Керівництво по купівлі ідеальної зимової парфумерії

Anonim

Подібно до того, як чоловіки змінюють свій одяг зі зміною сезону, однаково важливо змінювати ваш аромат.

Чому так, ти питаєш? Там, де літня ароматизація краще свіжа та підбадьорлива, Зимові аромати мають обертатись навколо вас, як кашеміровий шарф, натомість викликаючи почуття теплоти на шкірі.

Перебуваючи на перехідному етапі холодних місяців, зараз чудовий час для вивчення цих свіжих нових ароматів і введення чітко сміливого запаху, який різко підвищить ваш гардероб.

Де почати

Тепло викликає аромат, який розсіює шкіру, посилюючи будь-який аромат, який ви носите. Ось чому ми рекомендуємо, щоб аромат завжди застосовувався до точок пульсу, оскільки саме там, де ваша шкіра найтепліше. Ви також коли-небудь замислювалися, чому ваші чіткі цитрусові затримуються влітку, але не йдуть на відстані взимку? Є кілька причин для цього.

По-перше, ми охоплюємо наше тіло більше взимку, тому наша шкіра не настільки експонована. Через більш холодне повітря, аромат також не буде розсіювати навколо вас, як це було б у теплі часи. Аромат добре прилипає до вологої шкіри, і в більш прохолодну погоду наша шкіра, природно, сухіше. Звідси це робить його ідеальним часом для вивчення більш безпечних ароматів.

Осінні аромати мають зберігати чіпси, тому шукайте ароматичні та фужерські аромати. Коли температура знизиться навіть далі, подумайте про багаті лісові аромати - ті, які змушують вас почуватись, як ви сидите перед ревом табірного вогню, який годує ваш єдиний солодовий віскі.

Кращі парфуми для більш холодних місяців

P Frapin et Cie 1697

Як повага до свого діда, П'єра Фрапіна, Беатрис Койнтро запустив П Фрапін і Кі, щоб відтворити інтимне відчуття свого будинку дитинства. Колекція ароматизаторів відрізняється теплотою, фруктами, квітами, горищами та простими радощами свого дитинства, які забарвлюють душу сімейного маєтку в самому серці регіону Коньяк. 1697 - багатий і, звичайно ж, запашний аромат з гострими нотами рому, шкіри та коньяку.

Feuilles de Tabac Міллер Харріс

Це один аромат, кожен повинен володіти. Я гарантую, що кожна жінка захоче притиснути вашу шию, якщо ви будете носити цей аромат. Я працював на Міллера Харріса в Лондоні, і я б подарував цей аромат лише чоловікам, що вважав гідним домогтися цієї влади.

Міллер Харріс - це ремісничий бренд з Лондона, а парфумер Лайн Харріс створює аромат, традиційно натхненний сучасним твістом. Feuilles de Tabac є теплим і злегка лікарським тютюновими листям, кубинським каскарільо-олією та малайським пачулі. Джентльмен, зверніться з обережністю. Дами, будьте обережні, якщо ця людина носить цей аромат.

Чорний до Comme de Garcons

Чорний - це ідеальний аромат зими, якщо ви не боїтеся бути сміливими у виборі аромату. Це димчастий, темний і, як і більшість ароматів Comme de Garcon, дуже незвично. Шкіра, береза ​​та смородина робить цей аромат захоплюючим, але дивно заспокійливим. Якщо вам подобаються легкі морські аромати, Black не для вас.

Поради, як зробити свій останній зимовий аромат

Існує п'ять основних порад, як найкраще використовувати зимовий аромат, і це не потребує ракетної науки.

# 1 Виберіть більш важкий аромат
Більш міцні аромати краще прорізати через холодне, сухе повітря.

# 2 Використовуйте відповідне тіло, щоб мити чи дезодорант
Те, що ви ніколи не хочете, - це два сильні запахи для зіткнення та компромісу один одного. Використовуйте нейтральне миття тіла або дезодорант, щоб забезпечити лише аромат зірки шоу.

# 3 Зволоження шкірою перед застосуванням
Чи це допоможе вам відповідний зволожувач чи незацікавлений? Моїм улюбленим для чоловіків є зволожуючий крем у тарі, наприклад вазелін. Це дуже чоловіче - просто розпилюйте і йдіть. Не треба втиратись.

# 4 Нанесіть свій аромат на ваш шарф або волосся
Це повторює запах у місцях, де це найбільше стосується вашої потенційної дати (ів).

# 5 Виберіть парфуми або парфуми в місяці охолодження
Це буде протистояти холоду краще, ніж одеколону, в теплі місяці.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)