Guerlain L'Homme Ідеальний: інтенсивний, чуттєвий та вишуканий

Anonim

Магія трапляється, коли ви розміщуєте два знакових парфумерів у кімнаті. Або, принаймні, це було тоді, коли Герлен, майстер задумав Тьєррі Васс і Дельфіна Єльк, співпрацювали на останньому чоловічому ароматі французького лейблу L'Homme Idéal.

Вражаючий і дещо магнітний, Guerlain L'Homme Ideal поєднує в собі захоплюючий мигдаль з спеціями та вишуканий бергамот для деревного, але східного аромату, який дійсно фіксує вашу увагу на першому подиві.

Ядро L'Homme Idéal ще більше посилюється елегантною болгарською рожею, приємною сумішшю з шкіряних нот, тонка бобів та сандалового дерева і, нарешті, підсилюється лайком і знаменитою настойкою ванілі, яку Герлен став настільки знаменитим.

Насправді, Guerlain також є одним з небагатьох парфумних будинків для використання цієї ванільної настойки, основного інгредієнта, отриманого лабораторією Orphin, яка використовує техніку, яка полягає в розрізанні стручків у дрібні шматочки та занурення їх у алкоголь, поки аромат не набере гарний теплий янтарний колір.

"Вірно відтворюючи оригінальний ванільний стручок та його гострий сиропний грань, він підсилює і облагороджує весь аромат, від верху до основних нот", - говорить майстер Парфюмер Тьєррі Вассер.

Герман L'Homme Ideal, що міститься у безпомилковому чоловічому флаконі з плямами таупса, має своєрідний спокусливий та чудовий аромат, який, безсумнівно, перетворить голови друзів і коханців.

СУПУТЬ: 5 основних Вуді Парфуми для чоловіків
ВІДПОВІДІ: 5 основних східних ароматів для чоловіків

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)