Особливості тренажерного заводу, що забезпечить вам більше шкоди, ніж досягнення

Anonim

Ти навіть піднімаєш? Звичайно, ти робиш. Можливо навіть до того місця, де виходить ваше тіло.

Залежність від тренажерного залу є зростаючою проблемою серед чоловіків у сучасній естетичній культурі. Дослідження 2012 року підкреслило, що 0, 5% населення світу постраждало від неї. Це може здатися не так багато, але, враховуючи нинішню хвилю надмірних тенденцій в галузі охорони здоров'я, що охоплюють земну кулю, ця цифра, безсумнівно, збільшила свій слід.

Натискаючи межі на іншому кінці спектру фітнесу, важливо побачити чіткі та небезпечні ознаки, які можуть вказувати на фізичну активність. Ми розмовляли з експертами, щоб визначити сигнальні знаки та як поводитися з ним.

Як дізнатись, що ти залежний

Контрольні фейки повинні звернути увагу зараз. Є дуже очевидні ознаки того, що ви залежні від підйому ваги відповідно до доктора Клайва Джонса, який є професором у галузі спорту та фізичної вправи в Університеті Бонда Квінсленда.

"Початок тривоги, коли ви не тренуєтеся, це великий", - говорить він.

"Агітація". Дратівливість. Почуватись винним. Неможливість перерви або побачити важливість відновлення - це лише внутрішньоособові речі. Міжособистісна частина полягає в тому, де вона починає впливати на ваші відносини; де проводити час у тренажерному залі важливіше, ніж проводити час з іншими людьми ".

Більш конкретно, Інвентаризація залежності від вправ за Марком Гріффітсом окреслює основні поведінкові характеристики прихильності до фізичної працездатності:

Розміри

Вправа стає найважливішою активністю в житті наркомана, повністю пануючи на їхнє мислення, емоції та поведінку

Модифікація настрою

Вправи проводять зміни в настрої, такі як стимулюючі висоти або психічні оніміння або втеча

Толерантність

Наркомани вимагають збільшення активності, щоб досягти бажаних результатів

Симптоми вилучення

Зменшення або зупинка вправ призводить до дискомфорту, дратівливості, дряпання та інших класичних симптомів абстиненції

Конфлікт

Вдача одержимості створює конфлікт у відносинах з наркозалежними, оскільки він починає брати пріоритет над іншими трудовими, сімейними та особистими зобов'язаннями

Рецидив

Вправи наркоманів можуть реагувати на тригери, повертаючись назад до тих же моделей активності, навіть після тривалого періоду нормальної активності

Приступаючи до своєї регулярної процедури фітнесу, зверніть увагу на зазначені вище основні показники. Якщо ви стаєте надмірно нав'язливим, використовуючи жорсткі процедури тренування, споживання енергії, підрахунок калорій та зважування декілька разів на день, то тримайте головою в контролі - це може вести вас на дуже небезпечний шлях.

Психологічні ефекти

Там, де жінки часто асоціюють риси ідеального зображення тіла з анорексією, чоловіки, як правило, більше схиляються до дисморфії тіла, психічного розладу, який має прихильність до думки, що власна зовнішність є серйозною помилкою і вимагає виняткових заходів для її поліпшення.

Випадок, надмірний рівень фітнесу або бодібілдингу для досягнення ідеального статури. Д-р Джонс пояснює, що психологічні наслідки цього часто можуть з'явитися на кількох рівнях.

"Залежність може мати відношення до образу тіла та почуття себе. І це може бути симптомом низької самооцінки або не відчуваю себе комфортно в собі ".

"Існує також пристрасть до природних хімічних речовин тіла, які виробляються в контексті навчання, такі як ендорфіни".

"Це відчуття хорошої хімічної, тому це може бути гарним способом боротьби зі стресом. Фізичні вправи корисні для психічного здоров'я, це лише тоді, коли це стає залежністю, що вона має шкідливі наслідки ».

Тож який ушкодження він може зробити вашому тілу?

Яка тренажерна залежність робить ваше тіло

Професор Арон Кутс спеціалізується на спортивній та фізичній підготовці в Технологічному університеті Сіднея. Він каже, що ці ендорфіни часто називають "щасливими гормонами", в яких люди можуть заразитися рано.

Фітнес-наркоманія, як правило, впливає на тих, хто починає тренуватися на витривалість, але професор Кутс попереджає, що ця залежність від тренажерів також може бути реальною можливістю.

"Це може статися, якщо тренажерний зал надзвичайно важко два рази на день, без відновлення", - пояснює він.

Більш конкретно, це може статися з екстремальним тренуванням з опору або витривалості. Там не встановлено кількість часу, людина повинна витратити в тренажерному залі, перш ніж вони вважаються наркоманом, хоча, як це все відносно.

"Це не тільки час, проведене в тренажерному залі, це цілі", - каже Кутц.

"Якщо хтось конкурує з однією подією, тоді потрібно мати певну кількість часу, щоб навчатись за подією, інакше ви могли б постраждати себе".

На жаль, неможливо поставити об'єктивну цифру на часові рамки.

"Ви будете проводити навчання спортсменів два рази на день, вранці та вночі біля басейну, але вони не залежні. Але ви можете навчити когось одного разу на день на набагато менше часу, і вони проявляють ознаки залежності. "

Зняти повідомлення є досить простим хоча. Ті, хто найбільше піддаються залежності від гри у спорті, - це чоловіки, які виконують великі обсяги вправ без відповідної дієти та відновлення.

Професор Кутс окреслює вплив на чотири ключові сфери:

  • Фізичні зміни: організм страждає від неадекватного відновлення, щоб відповідати фізичному стресу, який ви даєте.
  • Метаболізм: в екстремальних умовах - дисфункція метаболізму в організмі та спосіб регулювання палива.
  • Гормональне регулювання: гормони регулюють, як організм пристосовується до подразників. Практика переосмислення може вплинути на те, як ці норми і здорові гормони будуть виділятися в організм. Це, в свою чергу, призводить до зниження рівня тестостерону та підвищення гормонів стресу.
  • Імунна система: система імунної системи може бути погано регульована через переохолодження. Це призводить до низької захищеності від вірусів та патогенів, що означає, що ви хворієте частіше.
  • М'язова маса. Здорова підготовка може призвести до зниження жиру в організмі, але надмірні рівні спричинять втрату м'язової маси в залежності від характеру фізичних вправ. Це потенційно може стати надзвичайним розладом.

Як це виправити

Там немає чарівної таблетки, коли справа доходить до запобігання настання фізичної навантаження і переохолодження. Професор Кутс, однак, зазначає, що критичні речі є простими речами щодо лікування.

Адекватне споживання вуглеводів необхідне

Вуглеводи є відразу доступним джерелом палива. Тенденції щодо фітнес в даний час сприяють низькій дієті карбіду, але вуглеводи є основним паливом для вправ.

"Якщо у вас низький вміст вуглеводів, і ви здійснюєте багато, то ви будете мати низьку енергію, що призведе до поганої продуктивності та збільшення захворювання - і це механізм перетренованості".

Змініть своє мислення

Д-р Джонс, який спеціалізується на спортивній психології, стверджує, що на ментальному рівні він постійно змінює думки та поведінку щодо тренувань.

"Зниження наркоманії починається з поведінки", говорить він.

"Зупиніться і відпочивайте кілька тижнів, щоб довести, що ви не залежні. Коли ви йдете у відпустку та шукаєте місце, де можна зупинитися, не переслідуйте всіх тренажерних залів навколо місцевої місцевості. Це поведінкова річ. "

Управління стресом

На емоційному фронті, це все про тренування розуму, щоб керувати стресом позитивно.

"Використання фізичних вправ - це один із способів боротьби зі стресом, але інші шляхи є настільки ж важливими", - говорить він.

"Психологічна річ - це лише переконання, що ваше відчуття цінності та цінності не залежить від того, наскільки добре ви маєте шість пакетів".

Знай свої власні цілі

Також це гарна ідея бути реалістичною щодо тілесних устремлінь, котрі шукатимуть у досягненні власних цілей фітнесу.

Конкурентні тіла, які мають збалансовану поведінку і не залежні, матимуть пікові сезони та сезони тренувань.

"Це означає, що вони не будуть мати своє тіло постійно обробляти і принизливо", говорить Джонс.

"Неважко мати тіло у формі, що зображується в засобах масової інформації як ідеальну форму тіла, це насправді досить шкідливо".

Суть

Добре виглядаюче тіло не обов'язково означає здоровий організм.

"Те, що здорово для тіла, - це з точки зору біохімії та функції серця. Наше сприйняття "здоровим" - це те, що нам потрібно переоцінити ", - додає Джонс.

Найбільш задовільний спосіб перевірити свої рівні тривоги у фітнесі?

"Скеляйте, насолоджуйся морозивом", щоб довести собі, що ти не залежний ".

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)