Основні попередні перевірки фотографій, щоб гарантувати, що ви завжди будете виглядати як найкращі

Anonim

Це факт життя, що ми не завжди можемо взяти гарне фото. Незалежно від того, чи це освітлення, як падає ваше волосся або просто не таке приємне вираз, він ніколи не буде ідеальним.

Тим не менш, ми знаємо, що ви краще, ніж це, тому ми поставили психологічний контрольний список разом, щоб ви могли уникнути незручних тегів Facebook і гарантувати, що ви презентуєте решту світу, як чудовий ублюдок ви.

Ось критичні діла та недоліки, перш ніж хтось зніме вашу чашку.

Випрямити

Ви пішли на біг, витрачаючи гроші на приємний костюм і краватку, лише щоб він з'явився згладженим і розсіяним у ваших фотографіях. Дві речі: хороша постава та відмінний хімчистка. Переконайтеся, що ваш ансамбль починає відмінно натискати (і чистити), а коли спалахи починають зникати, виправляйтеся, виглядайте різко і тримайте спину прямо. Ніхто не любить шлюз у будь-якому випадку.

Уникайте куточка Равера (Disco Froth)

Так. Ми маємо на увазі надлишки коси та сирої нафти, які можуть спастись у кутах рота. Це не тільки гарненьке брутто, він також виглядає моторошним у фотографіях. Якщо це означає знайти тихий куточок і використовувати кишеню як салфетку, будь так. Просто не дозволяйте це статися.

Прив'яжіть вашу галстук під вашим воротником і застіньте комір у вашу куртку

Ми знаємо, якщо ти ледачий або спешить, то ваша куртка та галстук можуть стати думкою або навіть додатковим аксесуаром. Але ми налаштовані на мислення ", якщо ти будеш це робити. Зробіть це правильно ". Це означає завершення всього процесу прив'язки гайок, підтягнення вашого коміра у вашу піджак і закінчення його, закріпивши вузол акуратно під вашим коміром. Залишаючи його навіть трохи вільно, ви будете виглядати як слізь 70-х років.

Спробуйте не говорити (чи їсти)

Там немає необхідності бути безглуздим, але коли фотограф починає перешкоджати вам на хвилину, це сигнал проковтнути цей ковток з їжею і зберегти жак до мінімуму. Так, відверті фотографії часто підкреслюють ваші найкращі активи, але коли ви знущаєтеся за своїх друзів, то, напевно, не виглядаєте найкращим.

Уникайте непристойної шиї

Тримай його простим, дурним. Немає потреби шукати, вниз або в бік. Просто тримайте голову вгору і назад прямо. Шльопаючи головою вниз, ви отримаєте блискучу лампу для спалаху або подвійний підборіддя, а висвітлення просто зробить вас схожим на два.

Перевірте свої зуби

Зуби можуть зробити або зламати фотографію. Може бути, ви пройшли шлях через пару очей червоного кольору, або вам сподобалося канапс петрушки. У будь-якому випадку, велика ймовірність того, що ваші перлинні білі не виглядають найкращим чином. Отримати одного з ваших товаришів, щоб перевірити ваші холодильники для плям або залишків їжі, перш ніж фотографії починаються.

Спробуйте не миготіти

Звичайно, немає чіткого способу уникнути цього, але якщо ви відчуваєте потребу миготи в майбутньому, вийміть його з вашої системи, перш ніж камери починають хапатися. Ще один підказка полягає в тому, щоб повністю закрити очі, доки всі не скажуть "сир", але ви можете ризикувати виглядати дещо дивно. Немає нічого гіршого, ніж чудова група з одним Блінки Біллом.

Фіксуй свої волосся

Нічого волосся не виглядає ідеально в кінці ночі, особливо якщо ви вирізали танцювальний стіл. Але перш, ніж сфотографуватися, гарантуйте, що ваше волосся розстебнуто, натиснуте назад або відразу від вашого обличчя. Секрет цього є у вашому попередньому події підготовки. Не йдіть за борт із продуктом, але достатньо, щоб вечірня рука вашими волоссям пізніше ввечері повертала його на місце.

Виберіть свою посмішку

Переможці - гринери. Якщо ви виглядаєте найкраще з зубною посмішкою, подумайте про те, що змушує вас сміятися за найбільш природний результат. Якщо ви більше смікер, пам'ятайте ступінь, в якій ви посміхнулись на приємному фото та імітували його.

Отримай, щоб випити з руки

Деяка розумна людина колись сказала, що ніколи ваші фотографії не знімаються склянкою в руках. Ми погоджуємося, це не дуже добре, і часто може змусити вас виглядати незручно, ніж чудово. Напій просто висить, як додатковий придаток. Це правило включає пиво, вино та шампанське. Одним напоєм, який є прийнятним, є Pina Colada, але тільки якщо ви знаходитесь на віндсерфінгу.

Цікаві Статті

Кайє Вест зробив немислимий з костюмом Louis Vuitton

50 прохолодних способів рок-афро

20 найкращих основних футболок для чоловіків

Алессандра Амброзіо наклав гору на журнал Lui