Керівництво для гарного одягу, але належним чином для похорону

Anonim

Мистецтво одягання належним чином для цього випадку завжди є делікатним справою, але в будь-який час це делікатніше, ніж при відвідуванні похорону.

Похорони є шанобливими випадками, а частина поваги - правильно одягнути. Найчастіше стиль - це одяг для себе, вираження особистості та демонстрація вашого унікального підходу до моди. Але коли справа доходить до того, що носити на похоронах, ви одягаєте померлих і сім'ю загиблого.

Ваше одяг означає бути зображенням вашої печалі, тому вийти тонким, підкорим і класичним.

Похоронний етикет

Похоронний етикет - це тема, яка ніколи не перетинає вашу думку, поки не з'явиться необхідність. Більшість чоловіків спотворюють свій шлях по похорону під рукою, сподіваючись на краще, а потім забути про предмет, поки їм не доведеться блукати через наступний.

Але ви не більшість людей, тому ви хотіли б дізнатись, що чекає на похороні добропорядний джентльмен. Ваша робота є джерелом підтримки протягом важкого часу, тому діяти тактично, поважати, чуйність і гідність. Нижче наведено декілька настанов.

 • Якщо ви не плануєте відвідувати похоронну службу, надішліть лист співчуття. Це не повинно бути довгим, але воно має бути щирим. І, будь ласка, 21-го століття чи ні, не пишіть електронною поштою співчуття чи повідомленням у Facebook. Ці обставини вимагають особистого дотику вашого почерку.
 • Якщо ви є родиною або близьким другом покійного, відвідайте їхні родини, щоб висловити співчуття перед похоронами. Пропонуйте свою допомогу певним чином. Принесіть їжу, щоб сім'я не мала думати про приготування їжі під час скорботи, няньки або для виконання їм доручень.
 • Якщо ви відвідуєте піклування або похорони та не близькі до родини, представте себе та поясніть, як ви знаєте померлого. Не залишайте їх незручно вгадати під час вже важкого часу.
 • Завжди переходите на похорони, якщо можете. Вони незручні та емоційні, але це важливий вираз поваги та людства, і сім'я ніколи не забуде про вашу підтримку.
 • Вимикайте свій смартфон під час сервісу. Ваша електронна пошта та Candy Crush можуть чекати.
 • Не запізнись, не рано, і не будь руйнівним.
 • І, нарешті, плаття відповідним чином, це означає

  .

  читати далі

Похоронні готові костюми

Чорний або сірий - єдиний спосіб

Темні кольори є обов'язковими. Найкращий чорний костюм, потім темно-сірий, а потім темний темно-синій. Якщо у вас немає повного костюма, одягайте брюки із темною сукню з сорочкою та краваткою, і якомога швидше запитайте, чому у вас немає костюма. Виправте ситуацію негайно.

Якщо похорони проводяться в церкві, залиште свій піджак під час церемонії. Якщо вона тримається в теплій кліматі, на вулиці, і протягом дня, ви можете вийти з куртки.

Ніколи не відвідуйте похоронну службу в джинсах, футболках, кросівках або що-небудь іншому, які ви будете носити на вихідні. Навіть якщо присутні інші чоловіки, таким чином, одягаються, протистоять бажанню іти випадково, якщо ви не отримали конкретні інструкції від родини, щоб зробити це.

Сорочки та краватки для похорону

Вибирайте білі або чорні сорочки з простими зв'язками

Біла сукня сорочка є стандартною, але чорна сорочка також прийнятним варіантом. Де стоїть шиття, вийди консервативно. Тверді або лише прості шаблони, в чорному або іншому темному, стриманому кольорі. Уникайте нічого з гучними візерунками або яскравими кольорами. Ваші новизни, пов'язані з мартіні окулярами або плямами леопарда, повинні залишитися вдома.

Незалежно від того, який консервативний одяг ви обираєте, переконайтеся, що ваша білизна натискається, чиста та не запахована, що ваші черевики поліруються, і що ви добре доглянутите. Похорон не час одягати таким чином, що змушує вас виділятися.

Оздоблення Touch Funeral Accessories

Виберіть класичні чорні, срібні та сірі аксесуари

Враховуйте температуру і погоду, коли одягаєте на похорони. Вибирайте відповідний верхній одяг, особливо якщо ви опинитеся на вулиці. Плануйте носити довге чорне пальто або темну сукню, якщо холодна погода, і принесіть темний парасольку, якщо дощ у прогнозі. Якщо ви принесли капелюх, не носіть його під час служби.

Як правилом великого пальта, одягніть так, як ви хотіли б для співбесіди з роботою. Все, що занадто крихітне, не підходить, тому збережіть ваш рожевий квадрат із шовкової кишені ще раз. Ми любимо висловити відтінки, але дотримуватися класичних сонцезахисних окулярів для похорону, якщо вони будуть потрібні. Ювелірні прикраси слід зберігати до мінімуму.

Один аксесуар, який ви майже не можете збігати з, це квіти. Квіти можна відправити або відвезти на похоронний будинок, в церкву або в будинок сім'ї загиблого. Прикріпіть картку, що виражає ваші симпатії. Різні конфесії мають різні традиції щодо квітів для похорону, тому визначте, що підходить, перш ніж вживати заходів. Якщо сім'я просить пожертвування замість квіти, виконайте їхнє прохання.

Фактично, шануйте всі прохання родини, навіть якщо (і особливо якщо) вони просять вас носити цей Мартіні скляний новичок краватку.

ВІДПОВІДАЄТЬСЯ: різниця між формальними та напівформальними поясненнями

1/5

Burberry

ПОКУПАТИ

2/5

REISS

ПОКУПАТИ

3/5

Джил Сандер

ПОКУПАТИ

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)