентним фотографом, водієм, бухгалтером, експертом з мовних питань, метеорологічним спостереженням, пошуковим системам розташування або GPS-навігатором. Ніхто не любить контрольного фріка, і покладаючись на одну людину, щоб зробити все планування і бронювання - це вірний спосіб створити обурення у ваших стосунках.

Будьте сумлінним пакувальником

Ключове слово тут - "світло". Не будь мудрим, що тягне навколо половини своїх володінь, тримаючи групу в багажному положенні і підбираючи придатність кожного разу, коли стикається з несподіваною сходами. Укладіть те, що потрібно, щоб не виснажувати ресурси всіх інших і залишити відпочинок вдома. Вирішіть заздалегідь, незалежно від того, чи будете ви всі перевіряти мішки чи суворо використовувати переносні набори, і для певних передач, які можна поділитися, створіть спільний список упаковки, щоб уникнути копіювання дублікатів, які вам не потрібні.

Розмістіть розміщення місць

Будьте надзвичайно вдумливими у вашому виборі житла. Є достатньо спалень? Який розмір є ліжками? Хто отримує майстра? Чи буде хрестиком кімната по кімнаті? Чи достатньо місця для зберігання? Скільки ванних кімнат потрібно, щоб розмістити ранковий душ кожного? Спільна житлова площа може відчувати себе як повернення до денних урочистих днів у коледжі або до тюремного ув'язнення без звільнення. Поспілкуйтеся з часом про те, що є найважливішим для групи: заощаджуйте грошові кошти за рахунок бункеру, або виплескуйте, щоб мати більше місця.

Плисти за течією

Практикуйте терпіння, спілкування та компромісу. Знайте, що ви не побачите або не зробите все у своєму списку (у цьому випадку ваші друзі також не будуть). Деякі дні ви можете заплатити більше, ніж ваша справедлива частка на обід. Через кілька днів ви можете запізнитися, тому що хтось потребує перерви у ванній. Деякі дні, можливо, вам доведеться взяти середнє місце або нижню койку. Зробіть мир з ним. Пам'ятайте, що замість того, щоб трохи покуштувати, ви дістанете неймовірний досвід із улюбленими людьми на планеті.

Спілкуватися

Іноді потік просто не тече. Коли це станеться, поговорите, перш ніж проблема матиме шанс роздути і посилити. Існує така речі, як те, що вони занадто покладені назад, якщо це означає розростаюче обурення. Ви не можете ігнорувати щось у поданні. Вирішувати проблеми, коли вони виникають, перед тим, як надмірно напружує і хтось кидає удар.

Відпочинь

Занадто багато спільного є рецептом катастрофи. Найпростіший спосіб подорожувати гармонійно - це дещо відокремити компанію, даючи людям час для поповнення та вивчення інтересів, які група не поділяє. Зробіть безкоштовні години частиною вашого плану, можливо, навіть заплануйте цілий день або два витратити окремо. Хтось може повернутися з наступним чудовим груповим пригодою.

Не:

Будьте надмірно честолюбні. Забудьте запланувати час простою. Зробіть будь-які рішення при втомлюванні, голоді або стресі. Витрачайте занадто багато часу, прикріпленого до екрану. Отримайте перевагу, коли тиск подорожей виявляє найдивніші та найгірші у ваших друзів. Майм хтось із розчарувань.

ВІДПОВІДІ: Найкращі місця для чоловіків, які подорожують соло

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)