Експерт з фітнесу показує таємницю, яка розпалася на двадцяті роки

Anonim

Молода людина, пора ми провели чат. Легка двадцять років - це десятиліття, наповнене (невірними) пригодами, експериментами та вирощуванням у людині. У цій подорожі двадцять-щось людське тіло стикається з низкою супротивників, часто самовідданих і повністю уникнути. Але це те, що молодим - це все правильно?

Ми розмовляли з двома фахівцями в галузі охорони здоров'я та фітнесу, щоб вирішити нагальну проблему, що часто трапляється з вашим тілом протягом двадцятих років, і як ви можете піклуватися про це, щоб забезпечити його бездоганну справу за межами тридцятих років.

Установіть рутину і дотримуйтесь її

Наш намір не бути материнським у Д'Марге, але коли кваліфікований фахівець підкреслює необхідність дотримуватися ігрового плану, то, можливо, варто звернути увагу. Джордж Пондер, який є засновником Transform Health у Сіднеї, зазначає, що найбільша турбота про чоловіків у їх двадцятих роках - це збалансування соціального життя за допомогою регулярних вправ. Не обманюйтеся, думаючи, що ваше тіло може взяти побиття, тому що це в його першому місці.

"Ви відмовляєтеся назад, але це тому, що стрес не настільки високий", - каже Пондер. "У найближчі двадцятиріччя справи почнеться, коли зростають стреси та відповідальність". Подумайте про покупку нерухомості, беручи на себе щоденне навантаження на роботу та управління відносинами.

Коли справа доходить до того, що тіло двадцятих років у верхівковій формі, життєво необхідно проводити кожен день щонайменше годину з достатньою інтенсивністю. Це може відбутися у формі тренажерного залу, бігу або плавання. Це гарантує, що енергетичні рівні залишаться послідовними в той час, коли метаболізм людини уповільнює великий час в кінці двадцятих років.

Простіше кажучи, "покладіть рутину, за яку ви несете відповідальність". ПТ зустрічі, особисті заняття, які ви забронювали у вас, не пропустіть, вечір на вечір у вівторок

.

що підлягає відповідальності через рутину, є важливим ".

Підвищіть дієту

Здійснюючи перевірку вашої двадцятирічної дієти, ви будете впевнені, що у вашому тілі є всі поживні речовини, необхідні для підвищення вашої імунної системи. Однією з великих помилок у хлопців у цьому віковій групі є їх ступінь смертності.

Здорова і збалансована дієта - це все, що потрібно для того, щоб легко уникнути захворювань. "Дуже мудро, снідають щоранку вранці. Щось, що ви можете зробити собі, на відміну від їжі, яка стає тенденцією в ці дні ", говорить Пондер.

"Також обмежте споживання алкоголю до двох днів на тиждень і не дозволяйте соціальним напоям більше, ніж їм потрібно".

Зберігайте психічне здоров'я під час перевірки

Доктор Зак Тернер із Clinic Priée зазначає, що серед усіх чоловічих вікових груп, чоловіки у свої двадцять років, найімовірніше, помре від самогубств, автомобільних аварій або запобіжних травм.

Дуже важливо, що чоловіки цієї вікової групи висловлюють свою думку, коли бореться з розумом. Як це стверджує Тернер, це призведе до більш тривалого і здорового способу життя.

"Коли справа доходить до чоловіків у двадцятих роках, не бійтеся питати один одного і друзів, як вони роблять психічно. Вимивання речей з "це буде добре" ставлення - це один із способів побачити поломку психічного здоров'я ".

Спробуйте Headspace, щоб тримати цей мозок у вас на перевірці. Легко керувати медитацією.

Виберіть правильний вид алкоголю

Вірте чи ні, молоді люди будуть пити велику кількість у свої двадцять років, і є правильний і неправильний шлях це зробити. Коли ви вступаєте в професійну робочу силу чи модну підприємницьку сцену у двадцятих роках, це звичайний факт, що бізнес, як правило, робиться за допомогою алкоголю.

"Для молоді спробуйте пити трохи менше дешевого алкоголю та витратити його на щось дещо дорожче; алкоголь, який переганяється краще і містить менше консервантів, як 100% агави текіли. Гарна текіла - найменш оброблений алкоголь, тому він не залишить вас похміллям ".

"На цьому етапі мова йде про розумніше. Дізнайтеся, як краще відновитись. Багато людей витрачають це десятиліття на списання щотижня. Розробіть, коли зможете і не зможете списати, і знайдіть похмурі ліки, які працюють для вас ".

Якщо ви схильні до похмілля, то найкраще з ранку - це яйця. Таурин також допомагає зменшити нудоту і головні болі.

Управління самостійним ризиком

Велика частина підтримки свого здоров'я в двадцятих років полягає в управлінні власним ризиком. З відкриттям наркотиків та алкоголю вперше за цей десятиліття, без сумніву, буде підвищений ризик травми або смерті.

"Здається, ми є більш високими ризиками за цей час, - каже доктор Зак Тернер.

Його вказівки для оцінки ризиків власної небезпеки в двадцятих роках є наступними:

  • Встановлення систем на місці, щоб ви не ризикували або ризикували
  • Знайте, які наркотики ви приймаєте. Комплекти для самостійного тестування наркотиків є безкоштовними або смішно дешевими, і вам потрібно лише частка таблетки, щоб перевірити, чи це МДМА, чи щось, що може потенційно припинити ваше життя.
  • Якщо ви збираєтеся ризикувати робити галюциногенні препарати, робити це в контрольованому середовищі або десь, де ви не можете завдати шкоди собі.

Зверніть увагу на зміни в своєму тілі

Більшість чоловіків у свої двадцятиріччя матимуть тіло, яке є в його першості. Якщо ви виявите, що в цей час ваша імунна система слабка, ви, ймовірно, потрапляєте до групи тих, хто невтомно працює перед перервою за кордон. Ось де відбувається хвороба. Іншими словами, у вас може бути молоде і стійке тіло, але ви не можете втекти від сну та відпочинку. Тіло вимагає його відновлення, боротьби з вірусами та відновлення.

Ще одна область моніторингу змін вашого організму - це при введенні білка в організм.

"Не думаючи, що кожен білковий додаток є швидким доповненням, має вирішальне значення", - каже Тернер.

"Читання задньої частини протеїнових порошків і напоїв є обов'язковим, тому що вони більшою мірою сповнені дерьмо. Ми старіємо більше, тому що маємо високу білкову дієту ".

Коли справа доходить до шкіри, це питання вже давно розігрується в Австралії. Сонце горить у молоді роки, особливо під час підліткового віку, масово попередньо виділяє чоловіків на меланоми пізніше в житті.

"Набагато більше, ніж інші роки, це коли ви проводите більшу частину часу на сонці", - каже Тернер.

На тему перевірки своєї передміхурової залози протягом цього десятиліття, експерти кажуть, що це ще не потрібно. Замість цього молоді люди повинні ставити питання про свою сімейну історію та розповідати про хворих, коли вони хворіли і чому вони померли.

"Якщо у вас є дядько, дідусь та хтось інший, хто загинув від раку кишечника, то вам, мабуть, варто поговорити з ним про це. Визначте, що відбувалося в сім'ї, і чи є у вас схильність до діабету, раку та навіть облисіння. Це все про запобігання майбутньому ".

"Знайте про своє тіло, але не намагайтеся діагностувати його через Google".

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон