Безглузді поради кожній людині потрібно уникнути поганої стрижки

Anonim

Вчора я отримав дуже гарячу однобоку стрижку. Це було 30 хвилин і тисячі фолікулів я ніколи не повернуся. Що ще гірше, це можна було б уникнути, якби я висловився. Для запису, я повернувся, щоб це було виправлено. Це стало гірше.

Хороша стрижка, з іншого боку, є просвітницьким досвідом. Життя змінюється, навіть. Різновид змін у житті, що змушує вас піти на Опри і підстрибнути на дивані, розмовляючи про це.

Секрети отримання кушетки-стрибка гідного розрізу - підготовка та спілкування. По-перше, знайте, що ви шукаєте. Відмінна стрижка:

  • Намалюйте фокус від менш бажаних рис обличчя та покращуйте свої найкращі риси
  • Не маєте ліній, темних плям або інших видимих ​​точок демаркації
  • Слідуйте за натуральною лінією волосся наскільки це можливо
  • Подивіться добре з товаром або без нього, хоча він все одно може виглядати якнайкраще з невеликою допомогою

Я в середині отримую погану стрижку pic.twitter.com/MKOoIDl26K

- ⚡️Sushie Monster⚡ (@Sushiemonster) 27 березня 2018 року

Знайте, що підходить вашему обличчю (перш ніж зайти)

Це одне з тих рідкісних випадків, коли дивишся на себе в дзеркалі, виступає з ціллю інакше, ніж доглядати за вашою суєтою. Перш ніж вибрати стрижку, ознайомтеся з геометрією вашого обличчя.

Різні структури обличчя підходять для різних форм волосся, тому пам'ятайте про форму та розмір вашого обличчя, голови, волосся та спини волосся. Знаючи, як ваше волосся росте і сидить на вашій голові, набагато простіше зануритися і спробувати щось нове. Не соромтеся взяти декілька самовіддачів, якщо це допоможе. Ми не скажемо.

Pro Tip: Хороший стиліст зможе допомогти з цим. Перукар, який знає свої речі, може рекомендувати правильний розріз для форми голови та форми волосся. Коли ви знайдете когось, на який ви можете довіряти, тримайтеся дорогого життя - ви потрапили в один із джекпотів з догляду за чоловіками.

Отримайте натхнення (перш ніж зайти)

Хоча все вище має значення, також корисно прийти до столу (насправді, зробити це "крісло") з чимось конкретним на увазі. Чиє волосся настільки добре, що ви серйозно вважають, що відкидає їх і хірургічне приєднання волосся до голови? Наведіть картинку для свого стиліста (залиште скальпель вдома). Отримуючи чітке уявлення про те, що ви хочете досягти, це полегшить обидва вас.

Підказка Pro: тримайте його близько додому. Якщо у вас товсті, кучеряві волосся, не вносите картину чогось прекрасного та прямого. Працюйте з натуральним волоссям, а не проти нього. Ви заощадите собі багато горя, якщо ви будете шукати волосся від пальців від джентльменів з подібними видами волосся, волоссям і формою обличчя.

ВІДПОВІДНО: 20 галерей чоловічого стрижки натхнення

Заради доброчесності розмовляй

Ваша подруга добре означає, коли вона намагається надати вам пораду щодо стилю, але ввічливо відмовляється від її вкладу (і якщо все інше не вдається, нагадайте їй про смітну придатність, яку вона кине, якщо ви спробуєте вирішити, які черевики та сумки йдуть з платтям, які вона носить )

Вона може намагатися перетворити вас на ідеалістичне зображення в її голові, що насправді практично не втілює або приємне для вас.

Крім того, не бійтеся говорити з вашим різцем. Якщо розріз, який ви отримуєте, не здається вам тим, про що ви погодились, скажіть щось. Чим швидше ви дозволите стилісту знати, що речі відходять, тим легше вони можуть повернутись до потрібного. Один неправильний фрагмент можна відновити.

Всі неправильні ножиці заклинають певну фолікулярну гибель і, можливо, мають повернутися назад.

Має добре запакований арсенал продукту

Отримання гарного розрізу - це лише частина процесу. Ви будете виходити з салону, як ти прогулюється по червоній килимовій доріжці, розрізаний і стилізований до досконалості, але важка ваша перукарська робота буде стерта, як тільки ви поскакаєте в душі, потрапляєте у спортзал або стикаються з особливо сильним поривом від вітру Запасіть усі основні продукти для стрижки, щоб зберегти свій новий зовнішній вигляд цілим.

Підказка про професіонали: Знизьте свій стиліст перед тим, як вийти. Він може вам точно сказати, що вам потрібно буде відтворити свіжий вигляд салону, і переконайтеся, що ви йдете додому з продуктами, які доповнюють ваш тип волосся.

ВІДПОВІДІ: Найкращі продукти для чоловіків на ринку сьогодні

Розклад регулярних мелодій

Своєчасність - поруч (сексу) благочестя. Те, що відокремлює професійного спортсмена від захопливого вихідного дня, - це практика і відданість справі; Те, що відокремлює доглянуту людину від новачка, - технічне обслуговування. Ви не досягаєте верхніх ешелонів, не вкладаючи в роботу. Хороший стиліст, швидше за все, рекомендує вам призначити зустріч кожні 4-6 тижнів, щоб ви не шукали денді, але перевіряйте у своєму розпорядженні перед тим, як вийдете за специфікою вашого догляду.

Найгірший сценарій: так, у вас погана стрижка? Доброю новиною є те, що вона знову зросте. Інша хороша новина полягає в тому, що ви можете виправити це. Погана новина полягає в тому, що відновлення пошкодженого різання потребує серйозного навички - іншими словами, виправте хлопець, якого ви повинні були піти на перше місце, і не пробувати це самостійно, якщо ви не плануєте піти на Bruce Willis .

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон