Забудьте про засвоєння: дослідження показує, що йога пов'язана з сумним нарцисизмом

Anonim

Чи є духовність лише кодом для нарцисизму? Протягом багатьох років ми думали, що ми були цинічними ублюдками для знущання над людьми, які закликають розтягнути релігійний досвід. І так, ми були (як і раніше!) Ревнивими з жорсткої абстрактної йоги та тонізованих чоботи. Але також: наша критика виправдана! Просто запитуйте науку.

Йога вважається 90-хвилинною медитацією з відкритим очі, яка навчає вас, що я - це ілюзія. Чим краще ви це розумієте, тим більше ви освічені. У теорії це абсолютно неекологічна і прекрасна ідеологія.

Проте нещодавнє дослідження прямо суперечить цьому, виявляючи, що сучасна практика медитації та йоги фактично може роздути ваш его. Університет Саутгемптону (який опублікував свої висновки в журналі психологічної науки ), взяв 93 студентам йоги та оцінив їхнє почуття самопідсилення протягом 15 тижнів.

Спочатку вони оцінювали сприйняття учасниками самовдосконалення, запитуючи, як вони порівнюють зі середнім студентом йоги у своєму класі. Потім вони пройшли тест, який визначив основні нарцисистські тенденції (наприклад, учасникам довелося оцінювати, як глибоко висловлюються такі фрази, як "я буду добре відомий за добрі справи, які я зробив би", до них зверталися). Нарешті, як повідомили кварц, вони провели шкалу самооцінки, запитуючи учасників, чи погодилися вони з такими твердженнями: "На даний момент у мене висока самооцінка".

"Коли студенти оцінювалися через годину після свого класу йоги, вони показали значно більшу самооцінку за всіма трьома заходами, ніж коли вони не робили йогу за попередні 24 години (кварц)".

Подібні результати були отримані від групи добровольців, які практикували медитацію. Який висуває запитання: чи були учасники несправедливо виконували цю "неефективність", або ж Будда був старанним старим брехуном?

Перший здається більш імовірним. Справді, існує давня теорія, яку висували різні вчені, які західні вчителі буддизму «Не вміють практикувати око до безкорисливості, яка повинна характеризувати цілі цих зусиль» ( Quartz ). Хоча йога та медитація спочатку були призначені для того, щоб заспокоїти его, багато практикуючих у новонароджених роблять їх самоочищенням як головною метою.

Котрий є справедливий досить. Але, як вказує Ендрю Хемпсон з "Bad Yogi Retreats"; ви не можете мати свого просвітлення і їсти його теж. Також: просто тому, що йога змушує вас відчувати себе добре, це не означає, що це робить вас егоїстичним.

"Те, як я навчаю, і спосіб, яким я займаюся, полягає в тому, щоб бути" справжньою "і не бути претензійним або зарозумілим щодо пози, які ви можете зробити".

"І я твердо вірю, що кожен, хто прагне до здорового хребта та спокійного розуму, рухається в правильному напрямку духовно", - сказав він.

"Говорячи, існує лише одна справжня версія йоги, як кажуть, що є лише один справжній вид музики".

"Суть полягає в тому, якщо ви обережно пересуваєте своє тіло і свідомо дихаєте, тоді ви практикуєте йогу. Ось це повна зупинка! Назва або стиль йоги не є важливим, наскільки пітним чи м'яким йога не важлива, тому важливо дбати через свідоме дихання і розумне рух! », - сказав він.

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації