Ellen DeGeneres випадково розкриває її $ 175,000 Rolex в останньому інтерв'ю Seinfeld

Anonim

Вона може танцювати, як білий хлопчик, вона може поставити складні питання з посмішкою, і вона може змусити людей сміятися. І тепер Еллен Дегенерес може додати ще один приз до її вражаючого репертуару - гордовитого власника Rolex $ 175, 000 за Полем Ньюманом Дайтона 6241.

Згідно з минулими продажами Hodinkee, годинник Пол Ньюмана Дайтона, який надзвичайно прагнув, став трохи темним верхом у своїх дебютних днях. Вона містила білий циферблат з чорними субрегіонами, кнопками з натисканням на хронограф та яскравою чорною акриловою панеллю. Ці "екзотичні" зустрічі не виглядали високо ще в 1969 році, і модель сиділа спокійно на полиці протягом багатьох років до 1980-х років, перш ніж італійські колекціонери виявили їх і дав їм псевдонім Пола Ньюмана Дайтонас, побачивши картину актора, що качаючого .

Швидко вперед понад 30 років і годинники зараз є одним з найприбутковіших унікальних Rolexes, які коли-небудь потрапили на ринок. І ось у нас є ведучий ток-шоу Еллен Дегенерас, випадково спіткнувшись на своє зап'ястя в третьому епізоді коміків Netflix's In Cars Getting Coffee.

Положення шоу - це саме те, що ви думаєте. Комедиант Джеррі Сеінфельд зустрічає комедію Еллен Де Дженерес, щоб поговорити про все з того, як приймаюча організація розпочала свою роботу в комедії, сім'ї, конях та порадах щодо мод.

Більше важливо vintage Rolex парний з періодом правильний автомобіль коли Seinfeld збирає DeGeneres у 1977 Toyota FJ40 Земля Cruiser. Ви не можете бачити Rolex у відео нижче, але ви можете побачити, що пара піднятися.

Це не буде першим знаменитості, який демонструє свою найкращу колекцію годин для громадськості. Нещодавно Девід Бекхем носив годинник із 55 000 доларів за допомогою базової білої трійки в Токіо, а Флойд Мейвезер пішов на все з 18 мільйонів доларів з інкрустованими діамантовими годинниками.

(через Hodinkee)

1/3

2/3

3/3

Цікаві Статті

Бехаті Прінслоо За Секретною білизни Вікторії

Найкраще одягнуті чоловіки з тижня, який був подвійним. Джеймі Фокс, Райан Рейнольдс та Ідріс Ельба

Джон Легенд повертає Шен і робить це виглядає Чорт Красивий

Орландо Блум зрізує дуже тонкий малюнок під час качаючого потрійного джинсового кольору