Як зробити стильне та професійне враження на роботі

Anonim

Прихід офісу святкового сезону не є вільним проходом, щоб почати потрясаючі ділові шорти працювати. Також це не кидається, щоб побити цю милу HR-леді. Справжній джентльмен не скидає свою гру навіть у останній день робочого календаря.

Сьогодні ми представляємо вам прості кроки до виховання позитивного стилю роботи на робочому місці та збереження вашої репутації вашої незайманої в офісі. Ми не можемо гарантувати вам просування, але ми можемо переконатися, що ви будете штовхати над вашою вагою.

Мати запах підписання

Власний запах людини настільки ж важливий, як його одяг. Ми не говоримо про те, щоб залишити свої феромони на кожній стінці кабіни. Замість цього вибирайте тонкий аромат, який не є надто загальним та насиченим, і використовуйте його для пристосування до свого офісу. Незалежно від того, чи ви знаходитесь у ліфті або на зустрічі, це гарантує, що ви помітите правильну ногу вперед, щоб її помітили.

Примітка. Творчий директор Республіки Банана Саймон Кніен одного разу сказав Forbes, що "я не ношу аромат для роботи. Але я думаю скромний аромат ОК Я дійсно вірю в підпис ароматів, хоча. Я носила той самий аромат вже 25 років ".

Виправте вашу позицію

Занадто багато років, проведених за комп'ютером, що грає в DOOM,, ймовірно, зменшило природну поставу вашого тіла. Настав час виправити це. Погана поста випливає з неправильного повідомлення в офісній обстановці, що змушує вас здаватися запущеними і непридатними для роботи - не добре виглядати, якщо це всього лише 10 ранку. Покладіть свою спину до нього. Сядь прямо, отримай собі пристойний ергономічний стілець, побачте фізіо, якщо треба, і їдьте до хвилі сприйнятого успіху до кінця дня.

Контакт з очей - це все

Якщо ви попали на одне коліно і попросили свого партнера вийти заміж за вас, дивлячись на ноги, ви думаєте, що вони скажуть так? Можливо - якщо б у вас обох був фетиш ніг. Але справа в тому, що підтримка контактів в очі гарантує, що вечірка, з якою ви спілкуєтесь, сприймає вас серйозно. Примусові брехуни, як правило, уникають зіткнення, і коли ви збираєтеся стряхнути багатомільйонну угоду, це останнє враження, яке ви хочете віддати. Отже, проекте свій голос належним чином і підтримуйте контакт з вашими предметами. Це називається повагою.

Ніколи не пренебрегайте взуттям

Багато чоловіків все ще вважають, що хороший костюм буде вибачте погану пару взуття. Це не спосіб розкішного ублюдка. Щоденний знос зменшить навіть найприємнішу пару робочих взуття, тому завжди тримайте їх під контролем і з дощу, щоб виглядати якнайкраще. Дивіться наш посібник про те, як сясити взуття як справжню людину для технічного обслуговування, і якщо ви не впевнені в тому, що означає як чудову пару робочого взуття, перегляньте наш вибір з п'яти найбільш доступних і найкращих суконьних суконь. Вибравши свою зброю, навчившись правильно їх стирати з одягом.

Робота з колекції аксесуарів

У деяких частинах корпоративного світу колеги отримують нагороду чоловічі аксесуари, такі як сукні, кишенькові майданчики та тонкі прикраси. Це часто виникає внаслідок випадкового закріплення робочого простору, де сьогодні добре одягнені чоловіки сприймаються як сильний голодний, прихильники уваги (також зустрічаються з зауваженнями "ви збираєтесь на співбесіду, дружину?".

Ми не згодні з цим рухом і віримо, що тримання речей простим, але стильним дає змогу побудувати свій особистий профіль професії. Правильні люди помітять вас разом з тими, хто не має значення. Отже грайте в середній пастельній сорочці і темно-сірий костюм з трохи більше удару. Додайте хорошу кишенькову площадку або стрічку, і будьте обережні, щоб ніколи не перестаралися. Ключовим є виділятися з натовпу, не виглядаючи як ходовий туалетний стіл.

Будьте обережні з кольором

Аналогічним чином, колір може бути вашим другом і вашим найгіршим ворогом в офісі, тому грайте з абсолютною обережністю. Дослідження показали, що носіння кольорів може призвести до підвищення зарплат і підвищень, оскільки воно породжує певний ступінь авторитету і впевненості. Ми повинні підкреслити, що тримання речей стримується.

Подумайте про яскравіший краватку або сукню, а не до повного видуватого костюма клоуна. Те, що ви також хочете уникнути, є більш "барвистим", ніж ваші начальники. Пам'ятайте, що ваша мета полягає в тому, щоб виділитися з натовпу, а не відволікатися від вашого начальника.

"Отримання уваги круто, але ви хочете це з правильних причин. Не будь хлопцем, який носить гучний одяг, але не має нічого під поверхнею. Вибирайте "шарп", це говорить про професійну та компетентність "- Люк Візмен, засновник, Д'Мардж

Підтримуйте обличчя

Волосся для обличчя - одне з найбільш природних способів, як людина може зробити гарне враження на робочому місці. Ловити? Дотримання його до поважних стандартів також є найважчою частиною. Залежно від робочого місця, традиційна канцелярія часто не є місцем для популярної борошнини.

Чистий, чіткий костюм також не допоможе багато в маскуванні цього відволікання, так що, якщо ви маєте намір рок волосся на обличчі, тримайте соломи коротким і чистим, щоб уникнути хлоп'ячого вигляду. Легка борода теж добре, оскільки вона створює ступінь зрілості та авторитету на робочому місці. Подумай Тоні Старк, за винятком крихти. Дивіться наш посібник про те, як правильно це зробити.

Перейти на якість

Це загальне правило у всьому світі, яке застосовується до всього, починаючи від одягу до взуття до продуктів для чоловіків та догляду за чоловіком. Ми не говоримо про носіння гучного фірмового одягу, це більше про почуття комфорту у вашому власному одязі за якістю. Чим краще якість потоку, тим більше імовірно, ви будете виконуватись на своєму піку на роботі. Це очевидна річ, але часто не допускається до дешевих альтернатив. Ти коли-небудь хотів потиснути руки з цим потним поліестеровим хлопцем у ліфті? У нас немає.

"Ви отримуєте те, що платите. Там нічого життя, як воно відчуває добре виглядати. Ви не хочете відволікатися на роботі з низькоякісним одягом або взуттям, яке розвалиться через кілька місяців ". - Джефф Неак стиліст

Гігієна - прем'єр

Особиста гігієна не тільки важлива на робочому місці, це те, що кожна людина повинна бути відповідальною за це. Почніть, відсікаючи ці нігті. Ніхто з клієнток не хоче рухатись руками, якщо ти качаєш зовсім гарячими нігтями або, навіть гірше, - самотнім розширеним пишним цвяхом. Якщо ви схильні до пітливості, знімайте ранку перед тим, як приступити до роботи або залишити тренажерний зал. Тут нічого гіршого, ніж запах людського пітника, маскується одягом, маскується накладанням одеколону.

Нехай інші беруть свинець


Нарешті, але не менш важливо, хай панує влада тим, хто називає постріли. Якщо ви новачок на робочому місці, нехай ті, хто більш шанобливий, в першу чергу встановлюють приклад моди та ставлення, і не забудьте не відхилятися надто далеко від цього стандарту. Це ключ до інтеграції до будь-якої нової культури на робочому місці та може створити складові для вашої власної репутації серед однолітків.

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації