Ведення брендів, яких ви не знали, були австралійськими

Anonim

Швидше за все, якщо ви читаєте це, ви вже приділяєте значну увагу до вашого догляду, і це правильно. Тим не менш, занадто багато чоловіків потрапляють у пастку купівлі продуктів зі здорового глузду зі своїх місцевих супермаркетів або платять надмірні суми для догляду за дизайнером від простих універмагів.

На щастя, як і з алкоголем, одягом і майже всім іншим, що стоїть на увазі, безліч пристрасних ремісників відразу в Австралії почали змінювати гру, створюючи продукти, які найкраще доступні для всіх чоловіків .

ПАТРИКС

Соперник світового класу

Slicker, ніж будь-який середній продукт для волосся, який ви коли-небудь знайдете на полиці супермаркетів, PATRICKS піднявся на світ розкішного догляду за чоловіками з власним відчуттям відчуття чарівності та маскулінності. Чоловік за назвою - Бонді, місцевий та підприємець, Патрік Кідд. Після того, як володіє власним перукарем та свідками людей, які постійно використовують посередні продукти, Кідд вирішив розпочати свій власний квест для досконалості чоловічого догляду. Врешті-решт, лінія продуктів для вишивання волосся PATRICKS була народжена з серйозною віддачею для доставки бездоганної естетики та життєдіяльності волосся за допомогою вибагливого таємного формулювання. Крім виробів для стрижки, PATRICKS також має шампунь та кондиціонер з відомими міжнародними торговцями, починаючи від MR PORTER до Barneys NY.

ПОКУПАТИ

Джентльменський бренд Ко

Зосередження уваги на деталях

Бренд джентльменів був на передньому краї австрійської сценки, що тримався, на даний момент, і причина цього полягає в основному в їх відданості кожному інгредієнту, який вони вкладають у свою продукцію. Їх загальна пропозиція - це любовний, але порівняно простий комплекс догляду за шкірою. Подумайте про щоденний зволожуючий засіб, що містить відокремлений какаду орех, біодинамичну макадамію та органічні рослинні масла з усієї країни.

ПОКУПАТИ

Uppercut Deluxe

Народжений через відсутність надійного вибору

Як казатиме кожен, хто мав зачіску в ногах, країна пристойних чоловічих товарів для волосся була відносно бароном. З цього вакууму народився верхній кут - продукт двох королевств, які були розчаровані через брак якісних місцевих продуктів, які підійшли до старовинної перукарної майстерні, яку вони хотіли запустити. Решта - це історія, і Uppercut - одна з найпопулярніших чоловічих засобів для догляду за волоссям (і зараз - догляд за шкірою) в Австралії. Швидше за все, ви бачили, що Uppercut продаються щонайменше в одному магазині чи перукарнях, але не помиляйтеся. Це все ще якісна передача.

ПОКУПАТИ

Чарльз + Лі

Новий хлопець на блок

Абсолютний новачок на сцені, Чарльз + Лі вибухнув на сцені близько року тому, з метою зробити погляд на шкіру ефективним, доступним і, що найважливіше, вільним від маркетингового жаргону чи фігня в будь-якій формі. Весь асортимент "Чарльз + Лі" - без жорстокості, виготовлений в Мельбурні з органічних, натуральних інгредієнтів, і виготовляється тільки з екологічно чистим пальмовим маслом, сертифікованим компанією RSPO. Що ще можна просити?

ПОКУПАТИ

Вирощений алхімік

Розроблений для обох статей

Хоча "Вирощений алхімік" - це всебічний бренд для догляду за шкірою для обох статей, їх ціла філософія робить їх варто згадати все одно. Вирощуваний алхімік поєднує гаряче бажання вписати кращі рослинні продукти у всі свої продукти з жорсткою науковою визначливістю, яка контролює кожен аспект того, як поєднує діапазон вирощених алхіміків. Навіть матеріали для пляшок ретельно підібрані для того, щоб нічого не заразило їх ретельно продуманими збірками.

ПОКУПАТИ

Хантер Лаб

Зроблено, щоб бути простим та ефективним

Ще одна марка Melbourne, Hunter Lab була створена з бажання зробити чоловічий догляд за шкірою простими, чоловічими і ефективними ще раз. Наповнений різновидом стилю та упаковки, який може вийти тільки з місця, такого як Мельбурн, цілий асортимент Hunter Lab розроблений, щоб відновити обличчя людини до грошової муки, це повинно бути завдяки використанню найкращих натуральних інгредієнтів.

ПОКУПАТИ

Король Браун

Австралійський улюблений

Як відомо, як його масштабна тезка, король Браун Помада швидко стає улюбленою маркою бренду навколо перукарів та ванних кімнат Австралії. Кожна олово короля Брауна виливається в Австралію, з різноманітними класичними та матовими обробками, що підходять для вашого смаку.

ПОКУПАТИ

Milk & Co.

Від людини, яка володіє численними золотими олімпійськими медалями

Не дивлячись на те, про що ми говорили раніше, про торговельні марки для супермаркетів, немає ніяких сумнівів у тому, що Milk & Co, дітище чемпіона Олімпійських плавань Майстра Кліма Майкла Кліма, зробив хвилі в чоловічому світі по догляду за шкірою за останні 9 років. Усе ще виготовлене в Австралії і складається з 95% натуральних морських компонентів. Milk & Co забезпечує ідеальний асортимент для початкового рівня для будь-якої людини, яка прагне розпочати належну турботу про його шкіру, не розриваючи банк.

ПОКУПАТИ

Доблесть

Вікінг-зв'язок

Valor приймає підхід Viking для догляду за голінням та бородою, про що свідчить його тісно упакована в скандинавські теми. Що означає підхід Viking? Це означає натуральні, органічні, позачасові продукти, що підтримують традиційну бритву та бритву. Кожен продукт Valor, починаючи від їхнього гоління, до миття тіла, ручної роботи в Байрон-Бей і без пальмового масла, хімічних ароматичних речовин, парабенів або синтетичних піноутворюючих речовин.

ПОКУПАТИ

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації