Ось скільки кофе ви повинні пити день, щоб залишитися здоровим

Anonim

Ми всі знаємо, що чудова кава може бути визначальним фактором між душевним вбивством вашого боса о 9 годині ночі або ліричним воском для них про оцінку EPL минулої ночі.

Конор МакГрегор - шафа кавового диявола

Добре для любителів квасолі, тепер є навіть кращі новини від вчених. Дослідники із Саутгемптонського університету стверджують, що ми можемо насправді насолоджуватися ще більшою кількістю кави в день, ніж раніше вважалося безпечним. Більш конкретно, ці лабораторні халати показують, що загальні переваги пиття кави фактично перевершують ризики. Візьміть це, високий кров'яний тиск.

Дослідження, опубліковане в BMJ, дивним чином базується на 220 інших існуючих дослідженнях щодо кави та свідчить, що пиття до чотирьох склянок коричневого матеріалу на день може мати значні переваги для здоров'я. Ці переваги включають зниження ризику захворювання печінки, діабету, деменції та деяких видів раку. Дослідження навіть йшло настільки, наскільки стверджувалося, що алкогольні напої менш імовірно помирають від інсульту.

Подивившись на цифри ще ближче, було виявлено, що від трьох до чотирьох склянок на день прирівнюється до 17% -ного зниження шансів на смерть - з усіх причин. Для тих, хто виходить і випиває до семи чашок на день? Вітаємо - ви далеко не вмираєте від розірваного серця з дослідженням, стверджуючи, що 10 відсотків зменшили шанс смерті з цією сумою.

Природно, що ці твердження слід приймати з обережністю та знаючи, що користь від здоров'я не універсальна. Наприклад, вагітні жінки попереджають про високе споживання кави. Ми припускаємо, що те ж саме стосується і тих, у кого є проблеми з серцем (що є начебто дивним, якщо ви намагаєтеся не вмерти, пити каву).

Це нове дослідження підтверджує рекомендації Британської національної служби охорони здоров'я про кофеїн, в якому зазначено, що невагітні дорослі люди можуть споживати до 400 мг кофеїну в день. У каві розкажіть, що це чотири гуртки кави з 100 мг кофеїну на гуртку, три чашки кави з фільтром 140 мг кофеїну за чашку або п'ять чашок чаю з 75 мг кофеїну на склянку.

Як зазначають Refinery29, ці твердження про здоров'я подаються на основі даних спостереження, які підтверджують існуючі дослідження, а не суцільні докази.

"Такі чинники, як вік, чи когось курили чи ні, і скільки вправляли вони, могли б мати ефект", - сказав професор Пол Родерік, співавтор дослідження. Однак його розуміння сприяло споживанню кави.

"Є баланс ризиків у житті, і переваги помірного споживання кави, здається, перевищують ризики".

Можливо, холодна чашка кави може бути відповіддю?

Цікаві Статті

Кайє Вест зробив немислимий з костюмом Louis Vuitton

50 прохолодних способів рок-афро

20 найкращих основних футболок для чоловіків

Алессандра Амброзіо наклав гору на журнал Lui