Довідник для брендів джинсів для ідеального приготування

Anonim

Від ковбоїв до хіпі, інді-рокерів до прибиральних джоксів, джинси - це той модний предмет, який перевершив час, стать та багато гардероб для мод. Саме тому пошук найкращих джинсових брендів для чоловіків усе ще дуже важливий в наші дні.

Але відкритість джинсових джинсів для мас не означає, що купувати пару приходить природно. Приймаючи час, щоб зрозуміти придатність і тканину, обов'язково. Після цього з'являється бренд, який відмінно одружується на придатних і тканинних аспектах. Або, ви можете просто отримати ваші джинси індивідуальні і зробити по мірі.

На щастя, в цьому посібнику найкращі джинсові бренди для чоловіків ретельно досліджуються та написані для вас.

Перш ніж піти на пірнання в найкращі бренди в джинсові, подивіться на якесь денімпірацію. Наш підбір зображень повинен змусити ваш мозок оцінювати, наскільки прохолодно, а що дурно, коли справа доходить до чоловічих джинсів.

Джинсовий хутро

Хороші джинси та японські ремісники виглядають як два горошища в стручці, що не повинно стати шоком, коли ви перевіряєте японський бренд Denim Vanquish. Амбітні екіпажі, вони поставили собі за мету "втілити стильний чоловічий ідеал". У досягненні цієї мети вони виготовляють джинсовий джинсовий стиль, який буде справді вдома з вашим крокодилем / комбінезоом. Найпопулярнішою їхньою лінією є постійна співпраця з фрагментом, але вони проводять часті спільні роботи - гарантуючи, що їхній джинс не вичерпується, і завжди є щось примхливе, щоб запропонувати людям. Слідкуйте за новими співробітництвами протягом усього року, щоб освіжитися до вашого гардеробу для вулиць (бо не дай бог, щоб ти зловив одяг з такою самою речовиною двічі).

ЗДІЙСНИТИ ПОКУПКУ

Rag & Bone

NYC Rag & Bone молодші, ніж деякі з їхніх конкурентів, які почали відігравати в 2002 році, але це не означає, що вони вийшли з ладу. У світі офшорного виробництва R & B все ще виробляє деякі свої лінії в Нью-Йорку, безуспішно використовуючи вершини пагорба. Rag & Bone - це натхнення з чистої пошиття одягу, але все-таки пропонують важкий джинсовий одяг для хлопців, які не мають розкоші, що сидять на офісному кріслі весь день. Спочатку він обмежився парою магазинів в Манхеттені, а Rag & Bone просто висадився вниз, тому не було жодного стресу стосовно поштових зборів - ви можете підібрати себе в парі у Девіда Джонса.

ЗДІЙСНИТИ ПОКУПКУ

Заклинання

Ймовірно, вам стає все більш очевидним, що Японія веде боротьбу у виробництві жорсткого джинсового матеріалу, який може пережити ядерний Армагеддон. Заклинання належить до третього найстарішого виробника джинсів у Японії, компанії Домінго (також варто звернути увагу на не джинсовий комплект). Їхній стиль на міцному кінці спектра, що робить їх міцним вибором для важких днів у сараї або на велосипеді. Заклинання, що з гордістю носить ярлик "Made in Japan", і їх джинси, як правило, 14oz, тому вони універсальні середньої ваги конструкції, яка не дозволить вам в будь-який клімат або час року. Конкурентоспроможна ціна, так що безумовно варто подивитися.

ЗДІЙСНИТИ ПОКУПКУ

Альбам

Альбам поєднує стійкі руки англійського виробництва з блакитним джинсом, вибравши з японських виробників. Вони пропонують невеликий, кураторський вибір джинсового одягу, який не має ніяких фантазійних зшивання, розривів або деталей, які підривають їхню безглуздість, утилітарний етос. Це набір, який ідеально підходить для повсякденного дня, і виготовлений таким чином, що вам не доведеться турбуватися про те, щоб зробити друге відвідування магазинів в найближчим часом. Альбам не знаходяться в жодних аудійських магазинах, але, отже, переходьте до пана Портера, щоб виправити це, якщо ви не відправитеся до Великого Бена в будь-який час незабаром.

ЗДІЙСНИТИ ПОКУПКУ

Балмайн

Починаючи в післявоєнному Парижі, Balmain піднімається на конкурентну сходинку високої моди з 1945 року. Перед тим, як ви вийдете з ладу, Balmain - це не та висока мода, яку ви бачите тільки на злітно-посадковій смузі або фотосесії. Їх поточна колекція є досить мінімалістською, зі стриманими кольорами та тонким пошиттям. Дивлячись на їх джинс, їх байкер джинси не будуть виглядати недоречно з кнопкою вниз або простої ті. Легко вписатися в існуючий гардероб, не виглядаючи, як ви просто вийшли з Paris Fashion Week. Тепер я згадав, що Balmain - це розкішний бренд, чи не так? Джинси Balmain можуть повернути вас на величезний, тому працюйте над серйозним бюджетом, перш ніж взяти участь у парі.

ЗДІЙСНИТИ ПОКУПКУ

Ноді Джинс

Етос шведського бренда Nudie Jeans - все про розповіді. Пара Nudies візьме на себе свій персонаж через неодноразові побиття, унікальні для способу життя та поведінки хлопця, що носить їх. Тому кожна пара різна. У ці дні, отримавши ваші руки на пару Нюдиків, стало чимось серцевим обрядом проходу; тонкий кивок, щоб денімати дівчатам, що ви знаєте свій бізнес (або прикидатися). Nudie також працює на ремонтних майстернях у різних містах світу, зручний хлопців, які підштовхнули свій комплект трохи занадто далеко, і не мають майстерності за ними для ремонту на дому (це більшість з нас) .

ЗДІЙСНИТИ ПОКУПКУ

Dolce & Gabbana

Сформований у співпраці між італійськими дизайнерами Доменіко Дольче та Стефано Габбаною, D & C добре відомі по яскравій злітній смузі, показує, що звичайні хлопці, як ти та я, ніколи не отримують запрошення. З огляду на це, бренд класу люкс пропонує величезний вибір джинсів для будь-якої події, яку ви могли б задумати. Я не жартую. Якщо ви не можете знайти це з D & C, ви, ймовірно, неповторний перфекціоніст, з яким ніхто не любить шопінг. Ви зможете знайти джинси з прямими ногами, які ідеально підходять для лінивого дня, поруч із білим варіантом, який буде виглядати гірчицею з блейзом для коктейлю. Об'єднуюча характеристика - етикетка зроблено в Італії, тому вам доведеться дивитись дуже важко на вини виробничого процесу. Вони перебувають у верхній частині шкали ціноутворення, але вихідні з пива, ймовірно, допоможуть вам заплатити за інвестиції.

ЗДІЙСНИТИ ПОКУПКУ

Леві

Levi's - найстаріша компанія Jean у цьому списку. Руки вниз. Вони досягли віком навіть старших брендів. HQ в Сан-Франциско, Levi's є, насправді, американським, як бейсбол і калорійні закуски. Леві були відповідальними за вибух блакитних джинсів у кожному куточку Америки протягом 20-го століття з відмітним брендом, який миттєво впізнатими для тих з нас, які були в магазинах в певний момент протягом тисячоліття. Вони тут з вагомою причиною. Як і більшість людей, у вас, мабуть, є кілька хороших історій про пару незнищуваних 501, які ви перетягнули через бруд за різними невдачами. Хоча вони більше не виготовляються винятково в Америці, ви все одно можете залежати від джинсів з джинсовим джинсом, які є гру для серйозної шкідливості. \

ЗДІЙСНИТИ ПОКУПКУ

ACNE Studios

Ми надамо вам перерву з японських наклейок на хвилину. ACNE розпочав свою роботу як неформальне підприємство в кінці 90-х років Стокгольма. Дизайнер, досить гарний благодійний блок за зовнішнім виглядом, створив сотню пар джинсів з джинсового одягу і обдарував їх своїм товаришам. В даний час джинс являє собою набагато менший компонент більш широких зусиль у моді та дизайні. Але ACNE все ще високо оцінюється в найвищих ешелонах чоловічого одягу для зоряних джинсів, які виробляються в Італії та Японії. " Нью-Йорк Таймс" навіть зарахував ACNE, висвітлюючи тонкий тенденцію джина, яку більшість з нас користувалися (винним чи ні). Естетика ACNE підтримує скандинавську схильність до недооцінки, тому ви на правильному шляху, якщо ви віддаєте перевагу джинси, які розроблені з урахуванням простоти. Найкраще носити з ансамблем основ, для невисоких ключових, поза службових днів. Вони запускають п'ять первинних категорій, які повинні бачити вас уночі в місті чи віддалятися вдома.

ЗДІЙСНИТИ ПОКУПКУ

APC

Паризький бренд APC (Atelier de Production і de Creation, ми дозволимо вам використовувати Google Translate), що відкрили для бізнесу в 1987 році, і з тих пір вийшло колосальні сорок колекцій. Вони продовжують використовувати преміальний японський виїзд - який, якщо ви не чули, не стискає або не руйнується завдяки своєму унікальному процесу обробки, який утримує все, де воно повинно бути. Поряд з брендами, такими як Едвін і Нуді, вони пропонують сирий джинс, який поступово приймає характер вашого способу життя. Кожна ніч на містечку, дорожня поїздка та втеча з поліції зафіксують себе на складках і згасанні ваших джинсів. Звичайно, APC - це ще один денімовий бренд, який продовжує випробувати свої руки за межами комфорту джинсів, але це їх джинси, на які повертаються їхні клієнти, і вони виглядають цілком, якщо ви починаєш любителю японських джинсів.

ЗДІЙСНИТИ ПОКУПКУ

DSquared2

Неважко забувати, що є й інші виробники джинсової тканини, які не живуть у Європі чи Японії. Управляючи однаковими близнюками, DSquared2 оголошує міжнародний фокус з їх гаслом: "Народився в Канаді, живе у Лондоні, Made in Italty". DSquared2 ні в якому разі не занижена або скромна. Їх джинси часто вимиваються і розриваються, що ідеально підходить для блоків, у яких немає часу на традиційний процес одягу, необхідний для інших брендів. Незважаючи на попередньо розбиту грунтовну естетичну групу 90-х, гарантія якості італійського майстерності означає, що вам не доведеться хвилюватися про розщеплену промежину незабаром.

ЗДІЙСНИТИ ПОКУПКУ

Висвім

Токійський Visvim продовжує японське захоплення спадщиною, спецодягом та п'ятизірковим майстром. Власник і наймодавець Хірокі Накамура зберігає жорстку відданість вінітським набором, а Висвім - це природне продовження його вдячності за одяг, яка пройде через десятиліття, поглинаючи риси власника. За своїми колекціями деніму Висвім започаткував безпрецедентний процес будівництва "Соціальна скульптура". В основному, він знімає джинс до своїх окремих ниток, перш ніж відновити його до особистих характеристик, які доповнюють довговічність одягу (ми це не справді отримуємо, але це працює). Це чудово підходить для джинсових гірників, котрі цінують довічні відносини, які людина може мати з парою джинсів. Завдяки своєрідному кустарному виробництву, "Вісвім" не дає своїх джинсів. Не турбуйтеся, однак. Якщо ви отримаєте пару з цих, то вам, ймовірно, не буде потрібно іншого.

ЗДІЙСНИТИ ПОКУПКУ

Orslow

Orslow не зацікавлені в швидкій модній грі. Утримуючись від джинсового центру Токіо в префектурі Хіоґ, їх місія полягає в тому, щоб інвестувати в процес будівництва одягу більш повільно, більш уважним способом, який поважає спадщину робочого одягу. За їхніми словами, вони "представляють антитезу швидкого руху суспільства та індустрії моди, і сповільнюють його". Orslow також розглядає спецодяг як стиль, який не впаде з радара, незважаючи на те, як рухаються модні тенденції вгору і вниз. У парі джинсів Orslow Standard виділіть всі потрібні ящики, пропонуючи вироби з яскравого джину, виготовленого в Японії, у різноманітній вазі 13.5oz, що не займе століття, щоб пробитися. Прихильніше, ніж спеціалісти з деніму на початковому рівні, але це, ймовірно, стає очевидним для вас, що хороший денім ніколи не повинен бути одноразовою покупкою в будь-якому випадку.

ЗДІЙСНИТИ ПОКУПКУ

Едвін

Едвін - це давні джинсові черевики, що перебувають у бізнесі з 1947 року. Посилаючись на мекка деніма Токіо, послідовність Едвіна аплодувала за виживання бурхливих вершин та кущів моди протягом десятиліть. Їхній комплект часто характеризується кільцевою пряжкою. Я заощаджую джинсовий свист мамбо-джамбо, але це фактично означає, що тканина переносить пекло набагато більшого покарання, ніж звичайне переплетення, навіть якщо це дорогий процес. Вони також роблять джинси від легкого вага 8оз до знаменитої 16oz пари, тому щось для будь-яких непередбачених випадків - чи потрібна вам пара влітку або в один день року, коли ви намагаєтесь обслуговувати свій автомобіль вдома. Шукайте дрібні селекційні магазини в центрі міста, інакше інтернет-магазини стануть найкращим вибором.

ЗДІЙСНИТИ ПОКУПКУ

Hawksmill Denim Co

Hawksmill Denim Co є важливим нагадуванням, ніж Японія не дуже монополізувала на півдорозі пристойні джинсові продукти (все-таки). Hawksmill Denim, розроблений у Великобританії та виготовлений у Європі, є брендом із спадщиною, який має серйозно доступний ціновий діапазон, щедро нижче від більшості інших марок, які відповідають тим самим критеріям спадщини, якості виготовлення та якості матеріалу. Як і більшість джинсових брендів, які цінують ваших молюсків, Hawksmill цінує історію джинсів. Вони побудують свої джинси на старовинних спеціальних машинах Union (швейні приналежності для старих шкіл), а не на автоматизовану техніку, яку віддають перевагу конкуренти на ринку. На цьому місці ви, напевно, бачили слово "виїмка", достатнє для того, щоб зробити вас нудним, але HDC не вирішує нічого менше, віддаючи перевагу 14сот вазі, яка має транссезонне значення.

ЗДІЙСНИТИ ПОКУПКУ

RRL

RRL - це захоплення Ральфом Лореном в історії американського Заходу, знакового періоду американської історії, на якому базуються незліченні фільми та погано продумані партії костюмів. Названий після "Double RL", його ранкове свято на американському Північному заході, RRL беруть віршовані натяки з американського Старого Заходу, не змушуючи вас виглядати як Джон Уейн в "Аламо". На виробничому фронті вони віддають перевагу конусові джинси. Конус Міллс - це одне з останніх вітчизняних заводів з виготовлення середин в США, а також обслуговує потреби голодного американського ринку протягом 125 років або близько того, щоб вони знали свій бізнес. Враховуючи конусовий джинс має визначене джерело в підтримці американського робітника, заява про спадщину РРЛ, таким чином, заслуговує на другий вигляд. RRL пропонує попередньо промиті та необроблені варіанти, тому у вас немає меж стилю.

ЗДІЙСНИТИ ПОКУПКУ

Поради, щоб найкраще підходить для джинсів

Джинсовий корпус призначений для формування тіла - розтягування себе при формуванні складки та нерівностей, коли розгортаються дні зносу. Джинси повинні бути зручними, не покладаючись на стиль і залишаючись дещо раціоналізаторськими, що посилюється завдяки знайомству з вашою вірною або розміркою талії (розмір трохи нижче морського рівня або у верхній частині кістки стегна і розміщення одного пальця між вашим тілом та стрічковим засобом щоб дозволити рух).

З огляду на це, основним підходом слід звернути увагу і як вони можуть працювати у ваш гардероб.

Джинси Skinny Fit

Худий для худих ніг.

Шкірні джинси - це ті, які підходять дуже затишно - від стегна, до стегна, до основи щиколотки. Краще для хлопців з більш стрункими, вгору і вниз кадри. Поки силует втратив свою модну шанувальну базу, з тонкими і розслабленими порізами, що ростуть у популярних, хустки повинні носити худий, тому йти на розмір, який ви можете просто зробити.

Джинси виглядають чудовими з ярусом і ретровими кросівками для міських віб, або з обрізаною байкерською курткою та черевиками Челсі, коли направляють рок-шик.

Порада: носіть ваші нові худих джинси навколо будинку (задираючись на диван), щоб прискорити процес природного розтягування. Вони будуть готові до їх незайманого народного одягу в найкоротші терміни.

МАГАЗИН СКІНІЙ ДЖИНС

ВІДПОВІДІ: Найкращі кросівки для чоловіків

Прямі / тонкі джинси

Наш кращий варіант тут у Д'Марджі

Прямі / тонкі джинси ідеально підходять для більшості типів кузова, але особливо добре підходять для хлопців, які займаються спортивними і спортивними видами кузова. Джинси повинні трохи обійняти стегна, коліна та телята, а потім розтягнути навколо щиколотки. Шкірні хлопці можуть носити цей стиль також як спосіб прийняття більш повсякденного вигляду комфорту. Поєднуйтесь з простими білими трісками та чукотними черевиками або спеціальними блейзерами та чистими взуттями дербі на ніч.

Порада. Тонкий розмір придатності повинен бути придбаний ближче до "справжнього". Там буде менше після стретч в порівнянні з худих джинсів, внаслідок більш повільного впису в цілому, так що джинси повинні вже відчувати себе придатним на талії, перш ніж купувати.

МАГАЗИН ПРЯМІ ДЕНІМОВІ БРЕНДИ

Розслаблене / вільні джинси

Chill, Winston

Це підходить для хлопців з більшою масою догори та однаково повнішими ногами. Розслаблене / вільне зчеплення практично рівне вниз від талії, висячи природним чином і у відповідності з формою ноги власника. Більш повсякденний вигляд, ніж інші підходи, темніші кольори одягаються розслабленого підходять джинси. Згорнути манжети, щоб дати ширшу ногу більше форми і гомілку.

SHOP RELAXED DENIM

Порада. Придбайте це як при покупці звичайних брюк. Ви повинні бути в змозі прикріпити ремінь без обв'язки талії. Розібезіть щиколотки недостатньо, щоб створити миттєве звуження, додаючи додаткову форму відповідно.

Види джинсів та джинсів

Більшість джинсів починає жити сировиною, виглядає темно і чорнило, поки не буде вимитий та оброблений. Окрім чорного, сірого та різнокольорового джинсового кольору (який ми насправді не схвалюємо), ось основні види блакитного миття:

Класичні джинси для вишивання

Класичні вібрації

Класичний пральний одяг, як і ваш середній синій колір джинсового кольору, є найбезпечнішим і найбільш прийнятним джинсовим відтінком. Щоб отримати такий вигляд, сирий денім змивається, а потім додають відбілювач, щоб пом'якшити інтуїцію. Класичне миття найкраще підходить для більш повсякденних джинсів (розслаблених придатних та класичних), зношених для більш незручних випадків.

МАГАЗИН CLASSIC JEANS

Джинсовий вініт

Стара школа класна

Призначений для тих, хто хоче старовинних речей - тепер, марочне прання займає час, щоб не розбити нову пару джинсів (щось може зайняти роки). Дубльований "бідолашний джинс", сирий денім наноситься шляхом енергійного ополіскування (в залежності від того, наскільки світлим буде остаточний колір), а також шліфування на швах, колінах і стегнах.

Цей стиль виглядає круто з затуханням, отворами і навіть зі смаком рип.

Темні полоскання джинсів

Темніші дні

Темні полоскання джинсів близькі до оригінального сирого початку не обробленого деніму, але були промиті один або два рази, щоб зберегти колір, але втратити жорсткість, яка поставляється з сировиною джинс. Часто з різноманіттям, затінюючи навколо швів, колін і кишень, темно-синій цей джинс працює як чорні штани будуть робити. Ідеальний колір для худих джинсів з легкою джинсовою курткою або з блейзером в класичному стилі для більш розумних випадкових часів.

Інший темний сорт - це ваш стандартний чорний джинс. Відтінок досягається шляхом фарбування джинсів і створює негайно витончений вигляд, особливо, якщо носити як частину всебічного одягу.

Сировина / Сельвадж

Дайте цьому часу ввійти

Це джинс немитий (сирий), щільний і жорсткий. Selvage джинс, коли два кінці рулону бавовни використовуються для виготовлення джинсів, з яких можна виготовити лише кілька пар, сигналізує пара білих паралельних ліній на манжеті. Це версія сирого і є унікальним підходом до денім.

Сировинні джинси подібні до антикваріату, оскільки вони можуть тривати довгі роки, через кілька місяців виявляти ознаки зносу. Будучи темними, вони чудові альтернативи шерстим штаням або смарт-чино. Смуги легко формуються, коли носити як худий або стрункий прилягають та уникати промивання джинсів протягом перших шести місяців.

МАГАЗИН ДЖЕЙМОВИХ БРЕНДІВ

Заключне слово

Джинси - це заява про самовираження, забезпечує комфорт і видає випадковий прохолодний віб до будь-якого екіпірування удень. З більш темним кольором і конічним придатним, вони також можуть одягатися на ніч теж. Так і джинсові дослідження. Джинс - це просте утримання, мінімізація прикрас, логотипів та випадкових патчів або зшивання. Коли справа доходить до найкращих брендів для джинсів для чоловіків, візьміть час, щоб знати, яка тканина та придатність найкраще підходять для вашого способу життя та типу тіла.

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації