Втрата волосся - це не кінець, ось, як його зношувати, коли втратите його

Anonim

Вона зачіпає близько 70% чоловіків у своєму житті. І 25% чоловіків покажуть перші ознаки цього до стиглого старість 30 років. Я кажу про розпливчастість чоловіків або про втрату волосся . З розрідження навколо коронки або храмів до повного роздутого лисиця, статистика показує, що ви не одинока, що виявляється потворною.

Давайте обговоримо питання і дізнаємося, як обійти його в повсякденному житті - головою.

Чому втрачається вологість?

Випадання волосся обумовлено як екологічними, так і генетичними факторами. Погана дієта, стрес, і не доглядаючи за собою в цілому, потрапляють у першу категорію; в той час як останній є спадковим і тому не може контролюватися.

Визначається як облисіння чоловічої статі або андрогенетична алопеція, такий вид втрати волосся обумовлений надмірними рівнями дигідротестостерону (ДГТ), чоловічого гормону, який викликає появу фолікулів і взагалі припиняє працювати.

Як спосіб підготувати себе до майбутнього облисіння, подивіться на вашу генеалогію - зокрема, вашого дідуся на потомство. Ген для випадіння волосся (як і ваш висота), по слухах, несе його з боку матері, тому подивіться на її батька як свідчення того, скільки часу ви залишили.

Незалежно від того, чи це правда чи ні, ви, ймовірно, станете одним із семи десяти чоловіків, які зазнають певної форми розмиву волосся або втрату у вашому житті.

Вам потрібно прийняти це

Ваша лінія волосся зросла на дюйм протягом останніх 12 місяців, і ви починаєте отримувати параноїк; глянувши в дзеркало безперервно на якийсь знак, що це не так. Тоді, товариші роблять прохідний "лисий" жарт, оскільки грудки волосся починають блокувати злив зливу, коли ви миєте ваші замки. Це відбувається. Замість паніки (стрес викликає випадання волосся, пам'ятаєте?), Отримуйте рукоятку.

Волосся не робить чоловіка, це просто природний засіб, як широкі плечі або сильний розтяг. Намалюйте комфорт від того, що деякі з "сексуальних" людей у ​​світі лыся або лисити (чути Джуда Лоу, Брюс Уілліс або Джейсон Стетхем?). Ступайте 24 години і рухайтесь далі.

Ось кілька порад для обливання зачіски про те, як зіткнутися з втратою волосся і добре виглядати.

Стиль і підготовка

Стильний розрідження волосся вимагає хорошого потовщення шампуню (Kiehl's, Swell або Aveda - деякі приклади) для підсилення кожного фолікула. Використовуйте широкий зубний гребінці, щоб обережно розчісувати потовщення спрей для стилів, а потім слідуйте з гарним ударом сухий (вітер піднімає волосся і додає гучність) .Затем застосовують матове виробництво (нічого на основі нафти) і безлад пряди для більш повного вигляду.

Порада. Уникайте грубої сушки волосся або над чистим волоссям (особливо вологим, тому що волосся є найслабшим).

Гладкий редератор

Коли лінія волосся починає відступати, пора скоротитись. Відправляйтеся до респектабельного перукаря або костюма для волосся і замовити наступне: коротке зворотне і бічне розрізання з одного до двох дюймів довжини зверху та дюйма довжини сторони. Хитрість полягає в тому, щоб тримати сторони й назад короткими, щоб створити ілюзію "товстих" волосся на вершині. Це добре працює для чоловіків з раннім початком облисіння або тих, хто все ще володіє більшою частиною волосся у короні, спині та боках.

Військовий Buzz Cut

Особливо корисним є відрізування зубів, якщо ваше волосся починає розмивати корону та верхівку вашої голови, що робить вас більш схожим на ченця, ніж чоловік. Зрізаний поріг дає вам чистий, але різкий вигляд із довжиною бритви, залежно від того, наскільки сильним є обливання. Попросіть всебічне гоління з номером 3 або 2 бритви довжини.

Ці висячі приціли для волосся не потребують будь-якого дизайну, що робить його безглуздим, незрозумілим поглядом на обличчя облисіння.

Голі голитися

Дуже підписаний вигляд - голий гоління - це одна з приплівок, що приховує волосся, що чудово підходить для чоловіків, дуже лисих і маленьких, щоб знати волосся на більшості їхньої голови. Очікуйте знову в перукарці для цього (не займайтеся домашнім завданням, поки не звернетесь за професійною допомогою), де стиліст може без різниць виконувати гострий гоління до шкіри.

Тепер, з лисою шкіри голови, переконайтеся, що ви зволожите головою після душу і регулярно голите її, щоб вона залишалася свіжою і без пуху.

Au Naturale

Деякі чоловіки воліють мати трохи волосся на їхній голові, боячись виглядати як бандит, повністю збритий. Можливість полягає в тому, щоб будь-яке волосся, яке ви залишили, виросли, тримаючи його обрізаним і акуратним. Головне до перукаря кожні чотири тижні має важливе значення, зберігаючи волосся доглянутими та приручене.

Цей спосіб виражає впевненість в тому, що природа продовжує рухатися і працювати на волосся, що ви залишили. Плюс, це прикореневі богемні та мистецькі - якщо ти такий спосіб схильний.

Ні "розчісувати"

Уникайте "розчісування", як це ніколи не існувало. Це не вибір для стильного чоловіка. Там не ховається той факт, що ви лисити на вершині, так що тримати сторони короткими, щоб зменшити площу волосся проти лисих. Гребінець, що надміється, викликає невпевненість у собі, і, як топік, насправді підкреслює облисіння. Люди будуть бачити прямо через це.

Стати героєм для обличчя

Багато знаменитостей з витонченням волосся об'єднує волосся на обличчі. Волосся навколо підборіддя, щелепи та щік привертає увагу з голови голови. Важливо відзначити: вуса та козли працюють краще, на відміну від лебідних бороди. Повна вистрілена борода додає занадто велику вагу до нижньої частини голови / обличчя, особливо в парі з лисиною головою.

І завжди пам'ятай.

Волосся не все. Так, це стало величезною частиною чоловічого догляду канону в останні роки, але без волосся знімає вас зі стресу стилю кожного ранку.

Замість того, щоб заволодіти втратою волосся, зосередити свій час і увагу на організуванні вбивці на роботі або у вихідні дні - залишаючи колег і друзів, які хочуть, щоб вони виглядали як ви - волосся, або ні волосся.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)