Як освоїти ідеальну посмішку, яка буквально зупинить час

Anonim

У тій чи іншій точці, ви, напевно, чули, що вчені говорять, що потребує більше м'язів, ніж хробати, ніж на усмішці. Ми говоримо

.

ці вчені явно занадто багато часу на своїх руках, чи не повинні вони лікувати рак чи щось? Це дійсно буде чимось посміхатися.

Ми також кажемо, що анекдоти та кліше вбік, ваша посмішка - це один з ваших найкращих засобів. Усмішка дає доброзичливість, надійність, привабливість, харизму - все, чого ніколи не болить, щоб у вашому житті більше. Отже, маючи це на увазі, тут є 5 способів отримати зоряну усмішку, яку ви завжди хотіли.

Прямі зуби

Хороші зуби мають багато форм і розмірів, але всі вони мають одну спільну річ: вони прямі. Пояснювальна посмішка починається з належного усного вирівнювання - що, завдяки численним благословенням сучасних технологій, більше не означає головних уборів з набору Тиші ягнят . У вас є кілька варіантів:

Брекети: Давайте почуємо це для старої школи ортодонтії. Брекети - це поголовне лікування, якщо ви хочете випрямити свою посмішку. Виберіть між:

Традиційні: традиційні брекети є найдешевшим варіантом. Ортодонтична робота не відома, оскільки вона є дружньою для бюджету, але прикріплення до класичних фігур брекетів максимально знижує вартість. Єдиний випадок полягає в тому, що вони є найбільш помітною формою корекції.

Ясність Розширені: чіткі фігурні стрічки використовують традиційні фіксатори на один крок далі. Вони виготовлені з дрібнозернистого керамічного матеріалу, який поєднує в собі природний колір ваших зубів, а їх ультра-маленькі напівпрозорі дужки є менш помітними та більш комфортними.

Інкогніто: для ще більш стриманої трансформації спробуйте скоби інкогніто. Інкогнітні фігури є єдиним повністю індивідуальним лікуванням, яке сидить за зубами. Вони дорожчі, ніж попередні варіанти, але компроміс - це повна невидимість.

Invisalign: Invisalign - це один з найпопулярніших варіантів для дорослих пацієнтів, тому що він практично невидимий. Вирівнювач Invisalign - це легкий, прозорий пластиковий корпус, який формується так, щоб він містився над зубами. Він регулярно замінюється новими вирівнювальними пристроями, які приносять зуби ближче і ближче до вашої ідеальної посмішки, і їх можна легко брати в їжу та їсти для особливих випадків. Invisalign вимагає більше терпіння для досягнення бажаних результатів, але також забезпечує більшу гнучкість.

Також спробуйте Smith Direct Club - чудову доступну альтернативу Invisalign.

Білі зуби

Найпростіші зуби в світі не закриють ділової угоди - або запечатати будь-який інший вид угоди - якщо вони колір сиру Чеддер. (Важко просто думати про це, чи не так?) Біла усмішка є обов'язковою, якщо ви хочете вразити. Знову ж таки, є кілька варіантів, які можуть відповідати будь-якому бюджету.

Відбілювання зубних паст: це один без уваги. Зверніться до свого місцевого магазину, забрати відбілюючу зубну пасту з вашої марки та кисті. Спеціальні хімікати та абразивні речовини в зубних пастах відбілюють зуби шляхом видалення плям поверхні протягом 2 до 6 тижнів. При використанні після професійного освітлення, відбілювання зубної пасти може допомогти зберегти результати.

In-Office відбілювання: Професійне відбілювання лікування є найяскравішим способом досягнення блискучого набору перламутрових білих. Відбілювання в офісі - це безпечна, неінвазивна стоматологічна процедура, яка піднімає глибокі плями з зубної емалі. Гель для відбілювання за рецептом застосовується до зубів, потім активується УФ-лампою протягом 15 хвилин. Заявку можна повторити 2-3 рази. Через менше, ніж годину, ви можете залишити офіс зубами біля 12 відтінків.

Відбілювання: відбілювання утворює перекис водню з реакції між перекисом карбаміду та водою. Доступні безліч методів, включаючи відбілюючі ручки, гелі, смужки та лазерне відбілювання. У той час як відбілювання зазвичай відновлює зуби до свого природного кольору, відбілювання може відбілювати за межами природного кольору.

Комплекти відбілювання: набори для прийому на дому не дають миттєвих результатів, але вони можуть все-таки видаляти важкі плями з зубів протягом 2 тижнів. Набори для відбілювання включають лоток для введення рота (спеціально встановлений, якщо комплект постачається стоматологом) або смужки, які дозволяють легко застосовувати відбілюючий гель. Освіжіть свою усмішку кожні кілька місяців, коли ефект відбілювання зніметься.

Магазин Відбілювання зубів

Дроблені та зламані зуби

Емаль, що покриває зуби, може бути однією з найважчих тканин в організмі, але це не є надійним способом. Зваріть на неправильну штуку або зніміть п'яний удар на обличчя, і ви можете опинитися в щітку, зламані або переломувані зуби (і серйозно ушкоджене его). Як можна швидше, зверніться до стоматолога, щоб встановити вашу посмішку на права.

Наповнення та скріплення: незначні пошкодження в роті можуть бути вирішені за допомогою зубного наповнення або скріплення. У склеюванні використовується композитова смола, яка має зубну форму, яка виглядає як природний зуб і прикріплена до пошкодженої зони ультрафіолетовим світлом. Це ідеально підходить для дрібних стружок, особливо до більш видимих ​​передніх зубів.

Намотування та уловлювання: у більш серйозних ситуаціях може знадобитися зубний ковпачок або корона. Коронка або зубна кришка використовується, коли великий шматочок зуба відривається або значна кількість розпаду присутня. Коронки можна виготовляти з декількох різних матеріалів, кожен з яких має свої плюси і мінуси. Виберіть той, який найкраще відповідає вашим конкретним потребам.

Сервіз Lip

Ваші зуби не є єдиним невід'ємним елементом магнітної посмішки. Вашим губам потрібен також серйозний TLC. На щастя, отримання кращих виразних губ не вимагає ніяких фантастичних процедур або інструментів (якщо ви цього не хочете).

Догляд за продуктами . Першим і найважливішим компонентом процедури догляду за губ є гідратація. Пити воду. Багато це. І постарайтеся не лизати губи. Разом ці дві прості речі пройдуть великий шлях, щоб зберегти вашу групу досить. Для розбитих губ, підібрати бальзам для губ і відлущувати, коли необхідно. Обидва продукти можна придбати на дешевих, але ви також можете вибрати дорожчі розкішні версії, якщо це швидше. Якщо побиття дійсно виявляється проблемою, інвестуйте у зволожувач, щоб замінити вологу в сухому внутрішньому повітрі та утримати губи у воді. І, нарешті, пам'ятайте, щоб захистити ваші губи від сонячних опіків, як і будь-яка інша шкіра на своєму тілі. Інвестуйте в зволожуючий або бальзам з SPF і регулярно носіть.

Практикуй це посмішка

Практика ідеально підходить і так, навіть ваша посмішка може скористатися декількома репетиціями. Ви знаєте ті підроблені посмішки, які ви бачите у продавців і споживачів автомобілів на телевізійних конкурсах реальності? Не робіть цього. Ви хочете посмішку, яка запалює кімнату, а не посмішку, яка виглядає фізично важкою.

Справжня посмішка передбачає як рот, так і очі. Саме звідки виходять ваші вороги, але харизматична посмішка - це жертва маленької шкіри навколо твоїх очей. Нехай ті очі смикаються, показуйте, що верхній ряд зубів (особливо зараз, коли ви їх виглядає так добре) і отримуєте цю усмішку широко.

Тепер це красива посмішка, чемпіонка.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)