Як прийняти жорстокі істини життя, які неможливо змінити

Anonim

Скільки у вашому житті, що ви хотіли, були різні? Може бути, природний колір вашого волосся? Ваш зріст? Ваші дружини? Або економіка?

Якщо ви хочете, я впевнений, що ви зможете знайти речі, які ви хотіли б змінити щодо себе або світу, в якому ви перебуваєте. Але чи дійсно ми хочемо мати постійне бажання змінити те, яке життя ми відчуваємо?

Це неможливо. Правда, думка про те, що потрібно змінити щось, чого ти не можеш, - це повністю відняття від тебе живого життя. Неприйняття є однією з найбільших причин страждання.

У світі, який завис, показуючи всім, наскільки вони ідеальні та наскільки вони вражають свого життя, ми постійно прагнемо змінювати та вдосконалюватися. Ідея того, що є досконалим, уніс нас від прийняття досконалості того, що є.

"Ми постійно намагаємося контролювати наше життя, а не перебувати в потоці".

Я впевнений, що є речі, які ви хочете змінити. Ну, у мене є кілька пропозицій для вас. Вони можуть звільнити вас від необхідності зміни, як ніколи раніше.

Ви обираєте це

Наскільки це може дратувати вас або бути важко чути, все, що ми переживаємо, ми вирішили випробувати. Якщо ви можете прийняти це, то замість того, щоб дивитись на речі з судженням про те, чому спробуйте подивитися, що ви отримуєте з досвіду? Запитайте себе: що я дізнався про себе?

Відчуй це все

Зазвичай це не обставини чи речі, які ми хочемо змінити. Насправді, це те, як ми відчуваємо це, що ми більше не хочемо випробувати. Отже, замість того, щоб протистояти йому, обіймайте, як ви це почуваєтесь, не намагаючись позбутися емоцій. Це великий крок нарешті, дозволяючи собі почувати себе вільно у своїх поточних умовах.

Зерно піску

Уявіть собі, що ти повернувся до свого життя, як тільки це було зроблено та сплющено. Якщо б ви взяли всі речі та моменти, які ви вважали важливими в той час, ви могли, ймовірно, заповнити цілий пляж з зернами піску, що представляють кожен момент. Іноді ми так застрягаємо від речей, які ми вважаємо важливими, що ми забуваємо велику картину. Візьміть те, що, на вашу думку, має значення, як піску і рухайтесь далі. Для вас є набагато більше. Чому дозволяють одне заняття займатися всім простором, коли життя для вас так багато?

Доказ

Друг здійснив ці три речі. Вона задоволена можливостями життя, незалежно від її обставин. Їй було всього вісімнадцять років, коли вона майже померла в аварію з парашутом.

Це було чудо, що вона вижила. Вона зламала її і сказала, що ніколи більше не ходитиме. Вона закінчилася ходою знову, хоча вона все ще має речі, щоб мати справу з її травми, яка вплине на кожного з нас. Одна з них полягає в тому, що вона не може контролювати її сечовий міхур. Вона буквально виганяє себе кожен день.

Я шукав щастя, поки прийом не приніс мені щастя.

- Noah centinoo (@ noahcent) 20 серпня 2018 року


Дивовижна річ - її рівень прийняття. Якщо ти познайомишся з нею, ти не зможеш сказати, що її навіть поетапно ускладнили. Своє спрагу життя неймовірна. Це нагадування для мене про те, що в житті цілком можуть бути речі, які ми не можемо змінити. Але ми можемо прийняти їх. Прийняття цих речей є все. Дар життя - це щось набагато дорожче. Його ніколи не повинно бути пограбовано, якщо ми не маємо бажання визнати те, що є і користується можливостями цієї чудової подорожі, яку ми називаємо життям.

Отже, перестань грати маленькими. Візьміть час, щоб прийняти своє життя за те, що це таке. Тоді ви можете дізнатись, що ваша обставина не тільки зміниться, щоб підтримати вас так, як ви ніколи не уявляли собі. Але також ви можете нарешті отримати сенс щастя без причини.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон