Тренажерна помилка, яка гарантує, що ви ніколи не побачите прибутку

Anonim

Досягнення цілей здоров'я та фітнесу потребує більше часу, ніж тривалий час у тренажерному залі протягом години на день та додавання капусти до раціону. Пройдись по кімнаті ваги, і ви побачите багато помилкових спроб здійснити вправу. Ці хлопці не просто ставлять себе під загрозу травми, вони перемагають точку тренування в першу чергу.

Не будь таким хлопцем. Нижче наведено чотири загальних, а іноді і небезпечних, тренажерних заводів помилки, які можуть вбити ваш прогрес.

Оцінка кількості за якістю

Ви бачили хлопців, які виглядають як вони живуть в тренажерному залі, але вам не потрібно прибирати спальний мішок у вашому шафці, щоб побачити прогрес. Інтенсивність має важливе значення, ніж тривалість тренування.

Вам краще всього пройти повний газорозподіл протягом півгодини, ніж наполовину, за 2 години. Ви заощадите час та покращіть тренування, якщо натиснете себе на більш високий рівень інтенсивності роботи. Іншими словами, це не те, скільки хвилин ви вкладете, це те, що ви робите з ними, що розраховує.

Занадто багато уваги приділяємо цифрам

На відміну від Вашого банківського рахунку, більша кількість не обов'язково краща, коли мова йде про тренування. Ваша конкурентна сторона може захотіти продемонструвати, витягнувши 100 виштовхувань або укладання на більшу вагу, але протистояти вимогам.

Надаючи більше навантаження на ваше тіло, ніж він готовий до роботи, це вірний спосіб заподіяти шкоду і повернути ваш прогрес. Будьте терплячі, поступово збільште вагу і повтори, і ви будете жити, щоб підняти ще один день.

Навчання тільки для сили

"Розтягування для сирень. Реальні чоловіки піднімають ваги ". Це ставлення створює незбалансовану тренування, що збільшує ризик травмування та перешкоджає вашому прогресу.

Ви не хочете пренебрегати будь-якими основними напрямками, фіксуючи лише один тип вправ (наприклад, просто тренування сил). Силові спортсмени потребують кардіо. Витривалість спортсменів потребує сили. І кожен може використовувати розтягування або йогу для створення гнучкості та рухливості суглобів.

Результати мислення трапляються тільки в тренажерному залі

Вправа - це критична частина головоломки для здоров'я та фітнесу, але це ще лише частина. Двадцять годин на день, коли ви не в тренажерному залі, це важливо, якщо не більше.

Потягніть важко, їжте правильно, пийте багато води, отримаєте якісний сон - добре підхід до здоров'я має важливе значення для досягнення реального прогресу. Найкращий спосіб отримати надзвичайний фітнес в довгостроковій перспективі - це налаштувати свій спосіб життя, щоб підтримати ваші цілі.

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації