Як одягатися, щоб вразити, коли ти не в гостях у відпустку

Anonim

Для деяких з вас щасливі ублюдки, січень - це все, що лежить біля басейну, і забуваючи, що ви заробляєте зарплатню в жалюгідному офісі, десь за сорок хвилин їздять на дорогу.

Але, коли нормально насолоджуватися відправленням на пляж десь, ми трохи розчаровані тим, що щорічний відпустку в тропіках став карте бланш, щоб одягнутись, як ви, як похмурий, і відповівши на двері Уберет.

Сподіваємось, ви видатний критик натовпу бінтанг-синглет, як і ми. Але якщо ні, ми склали короткий довідник щодо того, як одягатися на канікули, адже всі ми знаємо, що світ заслуговує на багато, набагато більше, ніж на брутально-середні зусилля середнього австрійського футболіста за кордоном.

Pack Essentials (і будьте безжально про це)

Подорож світло, як комад. стильний кочівник

Проблеми з багажним обладнанням майже завжди вбивають відпустку, і це, як правило, починається з перепакування.

Ви можете насолодитися міцним тижневим святом з добре організованою сумочкою (якщо ви з радістю помити основи для багаторазового використання). Не будь дурнем, який упаковує тридцять кілограмів непотрібної лайки, і вишукає весь спосіб, як ви страждаєте від транспортування їх скрізь, або скільки їй доведеться чекати, поки ділянка претензій на багаж викине ваш прилад.

Відпустку не потрібно чекати, щоб перевірити в багажі, а потім сплатити смішну премію за це. Вони, безумовно, не для того, щоб сумувати за втрачену сумку, яка витіснила десь на Тихоокеанські острови. Пак світло, будь безжальним, і у вас буде простіше прикрасити час у відпустці. У нас навіть є посібник для вас про те, як правильно це зробити.

Зробіть свій готель та курорт без зони вільної торгівлі

Подумайте білизну перед кофтинками

Австралійці культивують унікальну репутацію, адже це дійсно, дуже легко, коли справа доходить до їх гардеробу за кордоном. І це смокче.
Ви, напевно, засмучуєтесь, коли блоки на незграбну поїздку приходять до міста, виглядають як ратбаги, або коли фестивальні учасники нападають на місцевих пекарень з огидними рішеннями стилю. Місцеві жителі, мабуть, відчувають себе так само, як і туристи.

Тому замість ритського синглету одягніть розслаблену лляну сорочку. Вони настільки ж зручні, і пройдуть через двері у висококласні частини міста. Boardies є необхідністю, але пакуйте китайські шорти теж. Справа в тому, інші австралійці можуть одягнутися до найнижчого загальному знаменнику - але це не означає, що вам також потрібно.

Принесіть одне чи два приємні (іш) одягу

Переконайтеся, що це місце для обіду або вечері є правильним

Це час, щоб відбити, розслабитись і засмагати, але ви все одно, напевно, в кінцевому підсумку піде в ресторан або (якщо ви дійсно нудно) йдете в магазини в кращих районах міста. Платять, щоб упакувати принаймні один розумний резервний вигляд - чіно, сорочка та кишені - якщо ви плануєте вдарити плитки або перевірити деякі з престижних суглобів в місті.

Дивлячись на частину показує повагу до місцевої місцевості та мешканців і може відкрити можливості, які ви, звичайно, не отримаєте, якщо ви носите синглет, який не був промитий протягом трьох днів, і пару харчів, яких ви вкрали у школярів ще в 2005 році.

Up Your Sandal & Sneaker Game

Ремені є зручними і є частиною австралійського культурного досвіду, але вони рідко (тобто ніколи) не приємні і досить грубі на ваших ногах, якщо у вас є довгий похід в якийсь момент. Замініть їх сандалями (а не дідівка стара людина, яка "масажує" вашу ногу), і ви матимете кращий відпочинок для цього.

Сандалії визрівали далеко за рамки своєї репутації як взуття для расистських дитячих бумерів і відставних європейських туристів при першій поїздці в Австралію. Знайдіть щось таке, що не схоже на те, що ви мали змогу перейти з басейну до місцевих брусків, якщо ви потрапили на дядька, що дякує за одного народу, чи ні, і ви зможете переходити з басейну в місцеві бари без будь-яких суперечок чи невтішних зір із місцевих жителів.

Якщо вам потрібна допомога, ми зробили нещодавню функцію тут на сандалі, які проходять тестування D'Marge's sartorial sniff.

Але залиште великі речі позаду

Сен Лоран не Лоран на свята

Хоча ви можете вийти у фантастичний ресторан або клуб на певному етапі під час вашого відпочинку, ви все ще в незнайомій місцевості.

Свята призводить до зриву рутини, зустрічах з дивовижними туристами у вашому гуртожитку, місцевим жителям, яких ви забули, і, як правило, неконтрольованим середовищем, де все може загубитися, пошкодити або затиснути. Як правило, ви повинні приносити тільки одяг або аксесуари на святкові дні, які не спричинять нервовий зрив, якщо ви їх втратите.

Це не означає, що люди за межами Австралії, швидше за все, збивають ваші речі, але, загалом, свята приносять трохи додаткового хаосу, а останнє, що вам потрібно - це загублений південь пошуку паніки під шезлонгами та гуртожитками для відсутності годинника або предків блінг Залишайте вишукані розкішні лайки вдома, ви дякуєте нас пізніше.

Не забудьте свою шкіру

Пам'ятайте: ти не непохитний, як Бонд

Подивимось на це, свята можуть наголосити на вашому тілі. Сміттєві продукти, надмірно сонце та витончені коктейлі сприяють тому, що вони не виглядають найкращими (пам'ятайте дітей, "до сонця" - це не комплімент).

Важливо підтримувати звичайну процедуру догляду за шкірою, коли ви максимально використовуєте свій час. Все, що потрібно, це маленька ванна із зволожуючим кремом і зволожуючий крем у вашу сумку. Якщо це забагато, щоб запитати, ви, можливо, можете купити щось, поки ви там.

І все, що завгодно, блоки, завжди носять сонцезахисний крем. Ваші нарцисозні історії Instagram про # блаженних пляжах Балі можуть бути трохи анекдотичними, але вони виглядають як суха шкіряна сумочка, або виявлення раку шкіри.

Бренди, які ви хочете на наступний відпочинок

Venroy

МАГАЗИН ВЕНОРИ

Орлебар Браун

МАГАЗИН ОРЛЕБАР БРОНН

J Crew

МАГАЗИН J.CREW

1/10

2/10

3/10

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації