Guerlain L'Homme Ідеальний: інтенсивний, чуттєвий та вишуканий

Anonim

Магія трапляється, коли ви розміщуєте два знакових парфумерів у кімнаті. Або, принаймні, це було тоді, коли Герлен, майстер задумав Тьєррі Васс і Дельфіна Єльк, співпрацювали на останньому чоловічому ароматі французького лейблу L'Homme Idéal.

Вражаючий і дещо магнітний, Guerlain L'Homme Ideal поєднує в собі захоплюючий мигдаль з спеціями та вишуканий бергамот для деревного, але східного аромату, який дійсно фіксує вашу увагу на першому подиві.

Ядро L'Homme Idéal ще більше посилюється елегантною болгарською рожею, приємною сумішшю з шкіряних нот, тонка бобів та сандалового дерева і, нарешті, підсилюється лайком і знаменитою настойкою ванілі, яку Герлен став настільки знаменитим.

Насправді, Guerlain також є одним з небагатьох парфумних будинків для використання цієї ванільної настойки, основного інгредієнта, отриманого лабораторією Orphin, яка використовує техніку, яка полягає в розрізанні стручків у дрібні шматочки та занурення їх у алкоголь, поки аромат не набере гарний теплий янтарний колір.

"Вірно відтворюючи оригінальний ванільний стручок та його гострий сиропний грань, він підсилює і облагороджує весь аромат, від верху до основних нот", - говорить майстер Парфюмер Тьєррі Вассер.

Герман L'Homme Ideal, що міститься у безпомилковому чоловічому флаконі з плямами таупса, має своєрідний спокусливий та чудовий аромат, який, безсумнівно, перетворить голови друзів і коханців.

СУПУТЬ: 5 основних Вуді Парфуми для чоловіків
ВІДПОВІДІ: 5 основних східних ароматів для чоловіків

Цікаві Статті

Спортивні ілюстровані розкривають 25 найкращих у світі моделей

Ніч в Пентхаусі з гірськолижним стрижнем зі склопакетами Holmenkollen

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Роджер Федерер, Джейсон Момоа і А $ Роккі

$ AP Rocky, Райан Гослінг і Колін Ферт є найуспішнішими тижнями