Dunhill ICON Elite: розлив британської маскулінності

Anonim

Наступна стаття була спонсорована Dunhill

Якщо ви людина, яка готується до пошуків передового досвіду, то людина, яка має характер і стиль, має вічну елегантність або людину, яка має вишукані манери, успадковується від глибокої вдячності за традицію та тонкі речі в житті, то, по-перше, ми вітаємо вас. По-друге, який ваш аромат підписування? Якщо ви хочете залишити незмінне враження, ICON Elite dunhill - наш новий персональний улюблений.

Ви, можливо, вже знайомі з діапазоном DONHILL'S ICON. Еліт - це третє витончена адаптація бренду - це сучасне та позачасова інтерпретація знакового, чоловічого аромату.

Насправді, маскулінність є основною характеристикою всього діапазону Dunhill ICON, а зокрема, елітної. Душа аромату побудована на сильній основі сицилійських Bigarade, Vetiver і Сандалвуд, виробляючи витривалість деревини, яка формує аромат підпису.

Надмірні спеції, такі як кардамон та чорний перець, додають трохи більше глибини та сили до Dunhill ICON Elite, а Heart Blue Sage та Juniper зберігають його елегантно. Нарешті, потужна комбінація Ebony Wood відтворює Black Suede, щоб продемонструвати тонкі деталі аромату та майстерність майстерності.

Що стосується пляшки? Ну, це викликає більше тієї ж британської елегантності, що і запах, який він містить. Отримавши натхнення від багатих британських автомобілів Альфреда Дангілла, дизайн пляшки ICON Elite увічнив у гладкому оніксі скло. Вона також оснащена брендом підпису двигуна повороту, неймовірно точний і складний дизайн, що відображає увагу до деталей і неперевершені навички інженерії характеризується dunhill.

Унікальний, свіжий, пряний і деревний, ICON Elite dunhill - це людина, яка поділяє свій час між містом і країною, втілюючи бажану і безпомилкову британську розкіш, як вдома, так і за кордоном. Це для людини, яка на перший спрей свого підписного запаху виражає впевненість без нахабства, апеляції без его. Цілком просто, ICON Elite dunhill - справжній джентльмен.

dunhill ICON Elite 100млн. 140 дол. США, а ICON Elite 50млн. 100 дол. США доступні в магазинах Myer та David Jones . Отримайте безкоштовний подарунок, купивши Dunhill ICON Elite100ml від David Jones або Myer. Один подарунок на одного клієнта, доступний з 7-го серпня, поки акції є останніми, і не доступні в поєднанні з будь-якою іншою пропозицією.

Цікаві Статті

Кайє Вест зробив немислимий з костюмом Louis Vuitton

50 прохолодних способів рок-афро

20 найкращих основних футболок для чоловіків

Алессандра Амброзіо наклав гору на журнал Lui