Як створити джинсову сорочку і подивитись неймовірну роботу

Anonim

Дізнайтеся, як носити джинсову сорочку. Був час, коли ці заповідники були призначені виключно для немодних папочок, але ми раді повідомити, що це час минув. Тепер модним татам ви зможете зробити джинсову сорочку, і так ти можеш. Одягайте його, одягайте його, покладіть його, залиште його відкритим.

.

можливості практично нескінченні, і ви можете створити їх усіх так само, як ці дивні хлопці внизу.

Бекхем напівтоптичний спеціальний

Я знаю, що ви думаєте: Девід Бекхем міг носити буквально все що завгодно, в тому числі вашу старовинну бабусю, квіткову садику, і все таки виглядає чудово робити це. Але це не означає, що ви не можете взяти декілька вказівок від майстра. Шикарний аеропорт Бекхема управляє досягненням бажаного "брудного та відмінного, але все-таки збитого" статусу з прокатними рукавами, частковим наповненням і безліччю розстебнутих кнопок. Аксесуари також є ключовими: зверніть увагу на шапочку, відтінки та рукавичку.

Дисекс Відкритий для бізнесу Super Casual Vibe

Слова "супер випадкові" і "Scott Disick", як правило, не йдуть разом, але, оскільки Kanye West пов'язаний з кладами Кардаши, Лорд Дискік збирав костюми трьох частин для більш розслаблених тог. Ми вириваємо цей вигляд невимушеного вигляду: просту футболку, прохолодні удари, темний джинсовий шар на дні, а також верхівку з легким джинсовим шаром та лівим відтінком. Змішування деніму не для любителів, але саме це виглядає, коли це зроблено правильно.

Повний удар

Джинс може почати працювати як робочий одяг, але це не означає, що ви не можете одягти його вчасно. Цей погляд поєднує його з хаками і виганяє його з ретельно продуманими аксесуарами: годинник на одному зап'ясті, яскраві бісерні браслети на іншому, класична пара авіатрів та занижена шарф навколо шиї. Навіть сама сорочка має цікаві деталі, такі як зернина тканини і шви на фронті. (Photo Credit: The Sartorialist)

Комбінація костюмів

Якщо ви дійсно хочете натиснути конверт, подумайте про включення деніму у свій формальний одяг. Ми не кажемо, що ви повинні носити джинсовий костюм на весіллі вашого найкращого друга (якщо це не допомогло Джастіну Тімберлейку, це точно не буде працювати для вас), але якщо ви відчуваєте себе кульки, то чому б не носити свій джинсова сорочка з костюмною курткою і краваткою? Просто переконайтеся, що це сорочка з тонким розміром (з коміром для обрізання), так що вона не громіздка під курткою.

Пляж повсякденний прохолодний варіант

Мало хто може зробити стильний серфер, як Зак Ефрон. Візьміть лист з його книги, склавши джинсову сорочку на пляж. Виберіть легкий денім, який не залишить вас потовиділення в морській спеці і збігається з вашою улюбленою парою хакі шорти. Додайте сандалі, конверс або вашу Havaianas, і закінчіть зовнішній вигляд з вбивцею пару авіаторів.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)