Ось як уникати вигляду картоплі в фотографіях

Anonim

Кожен хоче бути фотогенним, навіть нас, чоловіків. Ми прагнемо до однієї фотографії, яка змушує нас виглядати, як ми в 8 разів краще, ніж ми насправді. Один для профілю Facebook, Twitter та Instagram, який потрапить до дівчини наших снів. Ось п'ять простих порад та зручних правил, які допоможуть вам частіше виглядати краще фото.

Ніколи не п'ю в руці

Просто покладіть свій напій на найближчий стіл

Деяка розумна людина колись сказала, що ніколи ваші фотографії не знімаються склянкою в руках. Ми погоджуємося, це не дуже добре, і часто може змусити вас виглядати незручно, ніж чудово. Напій просто висить, як додатковий придаток. Це правило включає пиво, вино та шампанське. Одним напоєм, який є прийнятним, є Pina Colada, але тільки якщо ви знаходитесь на Windsurfer.

Знайте, які кнопки повинні бути зроблені

Завжди один, ніколи не нижній

Незалежно від того, ви носите сорочку або блейзер (або обидва), ви краще забираєте свій будинок і дізнаєтеся, які кнопки слід зробити. По-перше, якщо ви носите краватку, то верхня кнопка вашої сорочки завжди повинна бути зроблена. Ніхто з цього не вдячний галстук. Це просто ліниво. Якщо ви носите блейзер, згадайте (якщо ви це зробите), то переконайтеся, що це лише верхня кнопка. Те ж саме стосується і подвійних суконь. Якщо ви носите штани (і ми сподіваємося, що ви), перевірте, що ваша муха зроблена теж.

Уникайте знаків банди

"Що мені робити з моїми руками ?!"

Як ця тенденція спіткала хлопців, я ніколи не знаю. Знак банди повинен бути зарезервований для шкідливих дівчат нічного клубу, а не дорослих людей на фотографіях. Встановлення вашої руки навколо вашого брата добре, але переконайтеся, що ви стоїте прямо і не кидаючи миру, визирає або маріонеткових сигналів.

Удосконалюй свою усмішку

Чорт ти, Джош!

Немає нічого поганого у вдосконаленні вашої посмішки та вигнання вашої внутрішньої шпильки. Зверніть увагу на всі самотні фотографії себе і дізнайтеся, чого НЕ робити. Над посмішкою, переходом на коліна, надмірним миганням і / або думкою про пудинг, щоб отримати такий глазурований погляд у ваших очах, слід уникати. Як тільки ви отримаєте це правильно, це ваша для життя.

Не завжди дивіться на камеру

Просто випадково - Стів МакКуїн

Стів Маккуїн, Марлон Брандо та Невілл Бартос мали одну спільну річ. Їх часто вдавалися відвертими моментами. Моменти захоплені в часі, які будуть жити протягом багатьох поколінь. Якщо ви знаєте, що є камера навколо, то ігноруйте її, сповільнюйте свої рухи, веселіть і з щастям вони втягнуть вас у ваш найкращий момент.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)