Паризька перерва Givenchy - це солодкий запах бігу

Anonim

Кожна людина стилю заслуговує перерви. Момент зупинитися, дихати і зайняти певний час. Найновіший чоловічий аромат Givenchy дає вам саме те, що в "Паризькій перерві".

Зображення цього: людина, яка залишає своє неспокійне життя позаду для чудового виходу вздовж річки Сена. Голови повороту, і прохожих зачаровуються в рівній мірі завдяки його невмінням та його елегантності, тому що він ніколи не втрачає зору найважливішого: хороші манери та стиль.

"Паризька перерва" Givenchy - це свіжа дерев'яна стежка, що залишилася за цим джентльменом - солодкий запах бігу. На перших нюхах паризька пауза, безсумнівно, солодка з природним сяйвом сумішей печінкового лимона, а також свіжим, майже солоним морським написом непальської м'яти.

Ароматичне серце шавлії поширює свіжість аромату, розгортаючи чарівну усмішку у чуттєвому деревінність, солодко розмовляючи елегантними Гаїтянськими ветиверами та амброксанами.

Пляшка в кристально чисто блідо-блакитному кольорі, прикрашена ескізом Сейна, біля іль-де-ла-Сіті, де розташований Собор Нотр-Дам.

Далекий від спосіб життя в світі, Паризька Перерва Givenchy - це для подорожуючого джентльмена, який жадає інтенсивної свободи, безмежного невтішності та форми капітуляції. Там нічого не подобається гарному дню.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)