Dwyane Wade показує вам, як підняти свій Fanny Pack погляд з $ 44000 Rolex

Anonim

Ми не дитина. Рок ініціював це. Рапери уточнюють його. І тепер Двайен Уейд підняв стиль поляризації фанни-пакет на абсолютно новий рівень.

Зірка НБА перебувала в залі заходу в Лос-Анджелесі, коли він поєднував великогабаритний білий фені-пакет з чорною трію, джинсовим дном з деревного вугілля з прокатними манжетами, чорними шкарпетками та білими папами, в комплекті з а. 44 150 годин Rolex Day-Date 40 годинник.

Погляд, звичайно, не буде до смаку кожного, але не можна заперечувати, що бамбаг (fanny pack) по всій тенденції грудної клітини розвинувся, щоб заробити місце в сучасній області високої моди (поряд з безлічом мемів).

Ми бачимо все більше і більше звинувачуючих звірів, які гуляють верхні пасьяни зі смаком на вулиці, на відміну від "хлопців" минулих років. Незалежно від того, чи це хороша річ для майбутньої чоловічої моди, це те, що ми дозволимо вам, хлопці, вирішувати.

Що ми говоримо, це виглядає непомітно поруч із дружиною Вейда Габриель Спілки. Насправді ми маємо на увазі те, що вам дійсно потрібно носити в цьому фені-пакеті?

1/4

2/4

3/4

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)