Найкращі годинники, які ви можете отримати за 1,000 доларів прямо зараз

Anonim

Ніхто не народжується багатим. Гаразд, деякі, але для решти нас є перехідні годинники - годинники, які вносять свій шлях у величезний світ точного хронометражу.

Ми говоримо про чарівну позначку в розмірі 1000 доларів - це цінова точка, яка демонструє годинники з чітким характером і певною якістю зборки, не розриваючи банк.

Хронограф Alpina Startimer Pilot

Ми просто вийдемо і скажемо це. Якщо ви не можете дозволити собі Великий пілот IWC, то Alpina Startimer Pilot Chronograph - це годинник, щоб отримати. Годинник демонструє дуже подібну естетику без великої цінової етикетки, доки вона все ще залишається швейцарською. Компроміс? Корпус з нержавіючої сталі 44 мм складається з кварцового руху Alpina калібру AL-372, а не з автоматичним рухом. Рух Alpina досі виконує чудову роботу, хоча завдяки функції хронографа, яка відображає 60 секунд, 30 хвилин та 1/10 секунди. Годинники, хвилини і секунди, включаючи маркери, закінчуються білими, щоб контрастувати з яскравим синім циферблатом. Годинник відполірований сапфіровою кришкою, стійкою до подряпин, а також коричневий шкіряний ремінець з контрастним швом.

Корпус: нержавіюча сталь
Розмір: 44мм
Функції: хронограф, дата, час, хвилини, секунди
Водонепроникність: 100 м

ПОКУПАТИ

Гамільтон Хакі Поле титановий годинник

Приєднуйтесь до темної сторони, не зламаючи банк. Годинник Hamilton's Khaki Field показує 42-мм чорний корпус з титановим PVD та фіксований чорний титановий панель у парі з чорним текстильним ремінцем. Чорний циферблат має контрастні світяться руки та арабські цифри, які також мають 24-годинні маркери. Додаткові функції включають в себе вікно дати на позначці 3 години, кероване автоматичним рухом калібру H-10 Калібру Гамільтона із 80-годинним запасом потужності. Не погана пропозиція щодо швейцарського годинника під ціною 1000 доларів.

Корпус: титан
Розмір: 42 мм
Функції: Дата, час, хвилини, секунди
Водонепроникність: 100 м

ПОКУПАТИ

Frederique Constant Horological Smartwatch

Ті, хто любить рожеве золото, але не цінову етикетку, можуть вибрати цю пропозицію з нержавіючої сталі у Швейцарії від Frederique Constant. Корпус із корпусом 42 мм виконаний у тоновому рожевому тоні і в парі з металевим синім циферблатом та шкіряним ремінцем із алігатора. За цією ціною вам доведеться оселитися з фіксованою рамкою, але це не повинно бути надто великою проблемою, якщо розглядати деталі на сторожі годинника. Ручки з золотом з рожевими точками та черговий індекс і маркери з римською цифрою роблять вишукану вишукану деталь, додатково визначену датою комбінації / 1/100-й другий набір у 6 годин. Рух сортується за допомогою кварцового руху калібру постійного калібру Фредеріка FC-285 і закінчується стійким до царапання сапфіровим кришталем.

Корпус: нержавіюча сталь
Розмір: 42 мм
Функції: дата, час, хвилини, секунди, календар
Водонепроникність: 50 м

ПОКУПАТИ

Фарер Картер II

Вражаючий дизайн та функціональність - це переможець тут з Carter II, що робить себе привабливим для мандрівників. Там діють подвійні функції часу і дати, керовані швейцарським рухом Ronda 515.24h руху, а матовий чорний корпус з нержавіючої сталі встановлений в 39.5mm робить його зручним для носіння. На циферблаті наведені надпечатані цифри порівнюються з багатим чорним двома тональним набором. Весь виріб відполірований твердою бронзовою короною, склом із сапфіром та шкіряним ремінцем.

Корпус: нержавіюча сталь
Розмір: 39, 5 мм
Функції: GMT, час, хвилини, секунди
Водонепроникність: 5АТМ

ПОКУПАТИ

Glycine Airman SST 12 Автоматичний

Це гідний приклад доступного годинника сріблястого тонусу, який супроводжується срібним сітчастим браслетом. Який корпус з нержавіючої сталі 43 мм не вистачає на рухому рамку, він складний з детальним описом на синьому градієнтному циферблаті. Світлові сріблотонні руки, маркери індексної години та 24-годинні маркери на зовнішньому ободі створюють оригінальний вигляд шматка. Також на 3-годинній позначці відображається дата, керована автоматичним рухом. Швейцарські годинники, виконані зі стійким до подряпин сапфірового кристала.

Корпус: нержавіюча сталь
Розмір: 43 мм
Функції: GMT, календар, година, хвилини, секунди
Водонепроникність: 200 м

ПОКУПАТИ

Gucci GG2570

Модних друзів не треба багато витрачати, щоб придбати стильний годинник. GG2570 Gucci пропонує корпус з нержавіючої сталі 41 мм, що має надійний кварцовий рух. Функції на цьому фрагменті включають години, хвилини та секунди в сріблі в сріблі контрастуються з чорним циферблатом. Також є вікно дати на позначку 6 годин. Годинник доповнений зеленим і червоним нейлоновим ремінцем.

Корпус: нержавіюча сталь
Розмір: 41мм
Функції: Дата, час, хвилини, секунди
Водонепроникність: 100 м

ПОКУПАТИ

Департамент годинників Bamford Mayfair

Класична простота - це тема, яка стоїть за підпискою "Бамфорд годинники". У корпусі із нержавіючої сталі, виготовленою на 40 мм, розміщений кварцовий рух Miyota 2035 та чорний циферблат з білим індексом Super-LumiNova. Зовні є односпрямована обертається рамка, сапфірове кришталеві лінзи та чорна шкіряна ремінь. Непогано для британських виробів за ціною.

Корпус: нержавіюча сталь
Розмір: 40 мм
Функції: Година, хвилини, секунди
Водонепроникність: 10 бар

ПОКУПАТИ

MIDO Ocean Star Captain

Швейцарський виробник MIDO додає екстравагантний шовковий дотик із пропозицією з нержавіючої сталі з позолотою. Там є односторонній обертовий рожевий позолочений ободок з чорним верхнім кільцем, який тече чітко в чорний циферблат з світиться рожевого золотого тону руками та покажчиками індексних годин. Автоматичний рух Caliber 80 забезпечує 80-годинний резерв потужності, а також хронограф, велику дату, день, годину, хвилину та невелику секундну функцію. Сапфірове скло та чорний каучуковий ремінець, захищений від подряпин, забезпечує годинник, який витримує активний спосіб життя.

Корпус: нержавіюча сталь
Розмір: 42, 5 мм
Функції: igdte, день, час, хвилина, мала секунда
Водонепроникність: 200 м

ПОКУПАТИ

Baume & Mercier Classima

Baume & Mercier приносить вічний вид на недорогу частину з вдалою назвою Classima. 40-мм сріблястий колір із нержавіючої сталі в парі з чорним шкіряним ремінцем - це лише початок. Годинник поставляється з білим циферблатом зі сріблястими руками та покажчиками індексних годин, а римські цифри позначають позиції 3, 6, 9 та 12 годин. Також відображається дата в 3-х годинній позиції. Точний кварцовий рух і стійкий до подряпин сапфірове скло обробляє чудовий годинник.

Корпус: нержавіюча сталь
Розмір: 40 мм
Функції: Дата, час, хвилини
Водонепроникність: 50 м

ПОКУПАТИ

Вогненний м'яч автоматичний

Бал приніс швейцарську естетику до гри з їх Fireman Automatic, чоловічий шматок, який демонструє традиційний стиль. Корпус з нержавіючої сталі 40 мм в парі з браслетом з нержавіючої сталі. На чорному циферблаті світяться сріблясті тони години і хвилини рук, тоді як рука секунди яскраво жовтого кольору. Також відображається дата між позиціями 4 та 5 годин. Годинники кульки оснащені автоматичним рухом із 38-годинним резервом потужності.

Корпус: нержавіюча сталь
Розмір: 40 мм
Функції: Дата, час, хвилини, секунди
Водонепроникність: 100 м

ПОКУПАТИ

Реймонд Вейл Фрілансер

Чудовий шматочок цього сегмента від Raymond Weil випускається у вигляді більшого корпусу з нержавіючої сталі 42, 5 мм в парі з чорною гумовою ремінкою з контрастним червоним швом. Синій циферблат вимагає уваги з боку сріблястих рук та маркерів арабської цифри, а хвилинні маркери прикрашають зовнішній ободок. Автоматичний рух забезпечує 38 годин запасу потужності, а стійкий до подряпин сапфірове скло зберігає речі, які виглядають як нові для цієї швейцарської частини.

Корпус: нержавіюча сталь
Розмір: 42, 5 мм
Функції: Дата, час, хвилини, секунди
Водонепроникність: 100 м

ПОКУПАТИ

Oris Artix Automatic

Ще одна повна нержавіюча сталь, яка робить все можливе за ціною, походить від Oris. Футляр з нержавіючої сталі 39 мм в парі з браслетом з нержавіючої сталі. Центральним елементом є синій циферблат із світлими сріблястими руками та індекси з арабськими цифрами. Автоматичний рух Oris caliber 733 з 38-годинним запасом потужності використовується для надання дати, години, хвилини та секундних функцій для цієї швейцарської частини.

Корпус: нержавіюча сталь
Розмір: 39мм
Функції: Дата, час, хвилини, секунди
Водонепроникність: 100 м

ПОКУПАТИ

Шинола Гардіан

Щось трохи відрізняється від того, що ми бачили, - це Shinola, американська годинна компанія, яка досягає успіху у цьому ціновому сегменті. Це випадковий вигляд шматка, в якій розміщений чорний чохол PVD з піщаним покриттям 41, 5 мм в комплекті з шкіряним ремінцем із шкіряним анілін латіго. Рух сортується аргонітом 705, гордо побудованим у штаті Детройт із швейцарських частин.

Корпус: нержавіюча сталь
Розмір: 41, 5 мм
Функції: Година, хвилини, секунди
Водонепроникність: 5АТМ

ПОКУПАТИ

Секфорд типу 1А

Чисті та прості лінії на сонячних синіх циферблатах - це ключ до пропозиції Секфорда. Це все про чітких британських дизайнерських натяках, які бездоганно пов'язані з швейцарською інженерією. Результатом є 40-мм корпус з нержавіючої сталі із золотим кварцовим рухом Ronda 702. Чорний шкіряний ремінець та мінеральний кристал об'єктив обгортають речі красиво.

Корпус: нержавіюча сталь
Розмір: 40 мм
Функції: Година, хвилини
Водонепроникність: 3 бар

ПОКУПАТИ

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)