Фітнес-експерти відкривають єдиний час, коли ви повинні пройти тренування

Anonim

Оскільки зима згортає навколо, а холодні хапами завдають хаосу кожен від колег і партнерів до того, що хлопець - поруч із вами - чистим чинником - це нелегкий час року щоб підтримувати себе в формі.

І тоді це буває. Ти починаєш спускатися з холодом, але одночасно розумієш, що ти не був у тренажерному залі протягом тижня (і впродовж всього дня тісно працював у кабінеті, що тренує трохи більше, ніж ваші м'які око) - ти стикається з вічною дилемою: тренажерним залом або не спортзалом?

Коли це нормально, щоб потіти його, і коли ти повинен зробити перерву? Це залежить від того, які вправи ви збираєтеся робити, і як ти хворий. Як правило, дії з низькою інтенсивністю, такі як ходьба, розтягування та йога (а не бікрам), які потребують незначного відновлення, показали, що вони підвищують імунітет і навіть можуть допомогти вам швидше покращитись.

Проте, якщо ви відчуваєте захворювання, сеанс високої інтенсивності або довга тривалість серцевого ритму може погіршити вашу імунну функцію та подовжити термін одужання, що робить вас хворішим. Те, що становить низьку або високу інтенсивність, залежить від вашого поточного рівня фізичної підготовки, віку та регулярного тренування. Тренування з низькою інтенсивністю повинно залишити вас відчуттям гарної енергії, а тренування з високою інтенсивністю дозволить вам відчути, що ви просто провели марафон (підказка: не запускайте марафон).

Ми вдарили Стефана Мессі, лікаря-терапевта в лікарях Bondi, який сказав, що люди повинні слухати свої тіла, але ніколи не намагаються "потирати". За його словами, "відчуття виснаження означає, що ваше тіло використовує свою енергію для боротьби з інфекцією та ви не повинні позбавляти імунну систему, перетворюючись на себе ". Тому дотримуйтесь світлих вправ - принаймні.

"Деякі легкі вправи при легкому захворюванні, здається, мають переваги, які я підозрюю, в основному психічними. З цієї причини я рекомендую легкий кардіо, такі як ходьба, легка біг підтюпцем або плавання з метою виходу на вулицю для додаткової користі від деякого свіжого повітря та вітаміну D. "

Майк Веббі, колишній комендант повернув ПТ, погодився, кажучи нам: "Якщо ти справді хворієш, а не просто драматичною королевою, то відпочивай! Нехай ваша імунна система має ваші повні енергетичні ресурси, щоб відбити атаку зсередини, а потім збільшити навантаження на організм і продовжити відновлення. Тільки ви знаєте, як ваше тіло почуває себе так, забувши свою тренажерну програму або прикладну програму для фітнесу протягом кількох днів, поки не почуєте себе краще і не повернетеся до цього. Ваше майбутнє тіло буде дякувати вам за це, і ти повернешся сильніше ». Хоча він визнає, що це може бути простішим для того, щоб зіткнутися з старшими, яких ти отримаєш.

"Ви занадто хворий тренувати, якщо ви мертві".

"Це колись було моє молодше ставлення до командування з навчанням, тому що я бачив це як психічний та фізичний виклик, але тепер, коли я трохи старший, розумніший (можливо) і трохи менше, керований я, я навчився слухати моє тіло і знаю, коли це говорить мені відпочити і відновитись ".

Що стосується "який ти хворий ти", як зазначає Точність харчування, під симптомами шиї, такими як кашель, болі в м'язах, підвищення температури і втоми, діарея та блювота, означає, що час зайняти кілька вихідних і повернутися до вправи, коли ваші симптоми або інфекція відсутні ".

Коли ви перебуваєте в стані доброго здоров'я, жорстка тренування створює фізичну реакцію стресу у вашому тілі, і адаптація до цього полягає в тому, як ми стаємо кращими і міцнішими. Проте витривалість полягає в тому, щоб утримати ці високоінтенсивні тренування, поки не покращиться. Отже: час до Netflix і Sneeze.

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації