Флойд Мейвезера звільняє з посадкових пристроїв, показує замість 18 мільйонів годин

Anonim

Трала через канали соціальних медіа Флойд "Гроші" Мейвезера, і вас часто зустрінуть зі знімками середнього життя мультиміллерів. Швидкі машини, швидкі реактивні літаки та безвідмовні прояви споживання.

Експонат А.

#mood video кредит: @moneyyaya Музика: @otgenasis

Пост, що належить Флойд Мейвезер (@floydmayweather), 1 червня 2018 року о 16:36 вечора PDT

Коли Мейвезер, незважаючи на те, що він не відмовляється відштовхнути свою інсайдерську імперію в Instagram, його можна побачити, показуючи свій останній блінг. І це останнє блінгство приймає концепцію чоловічих ювелірних виробів на абсолютно новий рівень з ціновою позначкою 18 мільйонів доларів США.

Зроблено Нью-Йорком Джейкоб і Ко, "Міліціонер" годинник функції 260 каратів із смарагдових алмазів, розташованих біля ремінця і обличчя. У момент свого відкриття в 2015 році публікація в Інтернеті "Blog to Watch" описує його як твір, в якому "Комфорт дійсно неподалік".

"Ніхто король ніколи не похвалив комфорт носити на голові важкий шматок позолоченого металу", продовжується.

"Якщо ви привілейована особа, яка носить мільярдера Якоба і Ко, то я вважаю, що ви зобов'язані це робити, щоб попередити оточуючих вас про те, хто ви є, і це зобов'язання поширюється на його великі розміри та обхват "

Це мій новий годинник, він називається "The Billionaire Watch". Якщо ви не знаєте про це, Google Billionaire Watch. Це 18 мільйонів доларів США за ціною. Я купив ці годинники від кращого ювеліра в світі, руки вниз @ tadashi1980. Він має кращі ціни, ніж будь-який інший ювелір, якого я коли-небудь робив, і довіряю мені. Я купив прикраси з ювелірних виробів у Нью-Йорку, Вегасі, Лос-Анджелесі, Детройті, Х'юстоні та Майамі. Звідси, я купую лише з @ tadashi1980, запущу твого ювеліра і наймаю @ tadashi1980 Слідкуйте за його сторінкою зараз.

Публікація, яку поділила Флойд Мейвезер (@floydmayweather) 27 червня 2018 року о 7:53 ранку PDT

Природно, годинник ніяк не тонкий. Він вимірює розмір у масивному 58 х 47, 5 мм і працює на ексклюзивному рухомому калібру "Турбійон" рухом катетера "Яків і Ко". Мейвезер теж прийняв приємну можливість похвалити свого останнього ювеліра, якого він зараз стверджує як "найкращий ювелір у світі" завдяки неперевершеній угоді.

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації