Потрапляння в оману ваших братів і сестер робить вас кращими людьми в подальшому житті

Anonim

Виростаючи, воюючи зі своїми братами і сестрами - це не стільки право проїзду, скільки щоденного гонорару. І хоча багато молодшого брата нещадно залякали його старші сестри, і багато старші сестри постійно роздратовані простою присутністю її кинджала рідного брата, виявляється, цей конфлікт робить вас кращою людиною.

П'ятирічне дослідження Кембриджського університету показало, що трохи сімейної напруженості насправді добре для дітей.

Тести включали: "Відеоспостереження дітей, які взаємодіють з їхніми батьками, братами і сестрами, друзями та незнайомими людьми; інтерв'ю та опитування, які проводяться з батьками, вчителями та самими дітьми; і різноманітні оцінки, призначені для перевірки здатності дітей до мови, вміння планування, робочої пам'яті та інгібіторного контролю "( University of Cambridge ).

Незважаючи на те, що дослідники попередили, що інтенсивне суперництво з братами може призвести до "поведінкових проблем" в житті, "більш м'які форми, як це було показано, сприяють розвитку психічного та емоційного розвитку молодших братів і сестер, збільшують їх зрілість та покращують свої соціальні навички.

"Однією з головних причин цього є те, що брат є природним союзником. Вони часто мають однакову довжину хвилі, і вони, ймовірно, беруть участь у родинній грі, яка допомагає дітям розвивати усвідомлення психічних станів "( УПЦ ).

Д-р Клер Хьюз, чия книга Соціальне розуміння та соціальні життя покриває братське суперництво, розповіла Гардієві : "Чим більше бойових братів і сестер, тим більше вони сперечаються і старша дитина поміщає молодшого вниз, тим більше вони вчаться складні уроки спілкування і тонкощі мови ".

У результаті, хоча молодші брати і сестри не могли виражати стільки емоційних станів, як їх старші брати і сестри у віці трьох років, до шести років їх соціальне розуміння швидко зростало, і вони говорили про емоції на аналогічному рівні.

Як показали інші дослідження, агресивність часто є найкращою формою захисту - те, що так щедро продемонструвала гієна щенята.

Іншими словами: молодші брати і сестри світу повинні дякувати своїм "гнітючим" старшим братам і сестрам. ЯКНАЙШВИДШЕ.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон