Як покращити свій зовнішній вигляд, коли ти не найкраща мама

Anonim

Давайте дивитися правді в очі. Ніхто ніколи не прокидається, як виглядає Кріс Хемсворт або Майкл Б. Джордан. Якщо ви не є одним із тих щасливих уродків, котрі були благословлені мільйонами доларових генів і спеціальним режимом догляду, щоб зберегти своє вираження, більшість хлопців у цілому цілком виглядають досить середньо.

Сьогодні ми говоримо про генетично благословенних чоловіків і про те, як підробити це, поки ви не зробите це, якщо вас задумали некрасиві палички.

Покладіть свій вигляд вниз, МакЛовін. Ми не виступаємо за трансплантацію обличчя Джона Траволти / Ніколаса Кейджа. Це експерт, який сучасний чоловік може використати для поліпшення свого зовнішнього вигляду.

Дивіться і дізнайтеся, майбутній гарний хлопець.

Регулярно голитись і мити

Гоління на сьогоднішній день є одним з найпростіших і найефективніших способів різко змінити зовнішній вигляд людини. Це також одна з найпростіших процедур для зневаги через більш актуальні проблеми та той факт, що ви думаєте, що ви можете піти з "міцним" поглядом на місяць. Не будь таким хлопцем - різниця між чоловічо-міцним і Том Хенксом у Cast Away .

Якщо ви страждаєте нерегулярним ростом волосся і нечистотою волосся на обличчі, робіть, як кажуть експерти.

"Якщо це було дійсно нечисто, чистіть голені", - говорить Рене Балтов з однієї з найкращих чоловічих перукарів в Сіднеї - Барберрінг. "Але якщо ти можеш робити соломинку, тримай його акуратним і обрізаним. Це буде маскувати патчія і зробити його менш помітним ".

І ніколи не забувайте мити як перед, так і після гоління. Це гарантує, що пори шкіри залишаться чистими, без масла і незахищеними. Не практикуючи, це може призвести до спалахів вугрів та інших непривабливих вад.

Позбавлення від зморшок

Ага, цей старий каштан. Якщо вам це сподобається чи ні, то всі люди в кінцевому підсумку утворюють зморшки найчастіше на лобі, руках або навколо очей. Існує нескінченні способи боротьби з зморшками в наші дні, але найкраще це за допомогою багатомодального лікування - тобто, намагаючись відразу ж застосовувати різні методи лікування.

Д-р Джон Романо, який є медичним директором та провідним пластичним хірургом у Медспі29, вважає, що найефективнішим стримуючим фактором є запобігання. Це означає, що не куріння чи інше вживання тютюну, а також захист від сонця.

"Далі вам знадобиться доглянутий догляд за шкірою, який включає місцеві продукти та MICrodermabrasions. Переміщення далі, якщо зморшки викликані діями в м'язах, лікування - Ботокс або інший нейромодулятор ".

Інші ін'єкційні процедури, які люди можуть спробувати, це наповнювач. Існує безліч типів наповнювачів, які підходять для проблеми з зморшкою особи, тому важливо перевірити з професійним заздалегідь, щоб допомогти вам правильному типу. Якщо ви йдете вниз за маршрутом наповнення, наступне розгляд рухається на повернення поверхні.

"Штукатурка означає створювати поверхневу травму, подібну до першого ступеня або поверхневого второго ступеня опікової травми. У процесі загоєння цієї травми ваша шкіра відновлюється ", - говорить Романо.

"Такий вид лікування може бути здійснений лазерами, CO2, або хімічними пілінгом різних типів кислот, а також різними сильними сторонами. Старший спосіб полягає в тому, щоб зробити дермабразію (а не МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ, а повна дермабразія) ".

Крім того, слід відстежувати ознаки того, що ваша шкіра старіє і діє до того, як вона повністю контролюватиметься.

Вирішення сонячних плям

Австралійці люблять сонце так само, як і будь-яка країна з гідним пляжем, щоб спалити години. Щоб ми не забули, одночасно спалює і шкіра людини. Сонячні плями - це справді гіперпігментація, на думку експертів.

Для лікування гіперпігментації застосовуються ті самі процедури для темних кіл навколо очей з додаванням IPL, що означає інтенсивний імпульсний світло.

Знову ж таки, профілактичні заходи є найкращим захистом тут, тому що якщо ви витрачаєте багато часу на свіжому повітрі, достатньо приховати і завжди матимете максимально доступний максимум сонячного блоку SPF.

Темні кола та сумки для очей

Ніхто не хоче піднятися на дату або офіційну заангажованість, схожу на те, що вас побив ваш партнер - двічі.

Для швидкого виправлення темних кіл напишіть ваш ящик макіяжу для натурального шкіряного коректора. Дами присягали на віки, використовуючи її, щоб приховати недосконалість, включаючи темні кола та прищі. Вони легко носити палички, горщики, трубки і палички, і просто працюють, проткнувши його на уражену ділянку, перш ніж поєднуватись у шкіру.

На внутрішньому рівні темні круги важче вирішити, оскільки темна пігментація навколо очей, як правило, має генетичне походження.

«Доступні методи лікування є першим, - каже доктор Романо. "Це догляд за шкірою з гідрохіноном, шкірним відбілювачем. Слідом за цими статтями будуть такі процедури, як хімічні пілінги, а потім повернення СО2-лазерів ".

Для чоловіків, які страждають від видатних мішків для очей, доктор Романо додає, що вживання наповнювача є найкращим варіантом.

Прищі і рубці

Ваші підліткові роки можуть бути добре позаду вас, але шрами, які він залишив на вашому обличчі, ймовірно, не робить вам будь-яких заслуг у грі Tinder.

Агресивне лікування вугрів - це найкращий спосіб запобігти рубцюванню в першу чергу. Як тільки шрами виникають, це нелегко "виправити", оскільки це вже завдає шкоди самої шкірі.

"Шрамова тканина тонша, ніж звичайна шкіра, і тому вона пригнічена", - пояснює доктор Романо. У ситуаціях освітлення тіні можуть спричинити вираженість таких депресивних шрамів, тому найкращим способом боротьби з цим є підвищення глибини рубцевої тканини або зниження рівня навколо нього більшої нормальної шкіри.

Доктор Романо зазначає, що численні методи лікування чоловіків можуть полягати в підзоре, висіченні, ін'єкції, лазерному шліфуванні та дермабразії. Лікуючий лікар - це найкраща людина, щоб розмовляти з найкращим лікуванням для вас.

Якщо все інше не вдається, то вищезгаданий природний шкіряний коректор є вашим другом.

Чистіть зуби

Ми залишили одну з найважливіших моментів до кінця. Ніхто не хоче зафіксувати губи з людиною, яка має місячну вартість їжі, застряє в зубах. Ще гірше, якщо ви залиште це занадто пізно і фарбування відбувається, прийшов час вжити заходів. Є кілька способів полегшити ваші дорогоцінні перлини.

Найпростіший, звичайно, є чистим від вашого стоматолога (крім очевидного чищення та зшивання). Регулярні перевірки та очищення можуть запобігти подальшому пошкодженню чоловіків. Якщо плями постійні, перейдіть до інтенсивної процедури відбілювання в офісі.

Існує також безліч випробуваних наборів випробовуваних домашніх відбілювання в ці дні, які можуть забезпечити суттєві результати за набагато менше грошей. Зробіть свої дослідження, щоб ви захопили правильний, який дасть вам більше результатів і менше трюків.

Час підніматися

Один з найбільш непривабливих рис у загальній формі тіла людини пов'язаний з його відсутністю фізичних вправ і тренуванням з вагою. На відміну від інших нагальних питань, тут немає срібної кулі.

Однак є набір гантелей і тренажерний зал членства, обидва з яких легко досягти. Крім того, допомагаючи розуму, тренування можуть суттєво покращити ваше тіло і підібрати одяг, який гармонійно поєднується з лініями вашого тіла. Просто будьте обережні, щоб не робити це, оскільки це може призвести до тренажерної залежності.

Експерт каже.

"Загалом, три ключі до хорошого життя - це дієта, фізичні навантаження та зменшення стресу", - говорить доктор Романо.

"Ці модальності слід застосовувати, щоб виглядати якнайкраще. Крім того, інші очевидні з них не палять і не отримують надто багато сонячних променів. Окрім того, догляд за шкірою на базі медичних препаратів є доречним для всіх, особливо для областей з високим рівнем сонця, таких як Австралія. "

Реаліст каже.

"Тільки ходити на маскуваті вечірки, як у" Eyes Wide Shut ", - каже австралійський комедій, а іноді і модель, Еш Вільямс.

Його інші верхні поради для потворних чоловіків?

  • Тільки вийди в свічках, освітлені ситуації. Кожен добре виглядає в ситуаціях світла
  • Отримаєшся удруге, ніж ти - це все відносно!
  • Виростіть дійсно довгу бороду. Один, який охоплює все ваше обличчя

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)