Отримайте натхнення за допомогою цих 50 способів скельних смуг майже для будь-якого випадку

Anonim

Смуги майже завжди були чоловічою шкірою, але не всі рівні смуги створюються однаково. Покемон смугастий погляд полягає у виборі правильного виду для вашого типу тіла, відповідно до вашого одягу відповідно і знайти баланс між сміливим і консервативним.

У нас є внутрішній совок про те, як носити смужки, а також галерея для натхнення, якщо вам потрібно трохи додаткового заохочення.

Смужки з костюмами

Найпростіший спосіб поєднання смуг в одязі - звичайно, костюм із червоною шкірою. Шматочок костюм є корпоративним гардеробним штапелем, але в наші дні це також заважає займатися нестандартними справами. Це вже не бізнес, як звичайно, для костюму з червоним кольором - тепер це підкований, витончений вигляд, який може бути напрочуд сучасним та пригодним. Ось як його носити:

  • Якщо ви хочете чогось простим та шикарним, йдіть на солідку кольорову сорочку. Підібрати колір сорочки до кольору шпильки, щоб подивитися разом. Зверніть все це з м'якою галстук.
  • Якщо ви хочете виділитися, виділіть сміливі смуги-на-смузі. Так, ви можете змішувати смугасту сорочку з смугастим костюмом (але не рухайтеся десь біля смужки, якщо ви робите), за умови, що ви уникаєте поєднання смуг такої ж ширини.
  • Якщо смуги ІІ надто зверху відповідають вашим смакам, але ви все ще відчуваєте себе трохи жвавим, спробуйте замість цього сорочку з джинглами.

Smart Casual

По-перше, ви повинні з'ясувати, що в першу чергу займає сентиментальний казуальний пост - і, як вам пощастило, ми вже написали довідник, який допоможе вам зробити це саме так. У двох словах, що ви дивитесь, це блейзери, сорочки-кнопки, трійники, китайці, темний джинс і спеціальні шорти. Смартова повсякденна взуття може бути найчастіше від Oxfords до Converse, залежно від випадку, просто відвертайтеся від того, що виглядає так, як це належить у тренажерному залі. Існує декілька способів поєднання смужок із смартовим випадковим виглядом:

  • Коли справа доходить до в'язаних та футболок, піднімайте горизонтальні смужки. Класична бретонська смуга ідеально підходить для вигляду, який перетинає лінію між формальною та розслабленою. Майте на увазі, що ви хочете одягнути для свого типу тіла. Горизонтальні смуги найкраще підходять для чоловіків із високими, стрункими рамами. Шортичні та / або важкі тіла будуть акцентуватися у всіх неправильних шляхах горизонтальними смугами.
  • З ширмою, тонкі вертикальні смуги - це шлях. Чим ширше смуга, тим менш стильна вона. Сорочка, яка змішує смуги різних ваг і кольорів, - це складний варіант. Вертикальні смуги створюють ілюзію висоти та роблять корпус більш раціональним або струнким.
  • Більше пасучих чоловіків, можливо, захочеться експериментувати з смугастими штанями. Це здійснимо, якщо ви маєте впевненість, що витягнете його та уважно подумайте про інший спосіб одягу.

Розслаблений пляж

Смуги практично були зроблені для пляжу. Морські асоціації роблять їх ідеальним вибором для дня відпочинку на воді або на воді. На даний момент ваш погляд настільки випадковий, що ви можете робити все, що завгодно, але все ще є кілька правил, до яких варто звернути увагу:

  • Найкраще працюють сині і білі смуги. Це класичний вигляд. Ви не можете піти не так.
  • Вибирайте смугасті шорти або смугасту футболку, але не обидва. Тільки тому, що ви витягнуте на пісок, насолоджуючись сонцем і серфінгом (або одягненим, щоб виглядати так, як ви могли б), це не означає, що ви можете відкинути всі почуття декоративності.

Клацніть через нашу натхненну галерею хлопців, що роблять смужки прямо для отримання додаткових ідей про те, як рок цього вигляду.

1/50

2/50

3/50

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон