Як вдосконалити ваш чоловічий погляд з кропив'яною силою

Anonim

Перед днями борошнини з гіпстером і татуюваннями з неоднорідним рукавом, щоб відзначити прихід чоловічої статі, з'явилася рівнина стара солома.

Це коротке волосся на обличчі, яке сиділо відмінно між "Я прожив більше 20 годин" і "Мумія, вау!" Я справжня людина зараз "була і залишатиметься основою для чоловіків у всьому світі, які хочуть керувати міцним виглядом з трохи класної стриманості.

З нескінченним складом знакових людей, які відстоювали погляд у минулому і продовжують це робити сьогодні, ми вчасно надавали вам чудовий путівник улюбленців, щоб володіти власною соломою.

Чистий бритий і набридкий, чоловіче визначення. Рости і дивись.

Переваги Стуба

Перший крок до вбивчої стерні цілком відповідає матері-природі. Якщо ви не благословенні великою кількістю фолікулів особи, то це займе трохи більше часу для роботи з тим, що у вас є. На зворотному боці, качання стилізованої соломи може значно покращити ваші риси обличчя (або його відсутність), акцентуючи лінії чоловічого обличчя.

Ніякої гострої щетинки? Немає проблем. Сталуп допомагає забезпечити настільки необхідний "край", щоб виділити, де закінчується фронтальна область вашого обличчя. Цей простий гример-хак може також працювати для великих шлюхів, які часто мають проблему, що їхні шиї змішуються у підборіддя. Трохи соломинки тут можуть пройти довго.

Власне тіні 5 годин

Як тільки борода виростає до довжини приблизно 2-3мм, одягніть регульовану бороду тримери з регульованою герметизацією, яка зможе забезпечити вам попередньо встановлені глибини гоління. Якщо ви старішколи, скобинти з короткою охороною також виконуватимуть роботу.

Переконайтеся, що під час обрізки ви виконуєте декілька проходів під час перевірки дзеркала на будь-які пропущені плями - шию, бібці, підборіддя та під вухами. Ми не можемо підкреслити це достатньо, будучи тим, хто вийшов на публіку з обличчям 3/4 зі стерні.

Як тільки ви задоволені загальною обробкою, обмийте обличчя, щоб зняти волосся, яке вирізано, і витримаєте рушником. Далі, майте пару ножиць для приготування їжі, зручні для очищення кінцевих наконечників ваших вусів, які, як правило, важко отримати за допомогою тримери.

Це також стосується вашого адамове яблуко, яке тример розріже нерівномірно. Будь-які інші бродячі волоски слід також видалити ножицями або триммером без охорони. Найкраще вони помітні при пристойному освітленні ванної кімнати.

Залежно від вашої швидкості росту звичайна обробка стержня відбувається приблизно кожні 2-4 дні для більшості чоловіків. Залиште його більше, і ви будете вдаватися до бородатих територій.

Засіб для догляду за шкірою обличчя

Ви будете здивовані, але багато чоловіків насправді виростають зі стерни з-за роздратування шкіри, викликаної звичайним чистим голінням бритвою. Кожного разу, коли людина чистить гоління, він по суті схоплює тонкий шар шкіри волоссям, тому повторне гоління може мати сухі та шкідливі наслідки.

Це особливо вірно, якщо ви не дозволяєте йому омолоджувати шкіру перед наступним голінням.

Займатися ідеальною стерні може також мати такий же ефект, але меншою мірою. Саме з цієї причини ми рекомендуємо також використовувати хороший зволожуючий крем відповідно до вашої бороди тріммер. Бренди, такі як MILK, Lab Series та Bull Dog, забезпечують ідеального партнера, який допомагає вашій шкірі залишатися здоровою, коли йдеш за виглядом соломи.

Ідуть міцно

Наскільки ми підтримуємо міцний вигляд, це не для всіх. Із трьома причинами, що людина повинна вирости свою соломинку, це:

  1. Уникайте зовнішнього вигляду дитини
  2. Для управління чутливою шкірою завдяки голінням
  3. Для посадки вигляд між бородою та чистим голінням

Один визначальний чинник, чому ви не повинні вирощувати стерню, досить очевидний - ви просто не можете. Як вже згадувалося, лише деякі чоловіки благословляються навіть зростанням волосся на обличчі, тому для тих з вас, хто цього не має, залиште його чистим. Немає нічого скупого на вашу потенційну дату, ніж чорнову солому з пуховою пухкою, яку вони ніколи не підуть - це також означає, що для вас не є поцілунок-поцілунок.

Зберегти це досить легко, я знайшов, але якщо ти ледачий від мене, то не турбуйся виглядом соломинки. Потрібно трохи TLC кожні кілька днів, і якщо ви закладені назад типу, то ви будете виглядати, як ви живете під мостом в найкоротші терміни.

Бородичний мудрець каже.

Отже, з цією порадою, ми залишимо вас до твоїх триммерів і нашої галереї натхнення. Ганді одного разу сказав: "Якщо ви можете вирощувати його, то його порадують". Не дуже. Ми просто зробили це. Але якщо Ганді мала стержню, це те, що він скаже.

Клацніть через галерею для натхнення та вигляду стерні

1/21

2/21

3/21

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)