Не купуйте костюм, поки не знаєте різницю між дешевим і дорогим

Anonim

Середній Джо може бути прощений, оскільки не відчуває потреби інвестувати в дорогий костюм. Але хто хоче бути середнім? Незважаючи на те, що костюми для розкішів виглядають і відчувають себе краще, ніж ваш сміттєвий кошик, залишається одне питання: чому це робити деякі костюми коштують 100 доларів, а інші - 1000 доларів або більше?

Настав час навчати (і перевиховати) деякі з вас з ключових факторів, які складають чоловічий костюм - знайти той, який відповідає вашим потребам; чи є ти дешевим хлопцем чи дерьмом?

Якість тканини є коефіцієнтом, який легко відрізняти відчуттям і базовим уявленням про природні або синтетичні волокна. Тоді є придатність - деякі бренди випускають готові костюмні куртки, які, природно, різко вирізаються на плечі та обіймаються на талії.

Але більш складною (і найважливішою) частиною придбання костюма є фактичне будівництво. Ми чули терміни full canvased, half canvas, and fused suits. Тепер пора приймати цю мову самі. Це дасть змогу поглибити розуміння того, що ви дійсно купуєте, і, по суті, майстерність, за яку ви платите.

Повний полотно

Канвассінг відноситься до куртки костюма (а не штанів). Працюючи від плеча до кінця куртки, полотно складається з кінського волокна, яке сидить під оболонкою (або зовнішньою тканиною) куртки. Як хороша пара джинсів, холстина добре покриває і формує ваше тіло з часом; віддаючи свободу пересування та індивідуальний підхід.

Але з таким бездоганним майстерністю приходить величезна вартість. Пошиття полотна під шкаралупою непостійне, він передбачає велику кількість стілець, і це займає багато часу. І це мистецтво, це означає, що потрібен кваліфікований кравцю, і через їх майстерність, кравці коштують грошей.

Повна холстина полотна в рамках костюму - інвестиційна частина, розроблена в останні роки, якщо її піклуватися. Дотримуючись нейтральних, класичних відтінків, таких як чорний, синій і сірий, коефіцієнт долара до зносу цього костюму (якщо ви носите його на все життя) доводить, що це коштує витрат. І ви будете виглядати як вбивці.

Злиті костюми

Для дешевих покупців серед вас є плавленная куртка, яка парадна на стійках більшості вуличних магазинів і магазинів швидкої моди. Плавлення означає плавку підкладку костюма, який клеєний (не ручний) на корпус костюма - як у передніх панелях, так і в лацканах.

Порівняно з прослуховуванням, куртка є більш жорсткою і не буде пристосовуватися до тіла з плином часу. Але, плавлені костюми коштують трохи дешевше.

Незважаючи на те, що плавлені куртки значно покращилися - як і все, склеєне - адгезив з часом зникне із зносом та сухим очищенням. Естетично, доступність розплавлених костюмів означає, що ви можете придбати її без особливої ​​уваги і повинні експериментувати з кольорами і відбитками на тренуванні (наприклад, чохли для вікон або зелені костюмні відтінки). Неважливо, якщо ви втратите один або два сезонні зношування, тож важко.

Половина полотна

Ви знайдете середню землю в половині костюма. Це дає структурні переваги повного полотна, але без масових інвестицій. На половині чохла костюм використовується вшитий холстина в сундук і на галявині куртки, і злито в нижній частині куртки.

Це дає змогу мати структуру з вишивкою у найважливішій частині костюма - плече - і зберігає ціну вниз, маючи менше ручної роботи в решті частини.

Конструкція дозволяє костюм природно пристебнути на грудях, не здаючися жорстким, що відбувається з плавленим костюмом. Ці куртки також тривають довше, і вони позбавлені барботажу проблем, які з часом виникають з плавленими куртками, оскільки клей розбивається.

Якщо ви схильні запастись кількома робочими костюмами - у різних кольорах і візерунках, то половина полотна може бути кращою для вас і для вашого кошельника. І його структура бачить, що ви отримуєте майстерність портного у верхній частині куртки, не розчиняючи потенційних заощаджень на домашньому депозиті.

Шерсть проти Кашемір

Вовна - найпоширеніша костюмована тканина і поставляється в двох основних різновидах пряжі: камвольно (коли волокна розчесані перед прядінням) і вовняні (не розшаровані). У двох словах вовна сплетена, щоб сформувати свої традиційні фланелеві, твідові, габардінові та фрескові полотна.

Супервалюта це теж багато термінів. Супер від 100 до 180 (збільшуючись з кроком у 20), це число означає, скільки разів скручена камвольна вовна, коли вона зроблена. Чим вище число, тим тонше і легше буде тканина, а дорожче костюм.

Але легкі вовняні костюми (Super 140, 160, 180) також не зберігають форми. Вони також не є міцними. Усе, що перевищує 140, слід зберігати в особливих випадках, оскільки тканина набагато тонша, ніж більш звичайна Super 100. Високий Супер - це високий рівень обслуговування, тому готуйся до покупки.

Більша частина вашої ганчірної костюми буде виготовлена ​​з вовни, тому що розкіш тканини іде з складною конструкцією куртки. Якщо ви йдете для куртки, не обладнаної полотном, вибирайте також важку вовну ваги, таку як твід або англійська вовна. Ці драпірування краще на вашому тілі і надають більш структурований вигляд, але ціна буде підштовхується через вміст вовни.

Кашемира-суміш - це більш розкішний варіант вовняного костюма. Кашемір походить від м'якого підшерстя козлів, вирощених для виробництва вовни. І це трудомістка робота з ручної роботи, яка витягує шерсть, а потім розчісування її в пряжу для костюмів. Таким чином, це дорого. Дуже італійський, кашемір дає хороший блиск для костюма, але якщо це не ваша чашка чаю, прикріпіть до більш англійської матової вовни або бавовни.

Бавовна проти Білизна проти Seersucker

Бавовна є другою за популярністю тканиною для костюмів і походить від рослинних волокон. Бавовняні костюми рухаються і дихають добре, і задовільні для м'якості. Але, бавовна відстає в розкішному відділенні у порівнянні з шерстяними тканинами.

Ідеально підходить для літніх місяців, білизна легка, повітряна і добре дихає, завдяки своїй пористій структурі. Але, це легко складається. Розуміння того, що герметики додають персонажа, допомагає в білизні. Але, по суті, це справжній костюм; витканий або розплавлений Невеликий відгук: прикріпіть до важких постільних речей, щоб зберегти форму та зафарбувати.

Seersucker є ще одним улюбленим для теплих місяців. Він сплетений у "набивці", надаючи їй зморшкувату зовнішність. Формуючи частину чарівності, збитки повинні бути охоплені для випадковості, що вони є.

Низький на синтетичних тканинах

Це дешеві тканини і включають поліестер, віскоз та ацетат. Вони не є натуральними волокнами, тому вони не дихають, що ускладнює їх носіння влітку. І синтетика є більш жорсткою і виглядає "дешевою", щоб подивитися на це. Найчастіше плавкі костюми будуть виготовлятися з синтетичних тканин, при цьому вміст вовни чи бавовни зростає у співвідношенні із ціною. Єдина перевага в цій тканині полягає в тому, що вони не мають зморшок і є досить міцними.

Експертний висновок костюматора

Зазвичай, чим дешевше костюм, тим дешевше тканина і виготовляють. По суті, за допомогою дорогого костюма ви можете розраховувати на вивчення трьох основних компонентів: тканини, придатності та макіяжу. Проте, можна добре вписатися в більш дешевий костюм, не у всіх випадках, але це можливо.

Що стосується терміну служби, це залежить від того, які марки ви дивитесь. Наприклад, великі міжнародні бренди - якщо ви сплачуєте більше 1500 доларів, вони, як правило, мають коротший термін служби завдяки тонким і прекрасним тканинам, які вони використовують. Отже, ці продукти потрібно носити економно.

Те, що ми забезпечуємо для нашого внутрішнього ринку, є десь посередині. Де ви використовуєте чудові високоякісні тканини і роблять, з бонусом міцності та тривалості життя відповідно до преміум-бренду. Це очікується сьогоднішній споживач.

Дом Багнато - дизайнер / директор

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон