Ось, як уникнути страшного тіла шкірного жиру

Anonim

Зображення цього. Нагрівається погода та щорічне паломництво до місця плавання. Непомітні тіла, що виглядають, розкидані по піску, як бити кити, що містять шість пачок, масивні квадрациди та дешевий бронзатор. І тоді ви знімаєте свою сорочку.

Жоден чоловік ніколи не повинен піддаватися незручним наслідкам худих жирів. Це той страшний простір у формі тіла кінцевої, де ви не точно жирні, але не достатньо м'язова, щоб забити мускулистість. Подумайте, чоловіки-сиськи, чоловічі мушлі верхи та желе зброї.

На щастя, є спосіб позбутися страшного вигляду худий жир саме вчасно для сезонів рубашок. Послухайте і потейте це.

Що викликає худий жир?

Частиною будь-якого хорошого рішення є знання походження проблеми. Життєве явище зводиться до дієти, за словами Джорджа Пондера, експерта з фітнесу та засновника клубу Paramount Recreation.

Він каже, що люди з тонкими жирами - це ті, які часто мають масові вихідні, важко працюють, а потім стрес, залишаючи мало часу або енергії для регулярних тренувань та стабільної дієти.

"Шкірний жир - це результат високого випуску протягом тижня. Так що робити зворотне, що є ключовим. Тобто, протягом тижня, а потім на вихідних - певна поміркованість ".

Іншими словами, худий жир виникне, якщо ви поєднаєте відсутність фізичної активності, не набравши ваги. Подумай просто вважає це непридатним.

"Тонкі люди, які можуть виглядати чудово під одягом, не мають сили верхньої частини тіла і не можуть підготувати підборіддя", - каже Пондер.

"Трохи більша людина, яка потрапляє в спортзал, як мінімум, має сили та координацію. Тонкий жир - це відсутність м'язової маси ".

Як позбутися худий жир

Є конкретні способи орієнтуватися на ефект "худий жир", і це все починається з переміщення вашого настрою під час заміни деяких серцево-судинних вагів.

Забудь про свою вагу

Які худих чоловіків слід зосередитись саме на їх процентному вмісті в тілі, тому що це атрибути до появи худих жирів. Тілесні тіла несуть близько 16-25% жиру, а ідеальним є зменшення цих показників на 9-12%. Роблячи це, додасть визначення до вашого тіла, включаючи судини та абс.

Бігти менше, підніміть більше

Cardio відмінно підходить для серця та загальної фізичної підготовки, але це не дасть вам ніяких переваг у заповненні футболки з XS, якщо це все, що ви виконуєте. Підняття ваг - це найшвидший спосіб замінити жир на м'язи у худих жирних хлопців.

Пондер розповідає, що тренування ніг, таких як двадцять ударів з землі, є гарним місцем для початку. Звідти це основні силові вправи такі підтягування, мертві підйомники, бульвар і інші гібридні рухи, які допоможуть вам виглядати скорочення в найкоротші терміни.

"Отримання фундаментальної бази створеною є мета, будь то розширення або сидіння, " говорить Пондер.

Після того, як тренування сили в повному обсязі, обов'язково постійно змінюйте вправи або підвищуйте ваги та повторення, щоб м'язи продовжували зростати. Це так просто, як змінити штанзі на гантелі. Якщо ви відчуваєте біль після цього, ви робите це правильно.

Скуштуй свої харчові звички

Позбавлення худих жирів - це поєднання вправ, послідовності та дієти. Іншими словами, вирубайте пиття, куріння та промивання їжі. Замислюючись, зауважимо, що уникнення "худих" жирів передбачає невелику порцію живлення від трьох до п'яти страв в день - ідеально п'ять.

"Це сніданок, ранковий чай, обід, післяобідній чай і вечеря. Тішні люди пропускають сніданок, маючи каву, може мати шматочок фруктів, а потім мати масивний обід, як тайський виїзд ".

"Після цього вони не дуже їдять багато, їдуть додому, пили, а потім на обід".

Погана ідея. Будучи худим жиром, це часова бомба за оцінками фахівців. Як пояснює Пондер, ви рідко побачите багатьох людей, що мають скупчення худих людей середнього віку - вони або йдуть униз або стають кращими.

Перестань бути ненавиденим

Шкірний жир надзвичайно легко звільняється за відносно короткий проміжок часу (10 тижнів), але проблема виникає з того, що з того, що худорляві чоловіки ледачі починають. Це тим самим подовжує тривалість тощих жирних тіл і місяцями і роками.

Таким чином, погано їсти і їсти дуже мало, це головний винуватця, а пити і куріння з'єднають це.

"Якщо вони будуть послідовними, то результати будуть надзвичайно швидкими", - каже Пондер.

"У них немає змін ваги, тому сили фонду можуть стати досить простими за ці чотири-шість тижнів дисципліни".

Отже, рухайся, ти чудовий худорлявий ублюдок. Подивіться ці прості вправи, які допоможуть вам збільшити швидкість.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)